هنگامی که سابق بله بانک اجرایی شروع به فروش سهام خود را در ماه سپتامبر دهنده مدیران ارشد تماشا برای هر نشانه ای که منجر به افت قیمت سهم را آغاز کند عجله ای برای برداشت سپرده است.

سهام فروش به مشتریان از منطقه دهنده — پنجاب & ماهاراشترا Co-operative Bank — پوشش بودند در خارج از شاخه های آن به برداشت پول خود را پس از یک اتهام تقلب مديريت. شایع حدس و گمان های آنلاین در مورد گسترده تر سرایت مجبور بانک مرکزی به موضوع نادر اظهارات اطمینان از ایمنی از سیستم مالی.

بله بانک از دست دادن مادر-و-pop سپرده در ماه سپتامبر کنترل در پایان اگر آن را با اشاره به یک خطر برای وام دهنده است که همسالان HDFC بانک ICICI بانک جلب بیشتر پس انداز از مشتریان در طول این دوره است. هند چهارمین وام دهنده خصوصی تا به حال پر سر و صدا 2019 با اجرایی قادر به افزایش سرمایه نیاز به تقویت نسبت که ایستاده بالای نظارتی حداقل و سرکوب تحلیلگر سوال در مورد ثبات آن است.

“این است که در حال حاضر یک دور باطل که در آن کمبود سرمایه است افزایش نگرانی ها در این بانک وام های بد ایجاد اطمینان در میان سرمایه گذاران و سپرده گذاران است که با اضافه کردن به خروج کم هزینه و خرده فروشی در سپرده های بلند مدت” گفت: Ravikant آناند Bhat یک تحلیلگر در IndiaNivesh اوراق بهادار.

وام دهنده قیمت سهم چهار 74 درصد در سال گذشته به عنوان soured بدهی های نصب شده داده قرار گرفتن در معرض آن به سایه بانک ها گرفتار در طولانی مدت بحران در محلی بازار اعتباری. غوطه ادامه داد: در این سال با سهام انداختن یکی دیگر از 21 درصد حتی به عنوان یک معیار و شاخص باقی مانده کمی تغییر کرده است.

این بانک است که با توجه به نتایج گزارش در سه ماهه دسامبر که نشان خواهد داد که آیا سپرده فرسایش بیشتر در سه ماه گذشته از سال 2019. Bhat انتظار دارد که مجموع سپرده به کاهش 20 درصد از آنها کاهش یافته و 7.3 درصد از ماه ژوئن به تومان 2.1 تریلیون دلار ($29 میلیارد دلار) از 30 سپتامبر.

قرض دهنده با صدور بیانیه ای در ماه گذشته اطمینان مشتریان در مورد نقدینگی و ثبات و گفته است که ساخت هر تلاش “به لحاظ مالی تقویت بانک بیشتر است.”

مدیر ارشد اجرایی Ravneet گیل گفت: در ماه اکتبر است که قرض دهنده بود ریختن بالا-هزینه عمده فروشی سپرده به نفع تلاش برای حفظ ارزان تر و با ثبات تر خرده فروشی بودجه. در سپتامبر چهارم آن را دیدم خروج از هر دو سطل در همان زمان به عنوان وام خود کتاب نیز قرارداد.

در ماه ژوئن گذشته گیل گفت که او برنامه ریزی شده به منظور بالا بردن $1.2 میلیارد دلار بیش از 18 ماه است. وام دهنده افزایش حدود 275 میلیون دلار از طریق فروش سهم به سرمایه گذاران نهادی در ماه اوت, اما نه موفق به ضربه بزنید سرمایه گذاران برای دنبال ترجیحی ارائه پس از آن.

