ایمان مبتنی بر درام “من هنوز هم باور” گرفتن آزادی های اولیه در تقاضا

به عنوان سینما در ادامه به شاتر با توجه به کروناویروس همه گیر Lionsgate و پادشاهی داستان شرکت عرضه خواهد کرد و ایمان مبتنی بر درام “من هنوز هم معتقدم” در حق بیمه VOD اوایل شروع روز 27 مارس ،

“تئاتر تجربه هسته ای به کسب و کار ما و شرکت کنندگان ما جدایی ناپذیر همکاران و متحدان” Lionsgate Motion Picture رئیس گروه جو دریک گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه. “با تئاتر بسته در سراسر کشور با توجه به این سابقه حوادث, ما می خواهم برای ادامه به” من هنوز هم باور ” در دسترس مصرف کنندگان است. ما بسیار افتخار از فیلم که اروین برادران ایجاد شده و در حال سپاسگزار قادر به به اشتراک گذاری آن با مخاطبان برای خانه خود میروند.”

قبل از بحران most تئاتر منتشر شد و در دسترس نیست در صفحه اصلی تا حدود 90 روز پس از آنها برای اولین بار در multiplexes. Lionsgate می پیوندد سونی, جهانی, STX فیلم و برادران وارنر در انتشار فیلم (از جمله “خون” “پرندگان شکاری” “راه بازگشت,” “شکار” “مرد نامرئی” و “اما”) در اوایل VOD.

“من هنوز هم معتقدم” در آمد و به مقام سوم $9.1 میلیون در 3,250 آمریکای شمالی مکان در طول زمان افتتاح آن در آخر هفته گذشته. این فیلم بر اساس زندگی مسیحی خواننده Jeremy Camp (با بازی “ریوردیل” ستاره KJ Apa) و همسر اول خود (بریت رابرتسون) که مبتلا به سرطان تخمدان در مدت کوتاهی پس از آنها ازدواج کردم. این فیلم به کارگردانی خواهر و برادر اندرو و جان اروین که گروگان 2018 است: “من فقط می توانید تصور کنید.”

این اروین برادران گفت: “به عنوان فیلمسازان ما دل شکسته است که ما نمی توانیم به اشتراک گذاری” من هنوز هم باور ” در یک صفحه نمایش بزرگ راه ما در نظر گرفته شده. ما با ساختن فیلم از آنجا که ما عاشق فیلم و ما بصورتی پایدار و محکم ایستاده پشت ملت تئاتر زنجیر از بزرگترین مدارات به کوچکترین مادر و پاپ هند شده اند که به طور چشمگیری تحت تاثیر این تعطیلی بی سابقه. اما ایمنی مهمان می آید و ما در حال افتخار به شما این فرصت برای به اشتراک گذاری آنلاین فیلم که الهام بخش و پیام عشق و امید و ایمان کامل برای این زمان نامشخص است.”

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>