F– آن من قصد دارم به South By Southwest (ستون مهمان)

پس از یک بحث طولانی با هیچ کس جز خودم من تصمیم به رفتن به SXSW.

من می خواهم در حال حاضر خریداری یک بلیط برای پرواز به آمریکا از تل آویو — یک توقفگاه بین راه در استانبول برای TED بحث لغو شد زمانی که پرواز متوقف شد و زمانی که من بازگشت به اسرائیل, من نیاز به قرنطینه خودم برای 14 روز. من اسرائیل را نگران کرده است. ببخشید مامان.

SXSW زندگی من را تغییر داد. من به یاد داشته باشید درخواست برای اولین بار در سال 2008 از یک AOL حساب من لپ تاپ های قدیمی را برای گروه پروژه با C Rayz Walz. ما رو در. من اولین بار به تور من راه می رفت به اولین رویداد SXSW و مات و مبهوت بود.

در طول این سفر به آستین من ملاقات یک گروه به نام KNUX. آنها برادران دوقلو از نیواورلئان که امضا شد به بود از دوستان خود ايميل و تا به حال این آهنگ به نام “کاپوچینو.” من به تماشای عملکرد خود را از ردیف جلو که در طی آن آنها به مبارزه با میزبان که من را قادر به گرفتن یک میکروفون و انجام در مقابل جمعیت فروخته شده درست قبل از شیکاگو سرد کودکان و نوجوانان رفت.

یکی از KNUX دوقلو دوست من پرنیان خریداری merch من و گفت که من باید در دیدار با مدیر خود را. “او می خواهم حفاری خود را s–t” گفت: Krispy. که مدیر بود پل روزنبرگ که دیگر مشتری است “امینم”. و که به من فروخته شده در SXSW برای همیشه لطفا برای.

برای کسانی که نا آشنا با SXSW آن است که مقصد نهایی برای کسانی که برخی از فشار یک محل که در آن “هیچ کس” می تواند در سطح بالا به سرعت. من یاد گرفتم که من در طول 13 سال از حضور در آن خود را ارتقاء کلیدی است و با آن می آید با استفاده از هر فرصت.

برای من که به معنای برخی از لحظات فوق العاده: K Flay کردن من mixtapes; Gary Vaynerchuck اجازه دهید من رپ در نطق اصلی; را باز کردم تا ناس و RZA و دعوت شد Nardwuar به بازی نشان می دهد با Gangsta Boo of Three 6 Mafia; من با Matisyahu در کل مواد غذایی — OG فروشگاه که راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای است که در Austin — و ای در مورد پیتزا با Macaulay Culkin و گروه او پیتزا زیرزمینی; من با مایک تایسون در یک حلقه بوکس; من یک NBA2K مدیر بازاریابی در حالی که عبور از آگهی ها و به پایان رسید تا به عنوان یک شخصیت را در بازی های ویدئویی در کنار دریک و Snoop Dogg; من با ادوین از آمستردام و خواب در خانواده خود را به خانه برای یک هفته در حالی که بازی را نشان می دهد در سراسر هلند.

من حتی شروع فیلمبرداری یک فیلم وجود دارد “کوشا Dillz است که در همه جا: فشار به شادی.” این است که تنها 10 درصد از چیزهایی که اتفاق افتاده است در جنوب.

البته شده اند وجود دارد بسیاری از بد نشان می دهد در Austin به عنوان خوبی است که چگونه من آمد به راه اندازی خود من ویترین: OY VEY SXSW. تصور به عنوان یک یهودی با مضمون رویداد برای مبارزه با یهودی ستیزی در این نمایشگاه ارائه شده در همکاری با لحن در تل آویو یک کنفرانس برگزار شده در اسرائیل به ارمغان می آورد که استعداد های محلی به آستین به بازی در کنار ما و بین المللی عمل می کند.

2020 علائم OY VEY نهم سال و در آن برگزار می شود در امپراتوری ATX یک محل در 7 سنت در مرکز شهر آستین.

با جمعه رسمی لغو SXSW وحشت واقعی است. کسانی که کار در سالن و اطراف Austin می دانید که یک سال تمام به ارزش های حقوق و دستمزد می تواند ناپدید می شوند با این خبر. من از خودم پرسیدم: چگونه می تواند از من وثیقه این افراد در زمان نیاز است ؟

به همین دلیل نشان می دهد بر روی بروید. OY VEY است که هنوز هم اتفاق می افتد. محل باز است; از پروازهای ارزان هستند; مردم هنوز هم در حال آمدن و مستقل صاحبان کسب و کار هنوز هم حمایت. (غرفه به کسب و کار موسیقی شبکه کاترین سانو است که دوره نقاهت بعد از یک تصادف اما اصرار بر راه اندازی پروژه های در آستین و آدم جرعه طولانی نوشیدن از Valueculture.) نه تنها این, اما محلی پروموتر شنیده ارائه و منشور.FM راه اندازی کرده اند جمع آوری کمک به نام “با هم متحد شدند” تشویق Austinites به گام برای گردشگران که می توانست صرف نزدیک به یک هفته در شهر خود. این افزایش بیش از 8 ، 000 $در روز.

هدف من در این سال SXSW شد برای راه اندازی یک تک آهنگ های جدید و آلبوم به نام “هیچ کس مراقبت به جز شما.” من هنوز هم که پیام را به این شهر که به من داده شده بسیار است. مطمئن شوید که هر کس می خواهد در 2021. اما در این سال مردم را به یاد داشته باشید کسانی که برای حمایت از یک جامعه است که می ایستد به از دست دادن بیش از $350 میلیون. من نمی تواند از شرکت کنندگان در آن است. مادر من من مطرح شده بهتر است.

کوشا Dillz که نام واقعی است رامی حتی-Esh است با انتشار یک تک آهنگ های جدید “برای آنهایی که” با Matisyahu در مارس 13 و راه اندازی خود را از آلبوم و تور (تاریخ را انتخاب کنید با RDGLDGRN و کمی غریبه) در آوریل 3. گوش دادن به پادکست “Hustle ساحل” و خود را دنبال کنید توییتر برای گزارش از آستین. Patreon اینجا. Merch اینجا.

کوشا Dillz را Austin اجرای برنامه:

مارس 16: صبحانه متعادل @ ایر Austin, TX – 5 p. m.
مارس 17: موسیقی, شبکه های کسب و کار ارائه: OY VEY SXSW @ امپراتوری ATX Austin, TX – 2 بعد از ظهر تا 2 صبح
آوریل 20: شبات Empire @ امپراتوری اتاق کنترل Austin, TX – 5 p. m.
مارس 21: CMMNTY @ Mohawk Austin, TX – 8 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>