Ex-فیلم مغول Harvey Weinstein محکوم به 23 سال زندان برای تجاوز به عنف, تجاوز جنسی

صادر شده در: بروز رسانی:

سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein محکوم شد به 23 سال زندان روز چهارشنبه پس از تجاوز جنسی و تجاوز به عنف اعتقاد ماه گذشته در یک مورد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی برای #MeToo جنبش در برابر سوء رفتار جنسی.

تبلیغات

حکم صادر کردن در منهتن دادگاه کیفری عدالت James Burke که ریاست آن بر Weinstein را محاکمه. یک هیئت منصفه در فوریه. 24 یافت دادند 67 به جرم آزار جنسی سابق دستیار تولید میمی Haleyi و تجاوز سابق بازیگر مشتاق جسیکا مان.

یک بار یکی از هالیوود تاثیر گذار ترین تولید کنندگان Weinstein تا به حال با آن مواجه امکان یک جمله حداکثر 29 سال در زندان است.

در صدور حکم شنیدن دادستان جوآن Illuzzi خواسته برک به اعمال 25 سال و یا “نزدیک” 25 سال در زندان محکومیت خود را به اتهام جنایی عمل جنسی در درجه اول مربوط به Haleyi و به اعمال متوالی حکم برای سومین درجه تجاوز محکومیت مربوط به مان. که به اتهام به نام به مدت چهار سال در زندان اما دادستان ساخته شده هیچ درخواست خاص.

Weinstein پوشیدن یک دست کت و شلوار و شش زن که شهادت در برابر Weinstein بودند در دادگاه برای رسیدگی.

در بیانیه عاطفی در دادگاه Haleyi صحبت از واقعه او تا به حال تحمل کرده پس از این حمله گفت: “این زخم من عمیق ذهنی و عاطفی شاید غیر قابل جبرانی شاید برای همیشه.”

دادستان در دادگاه براده در هفته گذشته گفت: این حکم باید منعکس کننده نه تنها این جنایات که او محکوم شد اما “عمر از سوء استفاده نسبت به دیگران است.”

بیش از 100 شاکیان

بیش از 100 زنان از جمله بازیگران معروف را متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی کشش دهه دامن زدن به #MeToo جنبش در برابر سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت. Weinstein اتهامات را رد کرده است و گفت که هر جنسی با رضایت طرفین بود.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن تبرئه Weinstein در جدی ترین اتهامات یک تعداد از درجه اول تجاوز به عنف و همچنین دو فقره درنده تجاوز جنسی است که انجام یک پتانسیل جمله زندگی است. کسانی که اتهامات متکی شهادت بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein raped او در اوایل 1990s.

Weinstein وکلا در روز دوشنبه خواست برک برای تحمیل حداقل ممکن است حکم پنج سال درخواست او را به در نظر گرفتن Weinstein را به فعالیت های خیریه در حالی که با گفتن یک جمله دیگر به احتمال زیاد معنی Weinstein می میرند در زندان است.

“او داستان زندگی خود به موفقیت و تلاش به سادگی قابل توجه است و نباید نادیده گرفته و در مجموع به دلیل هیئت داوران حکم” گفتند.

Weinstein شده است در انتظار صدور حکم در نیویورک Rikers Island زندان جایی که او بود نقل مکان کرد پنجشنبه گذشته پس از 10 روز بستری در بیمارستان در بللوو بیمارستان جایی که او تحت یک روش برای پاک کردن انسداد قلب.

او قدرتمند بود رقم در هالیوود و کمک کننده به انتخابات مقدماتی دموکرات. او برنده یک جایزه اسکار برای تولید “شکسپیر عاشق” و مسئول دیگر فیلم های تحسین شده از جمله “داستان عامهپسند,” “بیمار انگلیسی” و “دار و دستههای نیویورک.”

شاکی: Weinstein یک “دکتر جکیل و مستر هاید” شخصیت

دادستان به تصویر کشیده Weinstein به عنوان یک سریال شکارچی که تا به حال دستکاری زنان با وعده پیشرفت شغلی در هالیوود coaxing آنها را به اتاق های هتل و یا آپارتمان های خصوصی و سپس گسسته و با خشونت حمله به آنها را.

Haleyi شهادت در دادگاه است که Weinstein او را دعوت به خانه اش در سال 2006 پس از او تا به حال مشغول به کار در یکی از تلویزیون تولیدات حمایت او را به یک اتاق خواب و برگزار شد او را روی تخت و خودش در او به صورت خوراکی.

مان گفت: هیئت منصفه که Weinstein raped او در یک هتل منهتن در ماه مارس 2013 حدود یک ماه به آنچه که او به عنوان یک “بسیار اهانت آمیز” ارتباط با او است که در ادامه به چند سال پس از این حمله است. مان به نام Weinstein یک “جکیل و هاید” شخصیت جذاب در عمومی اما مستعد ابتلا به خشم زمانی که آنها به تنهایی است.

Weinstein وکلا استدلال در دادگاه که شش زنانی که علیه او شهادت بودند reframing رضایت طرفین برخورد به عنوان ضرب و جرح خارج از پشیمانی.

در روز جمعه تشکیل پرونده دادستان ذکر شده بیش از یک دوجین اتهامات رفتن به سال 1978 زمانی که آنها گفت: او تجاوز جنسی کارمند خود را در بوفالو, نیویورک, موسیقی مبتنی بر شرکت در یک اتاق هتل.

اسناد دادگاه unsealed روز دوشنبه شامل یک ایمیل به Weinstein از او جدا برادر باب Weinstein گفتن به او تعلق دارد در جهنم است.

“تو سزاوار جایزه یک عمر دستاورد” باب Weinstein نوشت: در ماه نوامبر سال 2017 پیام “محض توحش و فساد و inhumaneness برای اعمال تو را نداشته است.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>