این بانک در هیئت مدیره در ماه نوامبر اعلام اسامی چند سرمایه گذاران بالقوه هر چند که پس از رد بسیاری از کسانی که. این شرکت به دنبال افزایش سرمایه از طریق مسیرهای دیگر از جمله دیگر نهادی به فروش آن شدم سهامداران تصویب هفته گذشته است.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران برش بله بانک اعتبار در ماه دسامبر و در ماه گذشته قرار داده و آنها را تحت بررسی است. اعتبار ارزیاب گفت: بررسی وام سپرده امتیاز نشان می دهد که خود را “مستقل و زنده ماندن است که به طور فزاینده ای به چالش کشیده شده و آن کندی در افزایش سرمایه جدید.”

مودی تیم رهبری ارشد اعتباری افسر Alka Anbarasu گفت: ایمان به قرض دهنده خواهد بود دوباره بازسازی شد توسط یک تازه تزریق پول نقد یا یک “نظارتی led وضوح” به عنوان مقامات به دنبال اطمینان از ثبات در سیستم بانکی و حفاظت از سپرده گذاران و طلبکاران.

یکی از نشانه های رسمی نگرانی در مورد ثبات سپرده در سطح وسیع تری در سیستم بانکی آمد در فوریه 1 بودجه سخنرانی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman که اعلام کرد که پوشش بیمه ای برای سپرده های بانکی فردی را افزایش پنج برابر به Rs 5 لاخ. وزیر مطمئن قانونگذاران که محافظ پول امن در بانک ها. اندازه گیری موثر است از فوریه 4 و بهره مند از 92 درصد از حساب های سپرده و حدود 28 درصد از کل سپرده های با ارزش با توجه به سیتی گروپ.

سپرده گذاران به حال swarmed PMC شعب در سال گذشته بانک مرکزی هند در زمان نادر مرحله از محدود کردن برداشت از گزارش زیر که یک ورشکسته توسعه دهنده حال برای 73 درصد از منطقه ای وام دهنده وام مجموع کتاب است. اما RBI است پس آرام آن کلاه در برداشت از PMC, کاهش ترس در میان سپرده گذاران.

هنوز S&P رتبه جهانی هشدار داده است که اعتبار مشخصات فردی هندی دهندگان می تواند بدتر به شدت در این رویداد از “outsized قرار گرفتن در معرض ضعف نهادهای بازار بزرگ و یا زیان عملیاتی و یا قابل برداشت سپرده اگر سپرده گذاران از دست داده و اعتماد به نفس در بانک ها.” S&P نیست رای بله بانک.

دیگر بزرگ بخش خصوصی و بانک ها همچنان به اضافه کردن سپرده با توجه به نتایج منتشر شده تا کنون برای سه ماهه دسامبر. HDFC بانک ICICI بانک و بانک محور. دیدم کم هزینه سپرده های خرده فروشی افزایش بين 14 درصد و 22 درصد است.

برای بله بانک تهدید به آن سپرده و پایه است و به احتمال زیاد تا حالا اگر آن را می تواند به تقویت سرمایه خود را نسبت IndiaNivesh را Bhat گفت.

خطر بافر

حتی بدون تزریق پول نقد, بله, بانک مدیریت می تواند سرمایه خود را نیاز دارد با محدود کردن وام های بیشتر. “این رویکرد را نمی, با این حال نگرانی در میان سرمایه گذاران و سپرده گذاران به عنوان قوی تر و بدون خطر بافر آن را نمی تواند جذب هر گونه افزایش ناگهانی در وام های بد” گفت: Diksha گرا بلومبرگ هوش را مبتنی بر سنگاپور تحلیلگر.

بله بانک در مجموع قرار گرفتن در معرض سایه دهندگان و توسعه دهندگان — هر دو در یک بودجه بحران از اواخر سال 2018 شد 11.5 درصد از سپتامبر پایان براده نشان می دهد. یک Credit Suisse Group AG توجه داشته باشید در مارس مشخص شده بله بانک به عنوان قرض دهنده با بیشترین تعداد وام های برجسته برای بزرگ تاکید کرد وام گیرندگان از جمله آنیل Ambani گروه شرکت های Essel گروه, دیوان مالی مسکن Corp. و زیرساخت های لیزینگ خدمات مالی و.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im