ترس احتکار و گول shrugs به عنوان بند برای coronavirus اپیدمی

فرانسه آماده به افزایش آن coronavirus سطح هشدار هشدار به 3 و رئیس جمهور امانوئل پاکسازی عمومی هشدار داد در اواخر روز پنجشنبه که یک بیماری همه گیر شد “اجتناب ناپذیر” گزارش از افزایش شیوع بودند ملاقات با ترس و احتکار و بی تفاوتی کامل.

تبلیغات

خالی فروشگاه های به سرقت رفته ماسک صورت و گول پرسم. فرانسه از افزایش شیوع کروناویروس – تعداد در سراسر کشور موارد رز به 577 روز جمعه با نه مرده – ملاقات با واکنش های بسیار متفاوت.

سخنگوی دولت Sibeth Ndiaye تا به حال به دنبال تطهیر این بحران پیش از آن در هفته با اشاره به این که بیشتر افراد مبتلا به آنفولانزا در یک سال و کمتر شد و در حال حاضر مبتلا به کوروناویروس.

اما روز چهارشنبه او اذعان کرد که دولت به احتمال زیاد تا اپیدمی هشدار به حداکثر سطح 3, منجر به پتانسیل ممنوعیت سفر و سرکوب فعالیتهای عمومی است.

گزارش از شیوع کروناویروس ساخته شده است که برخی از شهروندان فرانسوی بسیار ترس و موجب وحشت-خرید, در میان دیگران.

عکس از قفسه های خالی در سوپر مارکت ها در سراسر کشور ارسال شده و در رسانه های اجتماعی در اوایل این هفته به عنوان مشتریان مواجه نگردند و ماکارونی و برنج و کاغذ توالت.

در شمال پاریس و حومه, Seine Saint-Denis, قفسه شده بود محروم از ماکارونی و برنج در یک سوپر مارکت در Aulnay-sous-Bois.

در محل خود را به عنوان خوانده شده نشانه آن است که گفت: “این موارد در حال حاضر در خارج از بورس با توجه به کوروناویروس.”

روز شنبه در یک سوپر مارکت در خوب بود تمیز کردن ماکارونی و برنج در عرض چند ساعت.

“مردم نیز پا در آب و شیر و کنسرو کالا” گفت: مدیریت سوپر مارکت لکلرک à La Colle-sur-Loup که خواست مشتریان خود به وحشت نیست.

“این است آخرالزمان انسان زنده” گفت: پزشکی مورخ علامت Honigsbaum نویسنده کتاب “همه گیر قرن: صد سال از وحشت هیستری و غرور”. “این احتمالا ایده خوبی است به شش رول رول توالت در خانه اما نه 24.”

Honigsbaum احساس ترس از coronavirus بود “فهم” داده شده است وجود دارد هیچ واکسنی برای این ویروس و انسان هیچ ایمنی نسبت به آن است.

او همچنین فکر می کردم که “یک بیت از وحشت چیز خوبی است که باعث می شود مردم بیشتر آگاه باشند”.

“پنی نشده کاهش یافته است به اندازه کافی برای مردم,” او اضافه شده است. “بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم دست دادن و حلق آویز کردن در مشغول بارها شلوغ و یا میله های زندان است.”

‘مضطرب تر از حد نرمال’

فرانسه داروخانه ها شده است به طوری هولناک با درخواست برای محافظ و ماسک های صورت که دولت روز سه شنبه گفت: این امر مصادره همه ماسک در ماه های آینده ذخیره آنها را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و کسانی که آلوده به ویروس coronavirus.

هزاران نفر از ماسک صورت به سرقت رفته از بیمارستان پس از آغاز شیوع کروناویروس, فرانسوی, روزانه, Le Parisien گزارش روز پنج شنبه.

“برخی از مشتریان در حال مضطرب تر از حد نرمال” گفت: اریکا, 31, خندان, dark-haired داروساز در ایسی-لمولینو.

“ما فروش از ماسک و ژل دست به عنوان به زودی به عنوان آنها در انبار,” او گفت:. “اگر ما دریافت 200 در یک روز همه آنها رفته و در چند ساعت.”

“ما را سفارش بیشتر اما ما در حال دریافت آنها از آنجا که آزمایشگاه خود را از سهام هستند.”

“مردم به درخواست ما چگونه باید از خود محافظت کنند” او گفت:, و اضافه کرد که او شخصا شد به خصوص نگران نیست.

“من را دوست دارند به خرید یک ماسک” گفت: کلر, 37, پروژه مهندس که نمی خواست به او نام خانوادگی “اما من شنیده ام آنها تا به حال همه به فروش می رسد.”

“آن را باید شده اند ممکن است حاوی این بیماری همه گیر به طوری که آن را نمی خواهد توسعه در فرانسه گفت:” کلر اضافه کرد که او فکر دولت مشاوره به نظر می رسید “منطقی و در راستای توصیه های پزشکی”.

“من شستن دست من به طور منظم تلاش به دست من صورت اجتناب از دست دادن و دستگیره درب – و ضد عفونی دست با تزريق ژل.”

برخی به دنبال پاسخ در ‘La Peste’

تقاضا برای دست sanitiser ژل موجب خواستار مقررات آن پس از گزارش که قیمت ها تا به حال دو برابر یا حتی سه برابر شده است. “من آماده هستم برای تنظیم قیمت از ماسک و ژل توسط فرمان اگر نقض متعدد” وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت در توییتر.

در روز جمعه قیمت محدود بود سیلی بر تزريق ژل برای بهداشت شخصی تنظیم قیمت €3 در هر 100 میلی لیتر.

در ضمن کارکنان در موزه لوور حاضر به رفتن به محل کار در روز یکشنبه و دوشنبه با استناد به “نگرانی های مشروع” بیش از coronavirus.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع پاریس مقامات لغو پایتخت فرانسه را در نمایشگاه کتاب ممنوع پاریس ماراتن (ممنوعیت برخی از تصمیم به چشم پوشی) در حالی که در هفته مد احزاب تمام شد اما به نام خاموش.

برخی از مردم فرانسه باید برای نگاه پاسخ در آلبرت کامو را “La Peste” (طاعون) داستان از شیوع طاعون در الجزایر در شهر وهران با کتابفروشیها گزارش یک افزایش شدید در فروش.

دیگران را تبدیل به استیون سودربرگ پزشکی, هیجان انگیز “سرایت” در حال حاضر ذکر شده به عنوان یکی از آیتونز’ top 10 اجاره.

انسان شناس فرانسوی فردریک کک گفت: او فکر کرد که دولت فرانسه در واکنش به شیوع کروناویروس بود “منطقی”.

“من فکر می کنم بحران است و نه به خوبی مدیریت در فرانسه در ارتباط با مردم کاملا روشن است کاملا شفاف و کاملا منطقی. وجود دارد برخی از عقل سلیم مشاوره و در همان زمان دولت توضیح می دهد که وجود دارد مشکل اقدامات گرفته شود و به همین دلیل آنها گرفته شده است.”

“وجود دارد بیش از حد احتیاط در سال 2009 او گفت:” با اشاره به شیوع H1N1 ویروس زمانی که دولت خریداری دو دوز واکسن در هر فرد بیش از 90 میلیون دوز زمانی که تنها 10 میلیون نفر واکسینه شدند.

‘ما دیگر لرزش دست’

اما بسیاری از شهروندان فرانسوی به نظر نمی رسد بیش از حد نگران است. پاریسی در شمال شرقی شهرستان شانه ای بالا انداخت ترس از coronavirus روز پنج شنبه که در آن سوپر مارکت سهام کاملا پر.

“خالی فروشگاه ها – که در سوپر مارکت ها در حومه شهر” گفت: Nicolas مدیر فرانسوی سوپرمارکت Franprix در 18th, arrondissement (منطقه). “این درست است که ما در حال از دست sanitiser” او اذعان کرد: “اما همه چیز عادی است.”

“من هوشیار بودن,” نیکولاس اضافه شده است. “من شنیده ام یک مورد وجود دارد در [در نزدیکی] Bichat بیمارستان. اما نه من و نه دوستان من به ویژه نگران است.”

“ما به فروش می رسد کمی بیشتر ماکارونی و برنج از طبیعی” گفت: مدیر فروشگاه مواد غذایی بهداشت La Vie کلر در غم و اندوه Caulaincourt که خواست نام او. “ما دیده ایم چند کمتر مشتریان… اما دیگر از آن هیچ تغییر واقعی است.”

“این درست است که آن را کمی ساکت تر امشب” گفت: Frédéric Casado, 38, فنری مالک ثابت شده-مدل دهید مرینت نوار. “در این زمان در یک پنج شنبه شب آن را به طور معمول بسته بندی شده,” او گفت: نظر اجمالی در اطراف در تعداد انگشت شماری از مشتریان. “ما تعجب اگر آن را با توجه به اخبار… اما آن نیز می تواند دلیل آن را به باران.”

“ما مراقب بودن” او اضافه شده است. “ما در حال تکان دادن دست ما استقبال دیگر ما به طور کامل ضد عفونی کردن نوار و رستوران هر شب.”

دیگران خندید کردن خطر ابتلا به کروناویروس و گفت این بود که شلاق تا به دیوانگی توسط رسانه ها.

“شما بیشتر احتمال دارد به اجرا در خیابان از شما برای گرفتن کروناویروس گفت:” ناتاشا یکی از مدیران در سوپر مارکت های زنجیره ای Monoprix.

“اگر مردم در حال خرید کمی بیشتر کاغذ توالت از حد نرمال آن را به دلیل آن را در پیشنهاد ویژه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>