‘تبعید’: فیلم نقد و بررسی

وجود دارد بحث زیادی در این روزها از microaggressions: واژه ها و حرکات بی احترامی نسبت به دیگران به ویژه کسانی که از دیگر گروه های اجتماعی که خیانت تعصب حتی زمانی که هر روز یا غیر عمدی. این یک اصطلاح است که برای تلفن های موبایل تقریبا علمی, هر چند به عنوان یک واحد اندازه گیری آن را ناموفق inexact: چگونه بسیاری از microaggressions اضافه کردن به دشت های خشونت آمیز و نه چندان کوچک ظلم? چگونه بسیاری از به ظاهر اتفاقی slights باید یکی تحمل قبل از گریه کینه توزی? و اگر آن را می سازد شما احساس می کنید نا امن می تواند هر گونه تجاوز بود به نام میکرو? در Kosovan متولد مدیر Visar Morina خوب برش دوم از ویژگی های “تبعید” این ملاحظات است که دیسک خفیف ادب Kosovan مهاجرین را به آستانه جنون در كشور آلمان حومه.

برش به آن شخصیت و روان با فولاد ظرافت و ناراحتی این طرح نيمه شخصیت های کمیک مطالعه می کشد خاموش ماهرانه خطرناک عمل تعادل: این دردناکی دقیق در dramatizing آرام بیگانه ستیزی او تجارب روزانه حتی به عنوان نصب امکان پارانویا tilts آن نقطه نظر. بدون trivializing آن تنش های سیاسی, این ابهام تعلیق “تبعید” نگرانی در عرصه بین Michael Haneke مطالعات داخلی ترور و Ruben Östlund عمدا کمدی مردانه ناامنی. فیلم بسیار سنجیده قدم زدن و ترس هوا از مالیخولیا در حالی که هر دو دارایی ممکن است گرفتگی عضلات تجاری آن چشم انداز تا حدودی هر چند طولانی در جشنواره اجرا خواهد شد و به دنبال انتصاب در ساندنس و برلین.

اولین نشانه از خصومت نسبت به Xhafer (Mišel Matičević) است نه یک محجبه یکی. پس از رسیدن به خانه خود را از بالا و فشار کار در رشته مهندسی شیمی شرکت او یک موش مرده حساس خود مقابل دروازه — تجلی فیزیکی معلوم از بزرگترین ترس. وجود دارد هیچ نشانه ای که در سمت چپ آن وجود دارد اما با توجه به فراوانی از موش های آزمایشگاهی در Xhafer است که سریع به نتیجه گیری کرد که آن را نژادپرستانه و تهدید از یک همکار قرار دادن او را در هشدار برای بیشتر نشانه ای از محل کار تعصب و آزار و اذیت. این که آیا آن را در حال چپ کردن یک ایمیل زنجیره ای یک رشد در جلسات توسط خود همکار اورس (Rainer باک) و یا بارها و بارها misidentified به عنوان کرواتی به جای Kosovan هر خفیف توهین می شود پتانسیل منادی عمیق تر و نفرت به تدریج chipping دور در Xhafer را ارام رفتار است.

محبوب ترین ها در انواع

او زیاده? خود آلمانی, همسر, frazzled Ph. D دانشجو نورا (به طور معمول فوق العاده ساندرا Hüller) قطعا فکر می کند و ترک در روابط خود را گسترش دیگر خود را آزار و اذیت مجتمع سوخت. هنگامی که آن را نه یک excoriating آناتومی خرده به باطل محل کار سیاست “تبعید” با این نسخهها کار به عنوان یک شکننده و در عین حال کبود-مناقصه تصویری از یک ازدواج به آرامی خشک همدلی به عنوان زن و شوهر هر دو می آیند تا خود را در تیم های جداگانه از یک.

Morina را لاغر Rohrschach مانند اسکریپت خود اجتناب طرف در حالی که بینندگان خود چمدان ممکن است هدایت چگونه آنها را به عقلانیت و یا در غیر این صورت از Xhafer واکنش. به نحوی سرد و دلسوز در یک بار “تبعید” می داند چگونه عمل می کند از مهربانی و خشونت به طور یکسان می تواند به همان اندازه در تقویت یک مهاجر خارجی وضعیت. یک subplot محور در Xhafer را passionless امر با یک آلبانیایی اتاق تمیز کننده (Flonja Kodheli) ظالمانه تاب چاقو یکی دیگر از چهارم به نوبه خود نشان می دهد که چگونه بی امان بیگانه قلدری می توانید دانه معادل سنگدلی در قربانیان خود را. هر چند این فیلم تداعی آن گوشه یقه سفید جامعه آلمان با یک نوع بسیار خاصی از ضد عفونی کننده blandness آن را آسان به تصور این داستان اتفاق می افتند به طور مشابه در اعتصاب-حصار امریکا یا Brexit بریتانیا.

Matičević قابل توجه عملکرد ورزش در باریکش نظم و انضباط به عنوان Xhafer را پرده برداشتن دولت از ذهن ثبت نام در کوچکترین اختلال به خود را محکم بسته رواقی قیافه. او پوست کلفت حضور آثار در تضاد مکمل کنتراست به Hüller بیشتر آشکارا رسا برافروخته نورا; آنها ممکن است صحبت می کنند و متقابلا مسلط به زبان, آلمانی, در خانه, اما وقتی که می آید به زبان بدن آنها در ثابت کراس اهداف است.

فیلمبردار Matteo Cocco است یا در Xhafer گوشه و یا به سادگی پیچ او را نگه داشتن او را در قاب در سراسر به عنوان اگر برای تقویت خود و پارانویا است. در صحنه های متعدد رویایی پیچ در پیچ ردیابی عکس از طریق ظاهر بی حد و حصر وارن از دالان تحریف احساس ما از Xhafer را در حالی که در تولید طراح مسیحی Goldbeck است در این بازی بیش از حد رنگ آمیزی فضای داخلی در صفراوی, دریازده زرد و پرتقال که به نظر می رسد رنگی با وحشت. این dimmest ترین پانل تابلو محفوظ می باشد برای این فیلم درام داخلی — از جمله دو قابل توجه xxx متشکل از قطع تقریبا dehumanized نقاط بدن — که در آن شخصیت را حس خود گاهی اوقات به نظر می رسد به ذوب شدن به دیوار. این است quivery حسی سینما که رنگ تم های پیچیده در فضا و نور گاهی اوقات با دوربین خود را به عنوان متجاوز: سوال و نقد شخصیت خود را به آخرین کاملأ پیچیده دو دل میکنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>