انجیلی غیر دولتی مجموعه Covid-19 بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی نیویورک

صادر شده در: بروز رسانی:

یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی است که کمک به درمان ده ها هزار نفر از نیویورک که آلوده شده اند با Covid-19. اگر چه این بیمارستان راه اندازی شده است توسط یک بحث انجیلی غیر دولتی این شهرستان را کمبود تخت بیمارستان به معنی شهردار و فرماندار در حال آماده پذیرش هر گونه کمک آنها می توانید دریافت کنید. فرانس 24 گزارش.

تبلیغات

واقع در لبه نیویورک وسیع پارک مرکزی میدان بیمارستان متشکل از چندین سفید چادر به اندازه کافی تخت را در 68 بيمار. این شهر همچنین دارای 10 ماسک. با وجود این شهر به طور کلی عدم دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی در این زمینه خاص بیمارستان به نظر می رسد به خوبی مواجه نگردند.

“ما شروع به قرار دادن بر روی ما و [بیش از] وجود دارد و ما نیز برخی از چهره سپر است که کمک به محافظت از ما چهره” یک بیمارستان صحرایی کارگر می گوید فرانسه 24.

“هر روز ما کارکنان ما متوسط یک بار در صبح و یک بار در شب به مطمئن شوید که ما بدون علامت باقی می ماند.”

بیمارستان راه اندازی شد, در مارس 1 توسط مسیحی انجیلی غیر دولتی “samaritan’s Purse” – است که در برابر هر دو با ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین – اما این وضعیت وخیم در نیویورک مرکز برای ایالات متحده coronavirus شیوع باعث شده است تا هر دو شهردار, بیل د Blasio و فرماندار اندرو کومو به نوبه خود چشم به NGO بحث برانگیز views.

برای تماشای گزارش کامل لطفا با کلیک بر روی پلیر بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>