Facebook راه اندازی تجربی نرم افزار پیام ‘کیت’ برای سازمان دیده بان اپل پلت فرم

Facebook را تجربی برنامه گروه تیم راه اندازی کرده است یک برنامه پیام رسانی به نام کیت برای اپل دیده بان برای کمک به کاربران برای برقراری ارتباط با دوستان نزدیک.

کیت که برای نگه داشتن در تماس با این نسخهها کار با Facebook Messenger و به شما اجازه ارسال پیام را با یک ضربه از جمله ضبط صدا, emoji, محل های خط یا دیکته ورودی به گزارش Tech Crunch.

برنامه در حال حاضر در دسترس برای کاربران iOS نیز اجازه می دهد تا کاربر برای دریافت و پاسخ به اطلاعیه ها و همچنین.

در حالی که اصلی Facebook Messenger نرم افزار در حال حاضر پشتیبانی از اپل واچ کیت متمرکز شده است نگه داشتن در تماس با مخاطبین از جمله مهم دیگر بهترین دوست و یا اعضای خانواده.

“کیت باعث می شود نگه داشتن در تماس با از خود تماشای آسان است. بیشتر تلاش برای حرکت از یک صفحه نمایش کوچک برای پیدا کردن سمت راست گزینه” خوانده شده برنامه را شرح داد.

برای شروع استفاده از این کیت نرم افزار کاربران نیاز به اسکن یک کد QR بر روی خود اپل دیده بان و یا توسط کلید زنی در یک کد دسترسی در fb.com/devices.

سپس آنها می توانید انتخاب کنید این مسنجر تماس است که آنها می خواهند برای اتصال با کیت.

همچنین بخوانید: Facebook تساوی کاربر داده ها برای کمک به دانشمندان در پیش بینی coronavirus گسترش

با توجه به داده ها از Apptopia برنامه نشده رتبه در عین حال در فروشگاه App نمودار. به نظر می رسد در ارائه تنها در کانادا در حال حاضر.

Facebook این گروه تحقیقاتی به تازگی راه اندازی یک برنامه به نام ‘تنظیم’ فقط برای زوج های که می تواند اتصال به یکدیگر نزدیک مانند شخصی دوستیابی برنامه به خصوص در این اجتماعی فاصله بار در پی Covid-19 بیماری همه گیر.

در دیگر coronavirus رسانی سازمان بهداشت جهانی (WHO) به تازگی راه اندازی یک تجربه تعاملی در Facebook Messenger را به مردم ارائه اطلاعات دقیق و به موقع در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

که اهرم مسنجر رسیدن به بیش از 1.3 میلیارد کاربر فعال ماهانه که در حال حاضر قادر به پرسش و دریافت پاسخ سریع از این که “بهداشت هشدار” خدمات تعاملی در مسنجر است که به صورت رایگان به استفاده از شبکه های اجتماعی غول گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: 70 واکسن در آثار با سه نامزد پیشرو می گوید که

این که رسول تجربه با پشتیبانی از Sprinklr به عنوان بخشی از برنامه Facebook به تازگی اعلام کرد به جفت توسعه دهنده همکاران با سازمان بهداشت و درمان برای کمک به آنها در ارتباط با مردم و ارائه اطلاعات حیاتی در طول Covid-19 شیوع.

بیش از 20 دولت بهداشت و درمان, سازمان راه اندازی کرده اند مسنجر تجربه مانند یونیسف, آرژانتین, وزارت, بهداشت, دولت, فرانسه, دولت هند و پاکستان در وزارت بهداشت ملی خدمات.

که سلامت هشدار خدمات تعاملی را می توان از طریق رسمی Facebook صفحه با انتخاب ارسال پیام و یا از طریق اختصاص داده شده مسنجر link.

در بسیاری از مناطق سخت ترین ضربه Covid-19 کل پیام از طریق Facebook خانواده از برنامه افزایش یافته است و بیش از 50 درصد به اطلاع شرکت.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر