فیرفکس به دنبال کانادا رگولاتور اشاره به دم تا $1.5 میلیارد دلار در هند

فیرفکس هند Holdings Corporation ساخته شده است که نظارتی براده با کانادا اوراق بهادار تنظیم آن را به عنوان به دنبال ارائه تا 1.5 میلیارد دلار به عنوان بدهی حقوق صاحبان سهام و یا سایر اوراق بهادار بیش از 25 ماه دوره.

این شرکت با ثبت نهایی فرم کوتاه پایه قفسه دفترچه با کانادا اوراق بهادار مقامات نظارتی در ارتباط با آن 1.5 میلیارد دلار جهانی قفسه تجدید.

“قفسه دفترچه تجدید اجازه می دهد تا فیرفکس هند به ارائه از زمان به زمان بیش از 25 ماهه تا 1.5 میلیارد دلار از بدهی حقوق صاحبان سهام و یا سایر اوراق بهادار” این شرکت اعلام کرد. “باید فیرفکس هند ارائه هر گونه اوراق بهادار, آن را به یک دفترچه مکمل در دسترس است که شامل شرایط خاص از اوراق بهادار ارائه شده است.”

فیرفکس سرمایه گذاری در کسب و کار است که انتظار می رود برای بهره مندی از هند pro-کسب و کار سیاسی محیط خود رشد طبقه متوسط و روندهای جمعیتی که به احتمال زیاد به زیر بنای رشد قوی برای چندین سال. بخش از اقتصاد هند که به آن معتقد است بیشترین سود را از چنین روند عبارتند از: زیرساخت ها و موسسات مالی, مصرف کننده, خدمات, خرده فروشی و صادرات هر چند از آن است نه محدود کردن سرمایه گذاری خود را به این بخش است.

این شرکت اعلام کرد که سود خالص برای سال 2019 رشد پنج برابر دلار 516.3 میلیون دلار از $96.4 میلیون دلار برای سال 2018, بازتاب افزایش خالص undrealised و متوجه سود در سرمایه گذاری است. این بود که تا حدی جبران افزایش هزینه مالیات و عملکرد هزینه های. آن کتاب ارزش هر سهم دیده است 11.2 درصد مرکب سالانه نرخ رشد در طول دوره.

این افزایش در درجه اول مربوط به سال مالی 2019 خالص درآمد تا حدی جبران unrealised ترجمه ارز خارجی ضرر و زیان به عنوان یک نتیجه از کاهش ارزش روپیه هند نسبت به دلار آمریکا.

این شرکت همچنین اعلام کرد تغییر خالص در unrealised سود در سرمایه گذاری از $530.4 میلیون در ماه فوریه به طور عمده از افزایش در ارزش منصفانه پس از آن سرمایه گذاری در فرودگاه بین المللی بنگلور ($751.5 میلیون) و Sanmar مواد شیمیایی گروه ($23.1 میلیون) و افزایش قیمت ها در بازار از سرمایه گذاری خود را در کاتولیک سوریه بانک محدود ($60.9 میلیون) و Fairchem تخصص محدود ($33.4 میلیون).

این بود که تا حدی جبران کاهش قیمت ها در بازار از سرمایه گذاری در IIFL سرمایه گذاری محدود ($196.0 میلیون) و IIFL اوراق بهادار محدود ($40.9 میلیون دلار) و کاهش ارزش منصفانه سرمایه گذاری در وثیقه ملی مدیریت خدمات محدود ($41.6 میلیون).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>