Facebook غیر فعال رومانیایی شبکه به عنوان يك pro-مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکایی


واشنگتن: David آدریان نوشته های عاشقانه در مورد آمریکا سیاست های چاپلوسانه رفتار الگوهای رفتاری در Facebook در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تیراژ مواد خود را از انتخاب مجدد مبارزه است.

کاربر حتی استناد خانواده اوباما نشان می دهد این کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست و همسرش را تایید کرده مغلوب ساختن پیشی جستن در یک آشکار پیشنهاد به طبل حمایت از جمهوری وقت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان. همراه حساب توییتر نشان داد که آدریان زندگی در “مونتانا, ایالات متحده آمریکا”.

US President Donald Trump this week.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته.اعتبار:AP

Facebook گفت: Adrian حساب شد بخشی از یک هماهنگ شبکه از حساب و صفحات منشاء در رومانی و نما به عنوان محافظه کار آمریکایی ها در حمایت از رئیس جمهور گشتند. در علاوه بر این به آفریقایی برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن مواد متمرکز اعضای رئيس جمهور در دایره درونی محافظه کار رسانه ای و مسیحیت. همچنین استناد تم همراه با QAnon تئوری توطئه که طرفداران آن بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مبارزه با یک دوز و کلک از دولت خرابکاران که عبادت شیطان و ترافیک کودکان ،

شبکه نسبتا کوچک متشکل از 35 حساب و سه صفحه و همچنین 88 حساب Instagram. صفحات متصلب بود تا حدود 1600 پیروان در حالی که حدود 7200 کاربران زیر به حساب Instagram.

تبلیغات

انگیزه کسانی که در پشت فریبنده مادی نمی تواند تعیین می شود گفت: Nathaniel Gleicher, Facebook سر از سیاست های امنیتی. این روشن نیست که آیا هدف واقعا به ترویج تهمت, او گفت:, و یا اینکه آیا وجود دارد انگیزه های مالی.

An elderly woman walks past people attending an electoral event in Bucharest, Romania. The country has been identified as the true location of a network of pro-Trump social media accounts.

یک زن مسن پیاده روی گذشته مردم حضور در انتخابات رویداد در بخارست, رومانی. کشور شناسایی شده است که محل واقعی از یک شبکه از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن حساب های رسانه های اجتماعی.اعتبار:AP

افشای آمد سه ماه قبل از انتخابات نوامبر و در بحبوحه افزایش نگرانی در مورد تلاش برای دستکاری افکار عمومی و بی اعتبار کردن رای. جو بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری ماه گذشته اشاره هوش جلسات در یک هشدار در مورد روسیه و چین تلاش برای ایجاد شک و تردید در مورد آمریکا سیستم انتخاباتی. Facebook که به طور منظم گزارش اقدامات علیه داخلی و خارجی تاثیر مبارزات است که با استفاده از پلت فرم آن سال گذشته از شناسایی یک شبکه روسی-حمایت حساب ستایش تهمت و حمله بایدن.

اعلام روز پنج شنبه به عنوان توجه کنید از طیف وسیعی از بازیگران خارجی آماده به آلوده آنلاین گفتمان در مورد سیاست آمریکا برای یک میزبان کامل از دلایل – و یا بدون هیچ دلیل روشنی در همه.

رومانیایی شبکه به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای رسیدن به pro-مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کاران با توجه به تجزیه و تحلیل توسط کارشناسان در شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی آزمایشگاه تحقیقاتی که به بررسی اطلاعات ارائه شده توسط Facebook.

شخصیت دیوید Adrian بود که در مرکز شبکه با چندین حساب رفتن با این نام و یا تغییرات آن – در سراسر Facebook و Instagram. این رقم را حفظ می کند یک حساب کاربری در Parler یک شبکه اجتماعی در آغوش توسط محافظه کاران ادعا می کنند که به سانسور در جریان اصلی سیستم عامل است. همراه حساب توییتر که در حال حاضر معلق شده است شناسایی محل کاربر به عنوان Montana, DFR آزمایشگاه اشاره کرد در حالی که برخی از مرتبط Facebook حساب های ذکر شده در رومانی به عنوان محل کاربر.

از Facebook صفحات در این شبکه راه اندازی شد تا به عنوان برگ برنده صفحات طرفداران عمدتا به اشتراک گذاشتن محتوا از رئیس جمهور. دو فعال بودند و تنها در ماه جولای 2018 در حالی که سوم به نظر می رسد در ماه گذشته همراه با موازی Instagram حساب با بیش از 3000 پیروان با توجه به DFR آزمایشگاه گزارش.

بسیاری از Instagram حساب در شبکه نیست باید پست های عمومی. از کسانی که تا به حال نوشته شده و برخی از مواد مورد QAnon. یک حساب که رفت و با نام “blackpeoplevotefortrump” ویژه دو عکس به ظاهر نشان سیاه رای دهندگان دلسوز به مغلوب ساختن پیشی جستن.

Facebook نیز معلول یک شبکه بزرگتر – فعال در بسیاری از نقاط جهان از ایالات متحده به اروپا به دلار هنگ کنگ – هدف قرار دادن زبان انگلیسی به عنوان به خوبی به عنوان زبان چینی مخاطبان با ارسال پیام انتقادی از دولت چین. محتوای تقویت معتبر و همچنین حساب های جعلی خطاب ایالات متحده و چین روابط coronavirus همه گیر و تظاهرات اخیر در هنگ کنگ, در میان موضوعات دیگر.

Facebook گره خورده مردم پشت این شبکه که همچنین فعال در یوتیوب و توییتر به حقیقت رسانه های دیجیتال خروجی که Gleicher گفت: تا به حال شده ممنوع از شبکه های اجتماعی است. یک درخواست برای نظر ارسال شده به یک آدرس ایمیل در ارتباط با خروجی که ادعا می کند به “گسترش نور حقیقت” بدون جواب رفت.

در میان تاکتیک های مستقر در حقیقت رسانه ای شد برای هدایت کاربران به وب سایت های خارجی و دادخواست مهم حزب کمونیست چین با توجه به گزارش های Graphika یک رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل شرکت است. که شامل یک “کاخ سفید درخواست” اصرار “بیایید شروع به فراخوانی رمان coronavirus CCP ویروس”.

شبکه اغلب افزایش محتوای Epoch Timesa pro-مغلوب ساختن پیشی جستن انتشار قبلا penalised با Facebook و دیگر غول دره سیلیکون.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>