Facebook معکوس در پرداخت اثرگذارندهها پس از مایک بلومبرگ الگوهای رفتاری


سان فرانسیسکو: Facebook تصمیم گرفته است تا اجازه دهید به مبارزات سیاسی پرداخت آنلاین اثرگذارندهها به گسترش پیام خود یک عمل است که تا به حال sidestepped بسیاری از شبکه های اجتماعی قوانین حاکم بر تبلیغات سیاسی.

Democratic presidential candidate and former New York City Mayor Michael Bloomberg is joined on stage by supporters during his campaign launch of "Mike for Black America," at the Buffalo Soldiers National Museum in Houston.

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار این است که در مرحله پیوست توسط حامیان در طول مبارزات انتخاباتی خود از راه اندازی “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا” در بوفالو سربازان موزه ملی در هوستون. اعتبار:AP

جمعه سیاست برگشت برجسته مشکلات شرکت های فن آوری و تنظیم کننده باید در نگه داشتن تا با تغییر طبیعت از پرداخت پیام های سیاسی.

تغییر می آید روز پس از دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ بهره برداری از یک راه گریز برای اجرای طنز پیام های ترویج مبارزات انتخاباتی خود در حساب های محبوب Instagram شخصیت توسط میلیون ها نفر از افراد جوان است.

به بلومبرگ پست نیست خیلی بیشتر از deprecating طنز استفاده می شود برای فروش, نامزد, پسر با درخواست تجدید نظر با استفاده از یک تاکتیک است که تا به حال تا حد زیادی استفاده می شود برای فروش محصولات مراقبت از پوست یا لباس-خدمات اشتراک. اما عدم نظارت و قوانین روشن در اطراف تاثیر گذار در بازاریابی, نه به ذکر است اثر خود را در رسیدن به مخاطبان جوان باعث می شود آنها رسیده برای سوء استفاده.

تبلیغات

بلومبرگ تلاش skirted بسیاری از قوانین که شرکت های فن آوری تحمیل کرده اند در تبلیغات سیاسی برای حفاظت از انتخابات آمریکا از مخرب داخلی و خارجی دخالت و اطلاعات غلط.

آنلاین تبلیغات سیاسی را مورد بحث بوده است به خصوص بعد از آن نازل شد روسیه مورد استفاده آنها در تلاش برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016. در پاسخ Facebook نورد است تعدادی از قوانین برای جلوگیری از تکرار که هر چند از آن کاهش یافته است به واقعیت-بررسی تبلیغات سیاسی و حاضر به ممنوعیت حتی blatently نادرست پیام از سیاستمداران است.

قبل از انفجار از رسانه های اجتماعی آن را واضح تر چه تبلیغ و چه چیزی نیست – و در نتیجه آنچه را منوط به آشکار و قوانین دیگر. با رسانه های اجتماعی مبارزه می پرداخت افراد مشهور و با نفوذ دیگر کاربران به گسترش یک پیام از طرف خود را بدون خرید یک تبلیغ می شود و موضوع به قوانین آن است.

“این است که یک نوع از فعالیت است که به سادگی وجود ندارد که قوانین برای اینترنت ارتباطات سیاسی شد آخرین به روز گفت:” کمیسیون الن L. Weintraub فدرال کمیسیون انتخابات.

روز جمعه تغییر سیاست شامل چه Facebook تماس “مارک مطالب” حمایت آیتم های ارسال شده توسط کاربران عادی که به طور معمول پرداخت شده توسط شرکت و یا سازمان. تبلیغ پرداخت نفوذ کاربران به طور مستقیم به پست در مورد نام تجاری خود را.

Michael Bloomberg speaks during his campaign launch of "Mike for Black America" in Houston.

مایکل بلومبرگ صحبت می کند در طول مبارزات انتخاباتی خود از راه اندازی “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا” در هوستون. اعتبار:AP

Facebook را ندارد پول به طور مستقیم از این پست می کند و نه آنها را در نظر تبلیغات است. به عنوان یک نتیجه, مارک محتوای نبود حکومت Facebook تبلیغات سیاست های که نیاز به نامزدها و مبارزات به منظور بررسی هویت خود را با ما شناسه یا آدرس پستی و فاش کردن چه مقدار از آنها صرف شده در حال اجرا هر آگهی.

