رئیس فدرال جروم پاول هشدار نمایندگان مجلس در روز سه شنبه که coronavirus اپیدمی فراگیر چین می تواند مطرح گسترده تر خطرات اقتصادی حتی به عنوان او حاکی از آن است که بانک مرکزی و راحت نگه داشتن نرخ بهره ثابت در حال حاضر.

Fed chair Jerome Powell has again come in for criticism from President Trump.

تغذیه صندلی جروم پاول دوباره بیا در انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.اعتبار:AP

“ما از نزدیک نظارت بر ظهور coronavirus که می تواند منجر به اختلال در چین که بیش از نشت به بقیه اقتصاد جهانی” پاول گفت: کمیته خدمات مالی مجلس اعضای.

بانک مرکزی رئیس نیز راه به شهادت قبل از کمیته امور بانکی سنا روز چهارشنبه.

تغذیه تاسیسات با احتیاط اقتصاد همچنان به اضافه کردن شغل اما تورم پایین باقی مانده است. اولیه معامله تجارت با چین کاسته است یک منبع اصلی عدم اطمینان اقتصادی, اما تعرفه ها باقی می ماند بر روی کالاهای چینی و تنش با کشورهای دیگر می تواند دوباره. و این ویروس جدید — که به کشته شدن بیش از 1000 نفر و بیمار دهها هزار نفر — پدید آمده است به عنوان یک اقتصادی کارت های وحشی.

تبلیغات

“برخی از ابهامات در اطراف تجارت کاهش یافته اند اما خطرات به چشم انداز باقی می ماند” پاول گفت. هنوز هم “فعلی موضع سیاست پولی خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند مناسب” به عنوان طولانی به عنوان ورودی اطلاعات اقتصادی همچنان در خط با فدرال رزرو چشم انداز.

وقتی پرسید که توسط قانونگذاران در مورد coronavirus پاول گفت: تغذیه پرسیدن سوالات از جمله “چه خواهد بود و اثرات آن بر اقتصاد ایالات متحده? خواهد آنها ماندگار شود? آنها به مواد؟”

“ما می دانیم که وجود خواهد داشت برخی از — به احتمال بسیار زیاد برخی از اثرات در ایالات متحده,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را فقط بیش از حد زود ما را به مقاومت در برابر وسوسه به حدس و گمان بر این است.”

پاول افزود: “دولت چین بدیهی است که گرفته شده بسیار قوی اقدامات” از نظر حاوی ویروس است. “بانک خلق چین انجام داده است تعدادی از چیزهایی که برای حمایت از فعالیت های اقتصادی. من فکر می کنم شما می توانید انتظار از دولت چین برای انجام بسیاری از چیزهایی که برای حمایت از فعالیت های اقتصادی.”

سیاست بانک فدرال نرخ در حال حاضر در طیف وسیعی از 1.5 درصد به 1.75 درصد مقامات پس از قطع آن سه بار در سال گذشته برای عایق کردن اقتصاد در برابر wobbling رشد جهانی و خرید اینترنتی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است.

بازار مسکن perked تا به عنوان تغذیه ساخته شده خود را کاهش و اقتصاد به عنوان یک کل در حال رشد است به طور پیوسته از طریق یک رکورد 11 سال گسترش.

با وجود که پاول باقی مانده است که این موضوع نزدیک به ثابت کاخ سفید شکایت. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار شبکه در روز دوشنبه که “ما باید یک نرخ بهره پایین تر” و گفت: “پاول “به من اجازه دهید پایین. من فکر می کنم او انجام چیزی اشتباه.”

به عنوان پاول شهادت سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر در عملکرد خود در توییتر به ظاهر سرزنش فدرال رزرو صندلی به عنوان قیمت سهام زیرفشار رو به پایین.

“هنگامی که جروم پاول شروع شهادت او امروز داو شد تا 125, & سرفصل بالاتر” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “همانطور که او صحبت کرد و آن را زیرفشار به طور پیوسته رو به پایین به طور معمول و در حال حاضر در -15. آلمان و کشورهای دیگر پرداخت به قرض گرفتن پول. ما نخست بیشتر اما تغذیه رای دادن بیش از حد بالا است, دلار دشوار در صادرات است.”

فدرال رزرو در عمل مستقل از کاخ سفید اما پاسخ به کنگره است که در آن آزادی به دنبال آن دو گل — ثبات نرخ تورم و حداکثر اشتغال — آن را به عنوان مناسب می داند.

The President said the Fed chair is sending markets lower with his rates stance.

رئیس جمهور گفت: فدرال رزرو صندلی در حال ارسال به بازارهای پایین تر با نرخ موضع.اعتبار:AP

پاول ملاقات گسترده با قانونگذاران از هر دو مجلس سنا و مجلس و در او تمایل به دریافت نسبتا استقبال از پذیرش او را در طول بازدیدکننده داشته است به کاپیتول هیل.

یک رابطه خوب با کنگره می تواند به اثبات ضروری در رکود است. نرخ بهره کاهش یافته است در سراسر اقتصادهای پیشرفته به عنوان جمعیت سالخورده و بهره وری رشد کند شده است, که بدان معنی است که فدرال رزرو به احتمال زیاد کمتر به کاهش هزینه های استقراض به محور اقتصاد, بازگشت به زندگی در آینده رکود.

این بدان معناست که “این امر می تواند مهم برای سیاست های مالی برای کمک به حمایت از اقتصاد اگر آن را ضعیف” با توجه به پاول اظهارات. او قصد دارد به کراوات است که نقطه را به یک حیوان خانگی و موضوع خود را: اندازه دولت بدهی.

“قرار دادن بودجه فدرال در یک مسیر پایدار زمانی که اقتصاد قوی است که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که سیاستگذاران باید از این فضا به استفاده از سیاست های مالی برای کمک به تثبیت اقتصاد در یک رکود,” او گفت:.

“توسعه پایدار در بودجه فدرال نیز می تواند حمایت از اقتصاد رشد بیش از مدت طولانی.”

کسری بودجه در صدر $US1 تریلیون دلار (1.5 تریلیون دلار) در سال 2019 و دفتر بودجه کنگره انتظار تریلیون دلار کسری بودجه برای چند سال آینده.

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su