Facebook کندی برنامه های خود را به کارکنان به دفتر بازگشت در میان COVID-19 بحران — و آن را به nixed تمام حوادث آن برنامه ریزی شده بود با 50 یا بیشتر شرکت کنندگان از طریق ژوئن 2021 به گفته مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ.

“حتی فراتر از این در دوره بعد راهنمایی از کارشناسان بهداشت و درمان است که نمی توان آن را توصیه به گروه های زیادی از مردم با هم در حالی که” زوکربرگ نوشت: در یک پست بر روی پلت فرم پنج شنبه. “با توجه به این ما در حال لغو هر بزرگ و فیزیکی حوادث ما برنامه ریزی شده بود با 50 یا بیشتر مردم از طریق ژوئن 2021.” او افزود که برای برخی از کسانی Facebook برنامه به نگه دارید به عنوان مجازی حوادث به جای.

“اکثریت” از Facebook کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای کار از خانه از طریق حداقل تا پایان مارس سال 2020 با توجه به زوکربرگ. Facebook نیز رو به گسترش است سیاست خود را از کسب و کار و سفر را از طریق حداقل در ماه ژوئن این سال است.

در ضمن کوچک “درصد” از کارکنان ممکن است قادر به بازگشت به دیر اما “ما انتظار نداریم که به همه پشت در دفاتر ما برای برخی از زمان” مدیر عامل نوشت. Facebook کارکنان آمدن به دفاتر زودتر شامل مطالب داوران کار در مبارزه با تروریسم تلاش و یا خودکشی و خودآزاری پیشگیری و مهندسین “کار پیچیده و سخت افزار است.”

“اکثر Facebook کارکنان خوش شانس می شود قادر به کار مولد از خانه, بنابراین ما احساس مسئولیت به مردم اجازه می دهد که اصلا این انعطاف پذیری برای دسترسی به اشتراک گذاشته شده منابع عمومی اول” زوکربرگ نوشت. “من امیدوارم که این کمک می کند تا شامل گسترش COVID-19 بنابراین ما می توانیم نگه داشتن جوامع ما امن و به بالا و در حال اجرا دوباره به زودی.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im