تا جمعه Facebook سعی در جلوگیری از مبارزات از استفاده از این مارک محتوا با جلوگیری از آنها را از با استفاده از یک ابزار طراحی شده برای کمک به تبلیغ و اجرای چنین پست در Facebook و Instagram است که متعلق به Facebook. تغییر حکومت در حال حاضر اجازه می دهد تا در مبارزات ما برای استفاده از این ابزار ارائه آنها بوده ایم مجاز توسط Facebook برای اجرای تبلیغات سیاسی و افشای, که پرداخت می شود برای حمایت پست. مبارزات است که جلوگیری از استفاده از این ابزار به عنوان بلومبرگ حال خطر داشتن حساب های خود را به حالت تعلیق.

“پس از شنیدن از کمپین های متعدد ما موافق است که وجود دارد یک محل برای مارک محتوا در بحث سیاسی در سیستم عامل های ما,” Facebook گفت: در یک منحصر به فرد بیانیه به آسوشیتد پرس. “ما اجازه می دهد ما را بر اساس نامزدهای سیاسی به کار با سازندگان برای اجرای این محتوا است.”

سیاستمداران هنوز هم نمی خواهد نیاز به افشای چقدر آنها پرداخت اثرگذارندهها به اجرای پست. و پست آن را نمی خواهد به نظر می رسد در Facebook آگهی کتابخانه که علنا کاتالوگ سیاسی تبلیغات و اجازه می دهد تا مبارزات دیگر روزنامه نگاران و ناظر گروه به مشاهده این نوع از پیام های سیاستمداران در حال هل دادن در انتخابات.

Facebook قوانین جدید نمی شود به کسی که صرفا ایجاد و یا به اشتراک گذاشتن یک پست در مورد یک سیاستمدار بدون گرفتن پرداخت می شود.

Facebook گفت: این درخواست تاثیر گذار حساب که نوشته شده بلومبرگ الگوهای رفتاری به عطف به ماسبق استفاده از این ابزار که برای چنین پست. پس از این اتفاق می افتد پست خواهد شد برچسب عنوان یک “پرداخت مشارکت” با بلومبرگ.

به بلومبرگ کمپین گرفته بود غیر متعارف مرحله از پرداخت اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی – افراد با موارد زیر به پست بلومبرگ الگوهای رفتاری خود را با استفاده از Instagram حساب. نسخه های مختلف از این پست حمایت از بلومبرگ کمپین زد در بیش از یک دوجین با نفوذ Instagram حساب هر کدام میلیون ها نفر از پیروان.

به بلومبرگ کمپین الگوهای رفتاری نشان داد که 78 ساله نامزد در یک زبان-در-گونه بی دست و پا, مد چت با رسانه های اجتماعی محبوب اثرگذارندهها با نامهایی مانند “مخزن سیناترا” درخواست از آنها برای کمک به او را جمع آوری مشخصات خود را در میان جوان های عامیانه.

“شما می توانید ارسال یک الگوی رفتاری است که اجازه می دهد تا همه بدانند من سرد نامزد کنید؟” بلومبرگ نوشت: در یکی از بورس ارسال شده توسط Instagram حساب با نزدیک به 15 میلیون پیروان.

نامزد سپس با ارسال یک عکس از او با پوشیدن شل چین, کوتاه, نارنجی یقه و زیپ تا جلیقه. پاسخ: “Ooof است که مانند هزینه یک میلیارد دلار است.” میلیاردر نامزد در پاسخ به درخواست که در آن به ارسال پول است.

با حمایت مالی پست بلومبرگ به کمپین گفت که رسیدن به کسانی که ممکن است به طور معمول علاقه مند در این روز-به-روز از سیاست است.

“شما می خواهید به تعامل با افراد در هر پلت فرم است و شما می خواهید آنها را به احساس مانند آنها نه فقط یک کنسرو generic بیانیه” کمپین سخنگوی سابرینا سینگ گفت: این کمپین استراتژی است.

به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به چه مقدار از آن برای پرداخت, پست حمایت و یا اگر آن را به حال بیشتر در کار می کند.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>