ترس از رکود اقتصادی را برانگیخته توسط coronavirus فرانسه اعلام کرد 45 میلیارد یورو در کسب و کار کمک

صادر شده در: اصلاح شده:

وزیر امور مالی فرانسه روز سه شنبه گفت که او مایل به nationalise شرکت های بزرگ برای محافظت از آنها را از ورشکستگی هشدار داد که این کشور چهره رکود اقتصادی در این سال به عنوان coronavirus اپیدمی غرق اقتصاد است.

تبلیغات

Bruno Le Maire اعلام کرد که 45 میلیارد یورو (50 میلیارد دلار) بسته کمک به کمک به کسب و کار و کارکنان در مقابله با تشدید بحران بهداشتی.

“من دریغ نکنید برای استفاده از هر وسیله در اختیار من برای محافظت از بزرگ فرانسه شرکت” وزیر گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

“این می تواند از طریق تزریق سرمایه و یا سهام خرید. من حتی می توانید با استفاده از اصطلاح ملی اگر لازم است,” او گفت:.

Le Maire قبلا توضیح داده شده مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “اقتصادی و مالی جنگ است.”

“این خواهد بود طولانی آن خشونت خواهد بود… این جنگ به ما نیاز به بسیج همه نیروهای ما,” او گفت: RTL رادیو.

اضافی اقتصادی حمایت از اقدامات زودی اعلام خواهد شد, او گفت:, و خواهد بود و بر اساس “یک پیش بینی رشد منفی یک درصد است که رشد منفی.”

فرانسه بدهی های ملی خواهد شد بیش از 100 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال او اضافه کرد و بالاتر از اتحادیه اروپا دستورالعمل بیش از 60 درصد است.

فرانسه تنظیم بازار نیز منتقل شنبه به ممنوعیت کوتاه فروش در سال 92 سهام برای روز در تلاش برای اهلی نوسانات شدید در بازارهای مالی به عنوان سرمایه گذاران عصبی سعی کنید برای بررسی ویروس اقتصادی تلفات.

کوتاه فروش شامل استقراض برای فروش سهام آنها به طور موثر شرط بندی خود را به قیمت سقوط خواهد کرد به طوری که آنها را می توان خریداری و ارزان تر اجازه می دهد سرمایه گذار برای جیب تفاوت.

این عمل می تواند قرار داده بسیار زیاد فشار رو به پایین بر روی قیمت ها در زمانی که خریدار علاقه است تقریبا غیر موجود.

فرانسه بازارهای مالی خودگردان (AMF) گفت که “با توجه به ضرر و زیان قابل توجهی در روزهای اخیر در بازارهای مالی” این تصمیم گرفته بود “فوری گام” مورد نیاز بود.

کوتاه-ممنوعیت فروش خواهد همه روز گذشته سهشنبه به صورت سهام به خصوص زمانی که آمار جهانی فروش را دیدم وال استریت سقوط نزدیک به 13 درصد در روز دوشنبه.

Le Maire گفت که او آماده برای تحمیل کوتاه-ممنوعیت فروش تا یک ماه در صورت لزوم.

پاریس بازار مانند اروپا و همسالان را کمی بهتر در اوایل تجارت روز شنبه به دست آوردن 4.0 درصد کمک در بخش های کوتاه-ممنوعیت فروش نمایندگی گفت.

اواسط صبح, اما دستاوردهای بودند که فرسوده به عنوان ویروس نگرانی دوباره به ميدان آمد.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>