حتی باشگاه های لیگ برتر ‘می تواند مجسمه نیم تنه’ اگر بازیکنان دستمزد کارگران قطع نمی


لیگ برتر داده است آن قوی ترین نشانه در عین حال که بازیکنان را مجبور به کاهش دستمزد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در غیر این صورت به عنوان یک رئیس هشدار میدهد: “باشگاه می تواند مجسمه نیم تنه”.

چندین باشگاه به بخش خصوصی نشان می دهد که دستمزد deferrals اجتناب ناپذیر حتی در پرواز بالا. رئیس صحبت خواست نامش فاش نشود اعتراف کرد او می ترسید با مشکلات جریان نقدی و تاخیر در “نردبان پرداخت” – از جایی که آنها در پایان لیگ می تواند فشار قابل توجهی بر منابع مالی حتی در لیگ برتر است.

خود باشگاه در نظر دارد به پیشنهاد که بازیکنان که درآمد بیش از £15,000 ($30,300) یک هفته باید به یک توافق 50 درصد کاهش در دستمزد به بازپرداخت بیش از یک دوره 12 ماهه اما برای اولین بار او می خواهد به شنیدن لیگ برتر ایده های.

The gates are shut at Bournemouth FC. Even EPL clubs outside the top six will struggle to meet their wage bills.

دروازه های بسته در Bournemouth, FC. حتی لیگ برتر باشگاه های خارج از شش مبارزه خواهد برای دیدار با دستمزد صورتحساب. اعتبار:گتی

یکی دیگر از لیگ برتر باشگاه در حال حاضر پیشنهاد شده است که 50 درصد deferrals مورد نیاز خواهد بود اما انتظار این است که این توافقنامه را باید بسیار پایین تر – احتمالا کمتر از 20 درصد – به تحت فشار قرار دادند از طریق.

تبلیغات

اگر چه کاهش خواهد بود گام بعدی بازیکنان در نهایت می تواند بر قرار کردند تحت دولت بریتانیا coronavirus کار طرح حفاظت از – جایی که آنها باقی می ماند در حقوق و دستمزد اما نمی توانند کار کنند و در حال پرداخت نشده است. باشگاه ها خواهد بود واجد شرایط برای ادعای 80 درصد از یک کارمند حقوق و دستمزد تا 2500 پوند در هر ماه از دولت و تعدادی از فوتبال انگلیسی لیگ دو طرف در حال حاضر در حال بررسی این گزینه است. بازیکنان اجازه داده می شود به عنوان خزانه داری انگلستان نمی پذیرند که در عنوان اصلی خود کار می کنند.

حرفه ای بازیکنان فوتبال’ انجمن اتحادیه بازیکنان در دیدار لیگ برتر توسط مدیر فوتبال ریچارد Garlick و EFL به بحث در مورد احتمال بازیکن دستمزد deferrals. امید است که پیشنهاد خواهد شد ابلاغ به باشگاه های لیگ برتر آینده روز جمعه در جلسه سهامداران ” برگزار می شود کنفرانس تماس بگیرید.

در یک بیانیه مشترک این سازمان گفت: “لیگ برتر EFL و PFA توافق کردند که تصمیم گیری های دشوار خواهد گرفته شود باید در جهت کاهش تاثیر اقتصادی از زمان تعلیق فوتبال حرفه ای در انگلستان و توافق برای همکاری با یکدیگر برای رسیدن به راه حل های مشترک.

“لیگ نمی خواهد recommence تا آوریل 30 در اولین. آنها را تنها تا زمانی که آن را بی خطر است و شرایط اجازه می دهد.

“جلسات بیشتر برگزار خواهد شد در هفته آینده با توجه به تدوین یک طرح مشترک برای مقابله با شرایط دشوار مواجه لیگ باشگاه های خود بازیکنان کارکنان و طرفداران.”

تمایل وجود دارد برای لیگ برتر به آمده تا با یک پیشنهاد است که می تواند به توافق همه باشگاه ها در حال حاضر به یک واحد جلو.

هشدار داد که حتی باشگاه های لیگ برتر ممکن است به سینه ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده اما در خارج بالای شش و یک تعداد انگشت شماری از دیگر امور مالی هستند ، گسترده وجود دارد اذعان است که تعدادی از EFL باشگاه را به دولت.

A sky sports presenter speaks to camera outside the Premier League headquarters on March 19 as clubs and officials met to discuss plans for the remainder of the season.

یک آسمان ورزش مجری صحبت می کند به دوربین در خارج از لیگ برتر ستاد در 19 مارس به عنوان باشگاه ها و مقامات ملاقات برای بحث در مورد برنامه های باقی مانده از این فصل است.اعتبار:گتی

باشگاه های لیگ برتر نیز در تلاش برای کار کردن بودجه خود را و جریان های نقدی با, برای مثال فصل-فروش بلیط در خود نگه دارد برای بسیاری از افراد و عدم اطمینان در مورد اینکه آیا آنها می خواهم به دریافت مقدار آنها انتظار می رود از پخش میپردازد.

برخی از باشگاه ها در حال لابی کردن برای پیشنهاد از سرگیری فصل به عقب رانده شود و بعدا از 30 آوریل – که انتظار می رود توافق کردند که به آنها اجازه می دهد تا تنظیمات را به امور مالی خود را در درجه اول با کاهش دستمزد اسکناس در کوتاه مدت. لیگ برتر کند اما باقی می ماند مصمم به پایان مبارزات انتخاباتی.

اکثر EFL باشگاه و همه کسانی که در لیگ برتر خواهد بود قادر به پرداخت حقوق و دستمزد مارس در کامل اما نگرانی وجود دارد که چگونه آنها می تواند بدهی های خود را پس از آن. برای مثال, یک باشگاه لیگ برتر گفت: تلگرافلندن که از دست دادن درآمد خود را از چهار نفر باقی مانده لیگ است که انتخاب شده و به صورت زنده از تلویزیون هزینه آنها را £3.6 میلیون نفر است. علاوه بر این آنها خواهد از دست دادن £1.7 میلیون در بازی روز درآمد هر بازی اصلی.

این PFA اضطراب است به ویژه که وجود دارد این است که ثبات در هر توافق با باشگاه ها و مطالبات برای پرداخت deferrals واقعی هستند هر چند اگر هیچ توافق رسیده است و برخی ممکن است سعی به تحمیل یک جانبه توافق نامه.

تلگراف لندن

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>