صادر شده در: بروز رسانی:

یک روز پس از جمهوریخواهان کنترل سنای آمریکا در تبرئه او از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره اتهامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه راه اندازی یک سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر روند استیضاح و مخالفان سیاسی خود را در حالی که مقامهای دولت او را ضبط آهنگ است.

تبلیغات

در اولین پاسخ رسمی به مجلس سنا تبرئه تهمت توصیف روند استیضاح به عنوان یک “بسیار ناعادلانه وضعیت” و توصیف خود را دموکراتیک مخالفان به عنوان “باطل”.

صحبت کردن به یک انتخاب مخاطب در کاخ سفید شرق, اتاق رئیس جمهور ایالات متحده بارها و بارها استفاده می شود اصطلاح “پلیس کثیف” برای توصیف یک رشته از مردم و احزاب است که به اعتقاد او شخصا هدف او از جمله سابق FBI مدیر James Comey – که اخراج شد با 45امین رئیس جمهور آمریکا در سال 2017 – و رابرت مولر که بررسی اتهامات مبنی بر دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات آمریکا.

به عنوان تهمت صحبت کرد, حامیان در شرق اتاق را شکست و به دوره ای دور از کف زدن. مدعوین شامل رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و چند تن از اعضای کابینه از جمله دادستان کل ویلیام Barr, خزانه داری, منشی, Steve Mnuchin و سرسخت خانه متحدان.

برای دومین بار در پنج شنبه, تهمت برگزار هوا یک کپی از روزنامه واشنگتن پست مزین با بنر “تهمت تبرئه شد” تیتر. “این تنها خوب تیتر من تا به حال در واشنگتن پست” مغلوب ساختن پیشی جستن به شوخی به خنده از مخاطب.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا در روز چهارشنبه رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در اتهامات عنوان شده توسط حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تنها سومین بار در تاریخ آمریکا است که یک رئیس جمهور به استیضاح شده است.

تبرئه شد و مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین پیروزی در عین حال خود را بیش از دموکراتیک دشمنان در کنگره که در حمله جمهوری خواهان مجلس سنا برای امتناع از تماس شاهدان و یا به دنبال شواهد جدید در دادگاه.

‘نامناسب’ نظرات در نماز رویداد

صبح روز پنج شنبه در سخنرانی خود در نماز رویداد بود که با حضور رهبران کنگره از جمله دموکرات مجلس نانسی پلوسی – که منجر به استیضاح اتهام علیه او – مغلوب ساختن پیشی جستن در هم شکسته معمول روکش از bipartisanship سالانه واشنگتن رویداد.

“همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما و با انجام این کار بسیار بد صدمه دیده است ملت ما” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش دو از جمله روزنامه واشنگتن پست با سنا تبرئه داستان.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است. نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم هنگامی که آنها می دانند که که نه چندان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ملی نماز و صبحانه.

او اجتناب تبریک پلوسی که نشسته چند صندلی دور افتا.

پلوسی گفت: بعد از آن که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات نامناسب به خصوص در نماز صبحانه.

“او صحبت کردن در مورد چیزهایی که او می داند که کمی در مورد ایمان و نماز” او در یک کنفرانس خبری گفت.

پرسید: اگر آمریکا هنوز هم می تواند کار با کاخ سفید پس استیضاح: “این خواهد بود تا به او. قطعا آن تغییر نکرده است از نظر ما.”

دموکرات تماس برای آیووا caucaus recanvass

در همین حال کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز در روز پنج شنبه به نام برای recanvass از آیووا قفقاز پس از آرایه ای از مشکلات تاخیر در نتایج حاصل از این حزب برای اولین بار 2020 نامزدی ریاست جمهوری مسابقه.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است. در نور از مشکلاتی که پدید آمده در اجرای این نماینده انتخاب طرح و به منظور اطمینان از اعتماد عمومی به این نتایج من هستم و خواستار آیووا حزب دموکرات به بلافاصله شروع یک recanvass” پرز گفت: در توییتر ارسال.

هیچ برنده اعلام شده است چهار روز پس از قفقاز صورت گرفت در 1,600 مکان در سراسر آیووا سه شنبه شب ، با 97 درصد از حوزه شمارش ورمونت سناتور برنی ساندرز و پیت Buttigieg ،
38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا منجر شد با توجه به آیووا حزب دموکرات است.
 

(FRANCE 24 با AP, AFP و رویترز)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de