سابق ساحل عاج رهبر Gbagbo می خواهد آزادی بی قید و شرط از ICC

صادر شده در: ویرایش:

وکلا برای ساحل عاج رئیس جمهور سابق Laurent Gbagbo استدلال در روز پنج شنبه که او باید آزاد بدون شرایط در حالی که در انتظار محاکمه را درخواست تجدید نظر در برابر خود را تبرئه در دادگاه جنایی بین المللی.

تبلیغات

ICC جهانی اول دائمی جنایات جنگی دادگاه تبرئه Gbagbo جنایات علیه بشریت اتهامات Jan. 15 و گفت: دادستان به حال موفق به اثبات هر صورت در برابر او.

او سپس مشروط آزاد شده از زندان پس از گذشت بیش از هفت سال در بازداشت به بلژیک. او مجاز به بازگشت به ساحل عاج و به باقی می ماند در بلژیک و گزارش به دادگاه هر زمان که یک جلسه در مورد او نامیده می شود.

“به دفاع از این دیدگاه که در اصل هیچ محدودیت باید قرار داده شده بر روی یک فرد است که تبرئه” Gbagbo وکیل کبوتره جاکوبز گفت: دادگاه است.

دفاع نشان داده است که Gbagbo می خواهم به بازگشت به ساحل عاج و احتمالا شرکت در برخی از فرم در ماه اکتبر انتخابات ریاست جمهوری. Gbagbo است که آیا او در نظر دارد برای اجرای دوباره برای ریاست جمهوری.

ساحل عاج را به دولت ارائه استدلال به ICC گفت Gbagbo امکان بازگشت به این کشور می تواند باعث ناآرامی و او همچنان به مطرح پرواز خطر است.

در ماه اکتبر سال گذشته دادستان دادگاه جنایی بین المللی خواست تجدید نظر قضات برای معکوس تبرئه و اعلام mistrial,
بازنشانی Gbagbo حقوقی روند.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر