‘هر کس جهش در آمریکا: خارش, آسمان, بلوز, یک قربانی موفقیت خود


انتقاد از سیدنی FC فرم از یک لیگ را راه اندازی مجدد یک نتیجه طبیعی از باشگاه استانداردهای بالا و یک کمی بیش از حد پر از شکوفه با توجه به ژولیده هافبک لوقا Brattan.

آسمان بلوز برنده فقط یک بازی از این رقابت ها از سر گرفته و در ماه گذشته و در حال winless در آخرین سه بعد از شکست به ملبورن سیتی و نیوکاسل و قرعه کشی با آدلاید یونایتد.

Luke Brattan isn't concerned about Sydney FC's scratchy form since the restart of the A-League.

لوقا Brattan نیست نگران سیدنی FC را خارش فرم پس از راه اندازی مجدد از یک لیگ.اعتبار:گتی ایماژ

این یک روند است که باید رفع فوری با توجه به تازه تاج گذاری premiers تنها دو بازی تا شروع فینال سری است که خود را پیچیده می شود تا داخل در هفته جاری برنامه ریزی برنامه های.

Brattan معتقد است استاندارد A-League برداشت تا در سراسر هیئت مدیره با توجه به مطلوب تر در حال اجرا شرایط را برای بازیکنان در, زمستان, اما آن را نمی کند و توضیح دهد که چرا سیدنی نشده است بازی را معمولا توانمند خودشان در هفته های اخیر.

تبلیغات

“این نشان می دهد چقدر ما انجام داده ایم این سال است. هنگامی که ما قرعه کشی بازی و از دست ما بازی چهارم از فصل همه جهش در ما مانند آن را پایان جهان” Brattan گفت: در روز یکشنبه.

“بدیهی است که [به دلیل] سیدنی FC فرهنگ و آنچه در آنها قرار داده ایم در اینجا آن را یک معامله بزرگ برای از دست دادن یک زن و شوهر از بازی. شده است وجود دارد سوال در مورد بعد از ما برنده نخست وزیری “آیا ما گرفته ما پا کردن پدال?” یا چیزی شبیه به آن.

“ما می دانیم که هر کس می خواهد به ضرب و شتم ما در کلی … هر کس می خواهد به ضرب و شتم سیدنی FC ما می دانیم که ما باید یک هدف در پشت ما و آنها در حال رفتن به بازی های سخت آینده ،

“ما بیش از حد نگران, اما ما باید به خودمان نگاه کنیم و کار فوق العاده سخت در آموزش زمین است.”

Brattan از دست رفته 1-1 قرعه کشی با آدلاید در روز پنج شنبه به دلیل تعلیق خواهد شد به صورت قدیمی خود تیم بریزبن سر و صدا در مک دونالد جونز در ورزشگاه نیوکاسل سه شنبه شب ،

30 سال می داند بریزبن مربی جدید وارن ماه به خوبی پس از بازی علیه او در کوئینزلند لیگ های محلی قبل از او خود را امضا کرد و اولین قرارداد حرفه ای با سر و صدا.

او همچنین می داند که چه انتظار می رود از سر و صدا که به رخ کشیدن یک-لیگ دوم بهترین دفاع – تنها پشت آسمان بلوز خود را – و در نتیجه دور گیر به هیچ مزخرف طرح فرموله شده توسط رفتگان رئیس رابی فاولر.

“آنها باید پنج پسر بزرگ در پشت مرکز پشت که واقعا حرکت به دور از 18-حیاط جعبه” Brattan گفت.

“این یک بیت از یک سخت کردیم در نوار و که در آن ما می توانیم از آنها بهره برداری … ما رو به بیمار حرکت توپ و من فکر می کنم ما فقط باید صبر کنید تا کسی اشتباه می کند و آنها را مجازات کند. چند هفته گذشته ما نبوده است بزرگ در فینال سوم – در احترام به ما فصل ما شده است بزرگ که در آن همه سال.”

غرش مانند سیدنی هستند و مطمئن باشید از فینال موقعیت اما می تواند به عنوان بالا به عنوان سوم و یا رها کردن به عنوان کم به عنوان ششمین موقعیت بسته به نتایج – اگر چه هیچ خانه-زمین استفاده را برای آنها به دنبال هر دو راه را با تمام رقابت که از NSW.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>