منحصر به فرد: نیجر را Issoufou پژواک هشدار داد که coronavirus می تواند کشتن میلیون ها نفر در آفریقا

صادر شده در: Modified:

در یک مصاحبه اختصاصی با فرانس 24, نیجر رئیس جمهور Mahamadou Issoufou مورد بحث Covid-19 همه گیر است که در حال گسترش در سراسر قاره آفریقا. به نام او برای یک “طرح مارشال” از جامعه بین المللی برای کمک به کشورهای آفریقایی صورت بی سابقه بحران بهداشتی.

تبلیغات

در یک مصاحبه اختصاصی با فرانس 24, نیجر رئیس جمهور Mahamadou Issoufou گفت که دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ بود به هشدار می دهند که coronavirus می تواند کشتن میلیون ها نفر از مردم در آفریقا است. به عنوان یک نتیجه, نیجر رهبر است, خواستار یک “طرح مارشال” از جامعه بین المللی برای کمک به کشورهای آفریقایی صورت این بی سابقه بحران بهداشتی.

>> سازمان دیده بان مصاحبه ما با دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ (صفحه به زبان فرانسه)

نیجر را نیز توضیح داد که افزایش در هزینه های برای مبارزه با Covid-19 کشور همراه با تلاش های مداوم برای نبرد با تروریسم به نمایندگی قابل توجه بار مالی.

اما Issoufou رد این نظریه مطرح در یادداشتی از وزارت خارجه فرانسه از احتمال فروپاشی Sahel سازمان ملل پس از Covid-19 همه گیر در این قاره. در مقابل او به نام برای همبستگی بیشتر به طوری که پس از coronavirus جهان متفاوت از قبلی است.

عطف به حضور در منطقه ساحل, نیجر رئیس جمهور اصرار داشت که او از ترس نیست یک نظامی فرانسه خروج بیش از همه گیر با وجود چهار مورد از coronavirus اینکه شناسایی این هفته در میان نیروهای فرانسوی از عملیات Barkhane. Issoufou گفت که او متقاعد شده بود که پاریس متعهد به مبارزه با گروه های جهادی.

در نهایت نیجر رهبر تایید کرد که او دیده است اخیر “ضد زندگی” از فرانسه گروگان سوفی Pétronin بود که ربوده شده در مالی چند سال پیش.

>> پسر سوفی Pétronin, فرانسوی, گروگان در افغانستان می گوید او هنوز زنده است

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>