Facebook اضافه کردن یک راه جدید برای آن 2.5 میلیارد کاربران برای ابراز همدلی و همدردی.

در پاسخ به جهانی coronavirus همه گیر Facebook را معرفی دو جدید “مراقبت” انیمیشن واکنش emojis شروع هفته آینده: یک چهره زرد بغل کردن یک قلب برای هسته Facebook, خدمات, در حالی که در مسنجر برنامه آن را ظاهر خواهد شد به عنوان یک ضربان دار متمایل به رنگ ارغوانی و قلب است.

“ما امیدواریم که این واکنش مردم به روش های دیگر برای نشان دادن حمایت خود را در طول COVID-19 بحران” یک Facebook سخنگوی در بیانیه ای گفت.

این اولین گسترش Facebook عاطفی-واکنش تخته سنگ در بیش از چهار سال است. در اوایل سال 2015 آن اضافه شده پنج شکلک های جدید — برای عشق, غم و اندوه, خشم, “عجب” و خندیدن به اصل یاد “مانند” واکنش. Facebook کاربران می توانند اضافه کردن جدید “مراقبت” در واکنش به ارسال تصاویر و یا مطالب دیگر.

برای اضافه کردن یک واکنش کاربران پایین نگه داشتن دکمه مانند بر روی برنامه های تلفن همراه و یا شناور بر روی دکمه مانند بر روی نسخه دسکتاپ سایت برای دیدن واکنش-emoji, گزینه های.

برای Facebook, واکنش یک ویژگی کلیدی برای تشویق کاربران برای اتصال بر روی پلت فرم — و در نتیجه صرف زمان بیشتری را بر روی این سرویس است. این شرکت تا به امروز مقاومت کرده است, معرفی یک “دوست نداشتن” را فشار دهید: در گذشته مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: این شرکت نیست فقط می خواهید برای اضافه کردن چه مقدار به “پایین-رای” گزینه است.

با استثنا از “قهر” Facebook به هدایت و روشنی از دیگر احساسات منفی مانند نفرت یا حسادت است. اجتماعی سرویس تا به حال ویژه “خدا را شکر” بنفش گل-واکنش — اما در دسترس بود که تنها برای روز مادر در سال 2016 و 2017.

در ضمن Facebook در هفته آینده قصد دارد برای شروع به نشان دادن پیام های هشدار دهنده در اخبار برای کاربران که دوست دارند واکنش نشان داد و یا اظهار نظر در “مضر اطلاعات غلط در مورد COVID-19 که ما از حذف” معاونت از صداقت مرد روزن نوشت: در یک پست وبلاگ. این اعلامیه را با ارائه اطلاعات در COVID-19 مضر بوده که افشا شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

در روز پنج شنبه زوکربرگ اعلام کرد که Facebook را لغو کرده است تمام زیادی در شخص رویدادهای آن برنامه ریزی شده بود از طریق ژوئن 2021 به دلیل شیوع کروناویروس. اکثر Facebook کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای کار از خانه از طریق حداقل تا پایان مارس سال 2020 است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de