Facebook, Twitter,, هدف, مغلوب ساختن پیشی جستن تیم پست برای coronavirus اطلاعات غلط

Facebook و Twitter در چهار شنبه عمل در برابر آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام تبلیغ coronavirus اطلاعات غلط پس از رسمی و انتخابات حساب شکست قوانین گفت: گزارش های رسانه ها.

Facebook حذف از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب رسمی پست یک ویدئو کلیپ از یک فاکس نیوز مصاحبه که در آن او گفت: کودکان “تقریبا ایمنی بدن” از covid-19. توییتر مورد نیاز تیم خود را مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حساب برای حذف یک صدای جیر جیر با همان تصویری, مسدود کردن آن از به tweeting در این دوره از واشنگتن پستگزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حذف ویدئو شنیده می شود در یک مصاحبه تلفنی گفت: مدارس باید باز است. “اگر شما نگاه کنید در کودکان, کودکان هستند تقریبا و من تقریبا می گویند قطعا — اما تقریبا از این بیماری ایمنی,” او می گوید.

“این ویدیو شامل غلط ادعا می کند که یک گروه از مردم است که ایمنی بدن را از Covid-19 است که تخطی از سیاست های ما در اطراف مضر Covid اطلاعات غلط” اندی, سنگ, Facebook سیاست سخنگو در بیانیه ای گفت.

لینک پست در حال حاضر انتقال به صفحه ای که می گوید: “این محتوا در دسترس نیست در حال حاضر.”

این اولین بار است که Facebook حذف یک پست از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل به جای برچسب زدن آن به عنوان آن را در گذشته انجام داده است و آن را یک نمونه نادر که در آن شده است حاضر به سانسور جمهور آسوشیتد پرس گزارش داد.

در ماه ژوئن Facebook حذف تبلیغات که تهمت کمپین ارسال شده است که شامل یک نماد نازی ها استفاده می شود برای طبقه بندی زندانیان سیاسی در طول جنگ جهانی دوم است.

همچنین بخوانید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد 4th بحث با جو بایدن در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری

توییتر همچنین حذف یک لینک به یک ویدیو کلیپ که رسمی تهمت حساب توییتر @TeamTrump مشترک پیشتر در روز چهارشنبه. لینک به صدای جیر جیر در حال حاضر نقطه کاربران توییتر به یک پیام که صدای جیر جیر, توییتر نقض قوانین است و دیگر در دسترس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی متهم Facebook از “آشکار دارد.”

“رئیس جمهور بیان شد یک واقعیت است که کودکان کمتر مستعد ابتلا به کروناویروس,” کورتنی Parella کمپین معاون ملی دبیر مطبوعاتی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“یک روز دیگر یکی دیگر از صفحه نمایش از دره سیلیکون را آشکار تعصب در برابر این رئیس جمهور که در آن قوانین تنها اجرا در یک جهت. شرکت رسانه های اجتماعی هستند که داوران از حقیقت” Parella گفت.

یک مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از مطالعه شامل 2,500 کودکان منتشر شده در مارس یافت که در حدود یک در پنج آلوده در بیمارستان بستری شد در مقابل یک سوم بزرگسالان; سه فرزند درگذشت.

دو ماه پیش Facebook مواجه واکنش هر دو در داخل و خارج از شرکت برای در نظر گرفتن هر گونه اقدام علیه مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 29 نظر, ارسال شده در Facebook و Instagram, که در آن او گفت: در مورد مینیاپولیس تظاهرات و ناآرامی های مدنی در پی جورج فلوید را به قتل توسط پلیس: “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

توییتر hid همان “غارت و تیراندازی” پیام پشت یک برچسب هشدار دهنده و گفت که آن را نقض سیاست ممنوعیت تجلیل از خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>