Facebook تا به حال قوی سه ماهه چهارم آن را به عنوان ساخته شده بیشتر پول در تبلیغات و افزود: بیشتر کاربران با وجود چالش ها در حدود قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی و تلاش برای مبارزه با انتخابات دخالت.

سود و درآمد هر دو به آسانی پیشی گرفته وال استریت انتظارات. هنوز سهام خود را کاهش یافته است بیش از 6 درصد در بعد از ساعات معاملاتی پس از نتایج. برخی از سرمایه گذاران ممکن است در مورد این شرکت رو به رشد هزینه ها در حالی که دیگران به سادگی می تواند تجاری زیر یک رکورد بالا برای سهام در روز قبل از آن.

It's been a good fourth quarter, but Facebook chief executive Mark Zuckerberg is under increasing pressure from regulators.

آن بوده است سه ماهه چهارم اما Facebook اجرایی مارک زوکربرگ است که تحت فشار از تنظیم کننده.اعتبار:بلومبرگ

این شرکت تا به حال یک زن و شوهر از سال است و تحت رشد نظارتی موشکافی در سراسر جهان است. در آن چهره چند دولت تحقیقات به اتهام ضد رقابتی رفتار. در ماه اوت گذشته آن دلار جریمه شده بود US5 میلیارد دلار ($7.4 میلیارد دلار) توسط کمیسیون تجارت فدرال برای حفظ حریم خصوصی, نقض, بزرگترین FTC خوب همیشه برای یک شرکت با تکنولوژی.

در میان ادامه انتقاد در مورد نحوه شرکت خود را دسته اطلاعات خصوصی از کاربران آن, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اعلام کرده است که این شبکه اجتماعی شد تغییر البته برای بیشتر متمرکز بر حفظ حریم خصوصی” در آینده. این شامل تاکید بر گروه های کوچک و خصوصی ارتباطی هر چند هنوز جزئیات اندک.

تبلیغات

این روشن نیست که اگر این حریم خصوصی تمرکز معنی خواهد بود که هر چیزی برای نحوه تبلیغات در Facebook هدف قرار دادند که همواره در میان رئیس نگرانی برای طرفداران حفظ حریم خصوصی.

در هر یک از موارد کاربران به نظر می رسد unfazed.

Facebook گفت که در مورد 2.89 میلیارد نفر با استفاده از حداقل یکی از خدمات آن – Facebook, WhatsApp, Instagram و یا مسنجر – در هر ماه. در مورد 2.26 میلیارد نفر با استفاده از یکی در هر روز است. این شرکت مستقر در کالیفرنیا گفت: آن خدمات اصلی بود 2.5 میلیارد ماهانه کاربران در پایان سال تا 8 درصد از سال قبل است.

“این شرکت است که نشان داده است که آن را می تواند تحمل مداوم انتقاد از شیوه های آن و در عین حال هنوز هم بیرون بکشد سود در هر دو درآمد و کاربران” گفت: eMarketer تحلیلگر دبرا Aho ویلیامسون.

Facebook گفت: آن را به دست آورده $US7.35 میلیارد دلار یا $US2.56 هر سهم در سه ماهه دسامبر تا 7 درصد از $US6.88 میلیارد دلار یا $US2.38 هر سهم سال قبل. درآمد افزایش 25 درصد به $US21.1 میلیارد دلار بخش عمده ای از آن از تبلیغات است. تحلیلگران انتظار داشتند درآمد از $US2.52 هر سهم و درآمد حاصل از $US20.9 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de