وزرای رئیس دهلی و پنجاب پیشنهاد extendig از سراسر کشور مستند تا مارس 30 در دیدار نخست وزیر نارندرا همراه با همه دولت CMs از کشورهای دیگر در روز شنبه. در این جلسه از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد به بحث در مورد وضعیت ناشی با توجه به Covid-19 همه گیر و به انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد اینکه آیا از 21 روز تعطیلی باید تمدید شود.

با توجه به منابع پنجاب سانتی متر Amarinder سینگ پیشنهاد توسعه ملی مستند توسط حداقل دو هفته پس از 14 آوریل در حالی که دهلی, Arvind Kejriwal, پیشنهاد تمدید مستند تا مارس 30.

مودی همراه با برخی از مقامات ارشد از جمله از اتحادیه و وزارت بهداشت بود که با پوشیدن یک ماسک سفید در این جلسه که با حضور وزرای ارشد — Mamata بانرجی (بنگال), Uddhav Thackeray (Maharashtra) یوگی Adityanath (اوتار پرادش), منهر لعل (Haryana), K Chandrashekhar رائو (Telangana) و Nitish کومار (بیهار).

دولت مرکزی قابل درک است که همچنین به دست انداز در مورد این مسئله از تمام سازمان های مربوطه و ذینفعان درگیر در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: ساعت به تصمیم می گیرید که در چندین ایالت بپرسید به گسترش مستند

ویدئو کنفرانس آغاز شد که در 11 am آمد در میان نشانه آن است که دولت مرکزی ممکن است گسترش در سراسر کشور مستند با برخی ممکن است تسهیلات حتی به عنوان پنجاب و Odisha اعلام کرد در حال حاضر گسترش مستند فراتر از مارس 14 هنگامی که زمان املا از 21 روز تعطیلی به پایان می رسد.

اتحادیه وزارت خانه به دنبال دیدگاه های دولت در زمینه های مختلف از جمله اینکه بیشتر دسته از مردم و خدمات باید به عنوان معاف طول زمان مستند تنها خدمات ضروری معاف هستند. این برای دومین بار نخست وزیر است که در تعامل با وزرای ارشد از طریق لینک ویدئو پس از مستند تحمیل شد.

طی آوریل 2 تعامل با رئیس وزرای مودی به حال تن به تن برای “مبهوت” خروج از جریان مستند.

همچنین بخوانید: Covid-19: هند تخلیه اول لیست HCQ درخواست; ما به 3.5 mn قرص

یک PTI شمارش از اعداد گزارش شده توسط کشورهای مختلف به عنوان روز پنج شنبه در 9.30 pm نشان داد در مجموع 7,510 شده تحت تاثیر این ویروس در سراسر کشور تا کنون با حداقل 251 مرگ و میر. بیش از 700 شده اند درمان و مرخص شد. آخرین به روز رسانی از اتحادیه و وزارت بهداشت قرار دادن تعداد تایید عفونت در 7,447 و مرگ و میر در 239.

پرداختن به طبقه رهبران احزاب مختلف که دارای نمایندگی در مجلس مودی به حال در چهار شنبه روشن ساخته است که مستند نمی تواند برداشته شود در یک بروید تصریح می کند که اولویت دولت او به “صرفه جویی در هر زندگی”.

با توجه به بیانیه رسمی پس از یکشنبه تعامل ب. ظ گفت: این رهبران که کشورهای منطقه ادارات و کارشناسان پیشنهاد کرده اند گسترش مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

قبل از این مستند اعلام شد, در مارس 24, نخست وزیر در حال تعامل با وزرای ارشد در 20 مارس به بحث در مورد راه و روش برای بررسی گسترش این رمان coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de