ختنه زنان را می کشد 12 ساله در مصر به عنوان عمل غیر قانونی در برابر ریشه کنی

صادر شده در: ویرایش:

دستگیری از پدر و مادر یک پسر 12 ساله دختر مصری که پس از تحت مثله و دکتر که انجام این روش برجسته کردن این مشکل از بین بردن به طور فزاینده از حد دارودرمانی شده ایم جنایت تمرین. روش برجسته کردن این مشکل از بین بردن عمل.

تبلیغات

12-ساله فوت در استان اسیوط حکومت مصر علیا در هفته گذشته با توجه به عوارض رنج می برد او پس از بازنشسته, دکتر, حذف بخشی از اندام تناسلی یک عمل شناخته شده به عنوان female genital mutilation (FGM) همچنین گاهی اوقات به عنوان ختنه زنان.

“دکتر سعی کردم به او را نجات دهد اما او در گذشت” دادستان عمومی گفت: در بیانیه صادر شده در اواخر روز پنجشنبه تعهد “شرکت اقدام” در برابر هر کسی انجام عمل در آینده است. دختر عمه بود نیز بازداشت شده اند.

ختنه قانونى بود در مصر در سال 2008 و به روز رسانی شد به یک جنایت در سال 2016 پس از 17 سال خون به مرگ. به روز شده در قانون مقرر زندان تا هفت سال برای کسانی که انجام این روش و به مدت سه سال برای هر کسی که درخواست آن را. رهبران مذهبی نیز گفت: برش دستگاه تناسلی ممنوع است.

دولت به طور منظم اجرا می شود عانه خدمات مبارزات برای هشدار دادن به خطر ختنه شدن اما به جای مهار عمل, کمپین درخواست پدر و مادر به نوبه خود به پرسنل پزشکی به انجام آن صندوق جمعیت ملل متحد (سازمان صندوق جمعیت ملل متحد) گفت: در ماه نوامبر. “حدود 75 درصد از ختنه زنان در کشور انجام شده است توسط پزشکان” ختنه متخصص دکتر Ayman سدک گفت: در سازمان صندوق جمعیت ملل متحد در بیانیه ای.

در پزشکی از ختنه به ارمغان می آورد با آن مجموعه ای جدید از چالش های وام ظاهر مشروعیت و ایمنی با وجود این تمرین بدون داشتن مزایای پزشکی و خطرات قابل توجهی از جمله خونریزی مزمن, مشکلات ادراری و عوارض در هنگام زایمان.

واقع در استان اسیوط که منابع خبری محلی شناخته ندا Abdul Maksoud قرار گرفتند این روش در یک درمانگاه که در آن انجام شد توسط یک بازنشسته ،

پدر و مادر و پزشکان اغلب نمی مجازات برای جرم و جنایت, فعالان می گویند اما در Maksoud مورد گروههای حقوق زنان ابراز خشم و تحت فشار قرار دادند مقامات به عمل آورند.

ختنه به طور کلی شامل حذف لب, اما همچنین می تواند شامل دوخت تا باز شدن واژن و کاهش یا از بین بردن چوچوله. کاهش لذت جنسی آن را به عنوان یک راه برای اطمینان از که دختران خالص باقی می ماند. در مناطق روستایی در مصر شوهران بپرسید که عروس جوان تحت این روش قبل از ازدواج. بیش از 40 درصد از پاسخ دهندگان در سال 2014 بررسی گفت: آنها معتقد بودند این عمل مانع از ارتکاب زنا.

مصر همچنان یکی از بالاترین نرخ ختنه در رابطه با 87 درصد از دختران و زنان بین سنین 15 و 49 شده genitally برش با توجه به یک سال 2016 بررسی توسط یونیسف.

ردا Eldanbouki مدیر اجرایی زنان مرکز راهنمایی و آگاهی گفت که قضات و پلیس اغلب درمان عاملان ختنه موارد با نرمی. “بسیاری از آنها را در این موارد به طور جدی چرا که آنها بر این باورند که آن را به نفع دختر به انجام ختنه برای حفاظت از عفت” او گفت:.

با وجود های اخیر محاکمه مقامات را تا حد زیادی موفق به حذف اقدامات که به از بین بردن ختنه. برای شروع این قانون نقاط ضعف با توجه به Eldanbouki, جرم این عمل تنها در مواردی که وجود دارد این است که هیچ پزشکی توجیه. “این بند باز کردن درب به پدر و مادر و همچنین به عنوان پزشکان ادعا می کنند که آنها انجام ختنه اما به سادگی از بین بردن گفته ناراحت کننده پوست, رشد,” او گفت:.

تا زمانی که مقامات در تمام سطح را جرم و جنایت بیشتر به طور جدی کمی است به احتمال زیاد به تغییر فعال می گویند. “بسیاری از دختران مصری خواهد بود مجبور به انجام این روش و بسیاری از آنها می میرند — تا زمانی که وجود دارد هیچ استراتژی روشن از دولت و واقعی جرم از عمل” گفت: Amel فهمی مدیر عامل Tadwein جنسیتی مرکز تحقیقات.

در سطح جهانی حداقل 200 میلیون زنان قرار گرفته اند FGM با توجه به یونیسف. ختنه شایع در 30 کشور که در آن حداقل 30 درصد از دختران زیر سن 15 بریده شده اند, با توجه به سازمان ملل متحد آمار. سازمان ملل متحد امیدوار است برای از بین بردن این عمل تا سال 2030. فوریه 6 روز بین المللی تحمل صفر برای ختنه.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر