ترس بعدی coronavirus موج چین نمی خواهند آن خارج آمدن

موجی از coronavirus عفونت از مردم سفر به چین قرار دادن کشور در لبه بیش از این که آیا آن را باید باز نگه داشتن درها را به دانش آموزان خود و کارگران که در جاهای دیگر زندگی می کنند.

متزلزل تقریبا 600 “وارداتی” عفونت آن را گرفتار و پس از آن به ارمغان آورد داخلی خود را در مورد رشد به صفر آسیایی, ملت اعلام کرده است مهر و موم از مرزهای خود به اتباع خارجی از شنبه. اما این حرکت متوقف نمی شود, موج با توجه به این که 90 درصد از وارداتی ویروس موارد اتباع چینی از بازگشت از کشورهای دیگر با توجه به داده ها از چین وزارت امور خارجه.

پکن به طور فعال دلسرد آن 11 میلیون چینی در خارج از آمدن به خانه آنها گفتن که این امر به معنی تاخیر طولانی در مطالعات خود و شغل در خارج از کشور. و این دیگر ارسال چارتر پرواز به شهروندان در خانه یک مورد به نوبه خود از قبل سیاست است که آن را دیدم آوردن هواپیما بارهای از بازگشت از ایران و ژاپن است.

این رویکرد جدید نیز اجرا می شود مقابله با آن صورت گرفته توسط کشورهایی مانند سنگاپور و استرالیا و کانادا که خواست شهروندان خود کار و تحصیل در خارج از کشور به خانه آمده است.

پس از آوردن آن بیماری تحت کنترل از طریق شدیدی که اقدامات قرنطینه یک منطقه از 60 میلیون نفر و ناشی از یک تاریخی انقباض اقتصادی چین در حال حاضر ترس از یک دوم به عنوان اوج این بیماری همه گیر تسریع در خارج از کشور. بیش از 81,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 3200 نفر در چین از این ویروس برای اولین بار در گزارش ماه دسامبر گذشته.

“دانش آموزان ممکن است به صورت طولانی مدت تاخیر در مطالعه خود و یا کار اگر آنها بازگشت به چین به عنوان شیوع به خوبی ممکن است یک یا دو سال گفت:” ژانگ Wenhong یک بر اساس شانگهای چین, اپیدمیولوژی در چت آنلاین با خارج از کشور دانش آموزان چینی که توسط سفارت چین در دوسلدورف آلمان در مارس 17.

ژانگ همچنین به آنها گفت که افراد جوانتر شانس پایین تر از تبدیل شدن به طور جدی بیمار پس از ابتلا به ویروس.

بازگشت به کار

این بیماری همه گیر را به کانون منتقل شده از چین با آمریکا در حال حاضر در حال ظهور به عنوان بدترین کشور آسیب دیده در حالی که بخش های بزرگی از اروپا همچنان به رنج می برند. در سطح جهان بیش از 532,000 مردم بیمار هستند و 24,000 فوت کرده اند. چین در حال رفتن به آرامی به کار در آن کارخانه را آغاز کرده اند clanking دوباره و مستند از ووهان شهر جایی که این ویروس برای اولین بار ظهور برداشته خواهد شد در آوریل 8 پس از تازه موارد آغشته به صفر در اوایل این ماه.

این مستند از استان هوبی که در آن ووهان واقع شده است, ممکن است خریداری چین ماه قبل از موج بعدی تبدیل به یک تهدید واقعی است. با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله لانست بهداشت عمومی, مارس 25 اجتماعی-فاصله اقدامات ممکن است فقط پهن کردن منحنی آنها همچنین می توانند عقب راندن امواج از عفونت به ماه اکتبر است.

برخی از چین شهروندان در خارج از کشور در تلاش برای رفتن به خانه در حال حاضر آلوده و می خواستم به بازگشت برای درمان, در حالی که دیگران آلوده شدند در طول پرواز. روز جمعه تمام 54 گزارش موارد جدید در چین وارد شد با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. تا کنون چین گزارش کرده است 595 وارداتی موارد از اواخر فوریه.

وارداتی موارد “بدون شک مطرح شدید چالش به نتایج داخلی اپیدمی پیشگیری و کنترل سرعت شروع مجدد تولید و کار و همچنین به عنوان مردم ایمنی” عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین گفت: در 26 ژانویه در بیانیه ای گفت.

هیچ چارتر پرواز

چینی سفارت انگلستان گفت: در 8 مارس بیانیه ای که وجود دارد هیچ برنامه ای برای ارسال چارتر پرواز به پرواز در خارج از کشور, چینی, صفحه اصلی. به جای آن پیشنهاد شهروندان در خارج از کشور سعی کنید برای کمک گرفتن جایی که آنها هستند به عنوان مثال از طریق تماس با خارج از کشور, چینی, سازمان برای کمک به با ماسک صورت و سایر تجهیزات حفاظتی. آن را خواسته است دانش آموزان را به تماس خود را به مدارس برای تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه با دوره های خود را.

لیو Xiaoming چین سفیر در انگلیس گفت: دانش آموزان چینی در مارس 25 که ماندن در جایی که آنها امن تر است با توجه به خطرات بالقوه در خانه محصور سفر. به جای پرواز ده ها ساعت بدون غذا خوردن یا نوشیدن و پوشیدن دستکش و ماسک و پس از آن که قرنطینه به مدت 14 روز در بدو ورود در چین “من فکر می کنم بهتر است به ماندن است.”

که اما متوقف نشده برخی از دانش آموزان چینی از انجام آنچه در آن طول می کشد تا دوباره به رغم آسمان موشک کرایه در اعتقاد به این که آنها نمی توانند به درمان پزشکی مناسب در خارج از کشور.

یک زن جوانی که مطالعات انجام شده در انگلستان در زمان دو توقف 51-ساعت سفر از لندن به زادگاه او خین پوشیدن لباس های محافظ و عینک ایمنی در طول دولت کثیرالانتشار در رسانه های اجتماعی چینی.

“ما در آینده به دلیل این که ما با تکیه بر چین درمان های پزشکی. آن را به بازگرداندن ویروس,” او گفت: در این ویدئو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>