سابق رئال مادرید جمهور Sanz می میرد و پس از آزمایش مثبت به COVID-19

سابق رئال مادرید جمهور لورنزو سانز سن 76 سالگی درگذشت پس از بستری شدن coronavirus.

سانز واقعی رئیس جمهور از سال 1995 تا سال 2000 شده بود به بیمارستان بستری شده با تب و آزمایش مثبت برای COVID-19.

“از La Liga ما می خواهیم به ارسال ما عمیق ترین تسلیت برای مرگ اخیر لورنزو سانز با آنها بسیاری از ما به اشتراک گذاشته شده کار و دوستی” مختصری در بیانیه ای گفت:.

“ما به اشتراک بگذارید در درد از دست دادن این به خصوص برای رئال مادرید این باشگاه که او رئیس جمهور برای سال. استراحت در صلح است.”

تبلیغات

سانز پسر لورنزو Jr, یک بازیکن سابق و مدیر واقعی بسکتبال, تیم, تایید مرگ پدرش در توییتر.

“پدر من در گذشت. او سزاوار نیست این پایان و این راه. یکی از مهربانترین دلیرترین و [بیشتر] مردم سخت کوش من تا کنون دیده است ترک,” او نوشت.

“خانواده و رئال مادرید بودند شور و شوق خود را. مادر من و برادران من لذت می برد تمام لحظات خود را با غرور و افتخار است.”

او دیگر پسر فرناندو سانز که بازی واقعی خود را به عنوان رئیس جمهور را تایید کرد در اوایل این هفته است که پدر او را به حال شده است در بیمارستان بستری است اما خانواده مطمئن بودند در این مرحله که آیا او تا به حال ویروس.

“او نمی خواست برای رفتن به بیمارستان تا زمانی که او کوتاه بود و او بدتر” فرناندو سانز گفت: در نقل گزارش Marca در روز چهارشنبه.

“آنها قرار داده و او را در داخل و به او گفت که او بد بود با کمی اکسیژن در خون است. او گفت که او تا به حال یک کم تب و نمی خواهید به سقوط سیستم.”

بیانیه ای در رئال مادرید وب سایت رسمی گفت: “رئال مادرید در آن رئیس جمهور و هیئت مدیره پشیمانی با بهت و حیرت مرگ لورنزو سانز بود که رئیس رئال مادرید از سال 1995 تا سال 2000.

“آنها همچنین می خواهند خود را به بیان عمیق ترین تسلیت و تمام محبت خود را به همسرش ماری لوز فرزندان او لورنزو, فرانسیسکو, فرناندو, ماریا لوز (Malula) و دیانا و خانواده و دوستان خود. تسلیت که همچنین گسترش به تمام رئال مادرید.

“امروز رئال مادرید است ماتم از دست دادن یک رئیس جمهور اختصاص داده شده که بخش زیادی از عمر خود را به او اشتیاق زیادی: رئال مادرید.”

واقعی برنده شش غنائم در طول Sanz زمان به عنوان رئیس جمهور از جمله لیگ قهرمانان اروپا در سال 1998 و 2000.

PA

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>