فدراسیون سرگرمی بدست Alejandro Amenabar را ‘پایان نامه’ به صورت سری انطباق (منحصر به فرد)

پاریس و لس آنجلس مبتنی بر فدراسیون سرگرمی به دست آورد تلویزیون فرمت و بازسازی حقوق Alejandro Amenábar را اولین ویژگی “پایان نامه.” این یک مثال از ارزش های کلیدی, مسن, عناوین فیلم از standout جوان خارجی-زبان auteurs.

تهیه کننده “از دفتر” “مارسی” “بانک بد” و “گروگان” فدراسیون سرگرمی تولید خواهد شد یک سریال بر اساس فیلم along with Raphaël Rocher در, رد پا Digitale که تولید “ماموریت” تلویزیون منتقدان برنده جایزه در سال 2017 MipDrama نمایش.

فدراسیون سرگرمی لیونل اوزان بسته بازسازی مقابله با گیدو Rud را FilmSharks-متعلق به بازسازی Co. و انریکه کرزو ویدئو جیوه.

از حرکت باز می شود تا یک کل جدید جبهه برای حقوق دارندگان به بهره برداری تجاری و ارزش هنری گذشته ، بیشتر فیلم-به-سری معاملات در اسپانیایی زبان جهان نگاه مجموعه اعلام می شود در ماه های آینده.

Amenábar را اولین ویژگی “پایان نامه” دارای سه عنصر است که آن را آماده برای سری درام اقتباسی: پایدار هیجان انگیز تنش به عنوان آنگلا نوشتن یک پایان نامه در مورد خشونت تصادفا بر روی یک انفیه تصویری که در آن یک دختر است که سابق دانشجویی در دانشگاه است که شکنجه به مرگ شخصیت های پیچیده مانند آنجلا نخست suspect, بازی های برگزار شده توسط Eduardo Noriega; یک تنظیم خاص, اینجا, پردیس دانشگاه قادر به اکتشاف در یک فرمت دیگر.

محبوب ترین ها در انواع

نوشته شده به عنوان به خوبی به عنوان کارگردان Amenábar, “پایان نامه” جاروب 2002, اسپانیایی, جوایز اسکار, برنده, تصویر, کارگردان و فیلمنامه اصلی و یک لحظه از آن 29 ساله فیلمساز.

Cerezo را اجرایی تولید کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>