اتحادیه اروپا von der Leyen می گوید فرانسه 24 ‘همکاری جهانی” مورد نیاز برای Covid-19 واکسن

صادر شده در: اصلاح:

با اجرایی اتحادیه اروپا در حال حاضر به طور کامل بسیج توسط Covid-19 بحران, رئیس, کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen است برگزاری یک اهدا کنندگان کنفرانس در مارس 4 در تلاش برای افزایش €7.5 میلیارد دلار است. دولت خیر رهبران کسب و کار و افراد مشهور در حال تمام خواسته برای شرکت در این “آنلاین ماراتن” برای پیدا کردن واکسن و درمان برای رمان coronavirus. Von der Leyen مورد بحث و بررسی این طرح در مصاحبه با فرانس 24.

تبلیغات

به عنوان کمیسیون اروپا آماده برگزاری آنلاین کنفرانس کشورهای کمک کننده در تلاش برای افزایش €7.5 میلیارد دلار به صندوق پژوهش در coronavirus واکسن و درمان Covid-19 رئیس جمهور آن Ursula von der Leyen در مورد ابتکار عمل. “ما می دانیم که ما می توانیم تنها شکست این ویروس با یک واکسن,” او گفت: فرانسه 24 در مصاحبه ای از بروکسل. “ما نیاز به همکاری جهانی و حمایت کنفرانس است که در پر کردن شکاف بودجه.”

دولت خیر رهبران کسب و کار و افراد مشهور در حال تمام خواسته برای شرکت در این کنفرانس حمایت. Von der Leyen انتظار بنیاد بیل و ملیندا گیتس به بازی نقش مهمی در جمع آوری پول. او همچنین تاکید کرد ضرورت واکسن هنگامی که در بر داشت که “اعزام به کشورهای آسیب پذیر” به طوری که “هر کس در این جهان” است و دسترسی به آن بدون در نظر گرفتن منابع است.

‘یاد ما درس’

خواسته در مورد انتقاد از اتحادیه اروپا اجرایی شد که به کندی واکنش نشان می دهند به Covid-19 pandemic, رئیس کمیسیون sidestepped این سوال گفت: “همه ما باید به یاد بگیرند که ما درس از بحران است.” Von der Leyen اعتراف کرد که “در سطح اروپا (…) ما باید برای بهبود قوی اطلاعات گزارش” بلکه “قادر به خرید و ذخیره ضروری پزشکی, محصولات, مانند, مثلا, تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و یا هواکش”.

“من فکر می کنم در طول زمان پس از بحران ما واقعا باید برای رفتن در عمق: دیگر چه درس های آموخته ایم چه چیزی ما را تغییر دهم ؟” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>