فدرال payday به مدارس خصوصی پاداش برای بازگشت به کلاس


مدارس خصوصی داده خواهد شد 13 میلیارد دلار انگیزه ای برای راه اندازی مجدد کلاس های آموزشی در چهار هفته تحت فدرال قصد استفاده از بودجه سالانه برای تخریب مقاومت به چهره به چهره آموزش.

نخست وزیر اسکات موریسون ارائه مستقل و مدارس کاتولیک 25 درصد پیشرفت در سال آینده بودجه فدرال در شرایط آنها باید حداقل نیمی از دانش آموزان خود در کلاس های درس در ژوئن 1.

Independent and Catholic schools will get a financial incentive to open their classrooms up by June 1.

مستقل و مدارس کاتولیک را دریافت انگیزه های مالی برای باز کردن کلاس های درس خود را تا تاریخ 1 ژوئن.اعتبار:لویی Douvis

دراماتیک ارائه شده, ساخته شده به گروه های مدرسه در روز سه شنبه شب تشدید فشار بر دولت برای تسریع پایان آموزش آنلاین در صفحه اصلی به استرالیا محدودیت رشد در COVID-19 ویروس.

بسیاری از NSW مدارس خصوصی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشت سریعتر به درس از خود آموزش و پرورش هستند.

تبلیغات

سنت کاترین برنامه های مدرسه بازگشت به full-زمان چهره به چهره و آموزش از آغاز ماه ژوئن در حالی که پروتستان بانوان کالج می خواهد هر کس از مه 25. بارکر دانشکده دعوت به عمل خواهد آمد همه دانش آموزان خود را از آوریل 11.

وجود دارد در حال حاضر فشار بر NSW مدارس دولتی به دنبال مدارس خصوصی و ارسال 12 سال پشت تمام وقت از آوریل 11.

در حالی که ویکتوریا و کوئینزلند دولت نگهداری در برابر تماس برای تسریع بازگشت به کلاس های درس فدرال و وزیر آموزش و پرورش دن Tehan اصرار داشت که این کشور در اوج متخصص معتقد بود که مدارس در امان بودند.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که incentivise همه مدارس سراسر کشور به دیدار هدف ما از باز بودن و آموزش دانش آموزان در کلاس های درس تا پایان مارس” گفت: وزیر آموزش و پرورش آقای Tehan گفت.

اولین پیش خواهد بود به ارزش 12.5 درصد از سال آینده بودجه و پرداخت خواهد شد در اواخر ماه مه به مدارس است که می تواند خود را نشان می دهد تابلوهای باید برنامه های تایید شده در محل به سر کلاس ژوئن 1.

دوم پیشرفت خواهد بود و ارزش دیگری 12.5 درصد و پرداخت خواهد شد در اوایل ماه ژوئن به آن دسته از مدارس که نشان می دهد آنها حداقل نیمی از دانش آموزان خود در کلاس های عادی از 1 ژوئن.

مستقل و مدارس کاتولیک است که در حال حاضر ارائه درس تدریس خواهد شد واجد شرایط برای پیشرفت با دولت به دنبال پاسخ این جمعه برای محاسبه اولین پرداخت.

NSW دانش آموزان با توجه به بازگشت به کلاس از تاریخ 11 مه در یک صحنه روند که خشم NSW معلمان فدراسیون که می خواهد به شنده سال 12 دانش آموزان در مدارس دولتی برای جلوگیری از آنها را در حال سقوط و همسالان خود در مدارس خصوصی.

NSW برتر Gladys Berejiklian روز سه شنبه گفت: مدارس دولتی می تواند حرکت با سرعت بیشتری تمام وقت به تدریس در کلاس درس, اگر همه چیز خوب پیش رفت با مرحله به مرحله از سرگیری ممکن است 11.

“خواهد شد که بر اساس چه چیزهایی بروید اما ما امیدواریم که دانش آموزان خواهد شد گرفتن تمام وقت چهره به چهره آموزش در طول و قطعا تا پایان دوره 2,” او گفت:.

مستقل آموزش و پرورش اتحادیه تحقیقات افسر Adele اشمیت هشدار داد در روز سه شنبه که مدارس باید بازگشایی تا معلمان و دانش آموزان قابل اعتماد پادمان اما آقای Tehan را تکذیب کرد به دنبال دستور کار ایدئولوژیک.

“دولت مشترک المنافع موقعیت شده است روشن حق در سراسر این بیماری همه گیر – که ما به دنبال مشاوره از متخصص پزشکی پانل” آقای Tehan گفت.

“که توصیه شده است روشن حق در سراسر این بیماری همه گیر — که آن را امن برای دانش آموزان در مدرسه و آن را امن برای معلمان برای تدریس در کلاس درس با حق پروتکل در محل.”

استرالیا 1756 مدارس کاتولیک و 1088 مدارس مستقل. دولت فدرال اختصاص داده است 21.8 میلیارد به بودجه مدارس در این سال با $13.1 میلیارد رفتن به مدارس خصوصی و بقیه به دولت مدارس دولتی.

مشترک المنافع را در این سال صرف $2.2 میلیارد در مدارس کاتولیک و 1.8 میلیارد در مدارس مستقل در سراسر NSW.

اگر تمام مدارس خصوصی واجد شرایط در همه کشورها و سرزمین های موریسون دولت باید این کار را رو به جلو $3.25 میلیارد و تعمیق کسری بودجه در این سال مالی است.

در روز سه شنبه مستقل مدرسه شکارچی دره دستور زبان باز درهای خود را به هر کسی که می خواستم به حضور و 80 درصد از جمعیت دانشجویی پاسخ داد.

“پدر و مادر در حال ضرب و شتم شاخ و تکان دادن بچه ها در آینده با لبخند گفت:” اصل پل Teys. “آنها نمی تواند شادتر بودن پشت, واقعی وجود دارد شناور در مدرسه است. آن بوده است بیش از حد طولانی است.”

با Natassia Chrysanthos

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>