فمینیستی پیکنیک موتور تظاهرات قبرستان تور: روز بین المللی زنان در پاریس

پاریس را جشن می گیرند تمام زنان در تمام جهات با vulture از حوادث روز جهانی 2020 در یکشنبه 8 مارس. شما می توانید در شرکت فمینیستی پیکنیک قبرستان تورهای موتور تظاهرات, کمدی, اجرای برنامه و بزرگداشت تبعید شهدا در این روز اختصاص داده شده به بالا بردن سطح آگاهی از اهمیت حقوق زنان.

تبلیغات

روز بین المللی زنان (IWD) جشن سالانه در 8 مارس. پیدایش آن در سال 1908 وقتی 15,000 زنان راهپیمایی از طریق شهر نیویورک خواستار ساعات کار کوتاه تر بهتر پرداخت و رأی است. پس از دو سال از ملی, جشن اولین IWD مشاهده شد در سال 1911 و در سازمان ملل را جشن گرفتند آن را برای اولین بار در سال 1975.

IWD هدف را برای ریختن به نور در هر روز وضعیت حقوق زنان در سراسر جهان است. 2020 کمپین تم #EachforEqual به بیشتر درایو برای یک جنسیتی برابر جهان است. در پاریس وجود دارد که یک برنامه کامل از وقایع روز یکشنبه از جمله کنسرت, بحث, نمایش فیلم دفاع کارگاه ها و جشن ها از زنان در حال استراحت برای همیشه در Père Lachaise گورستان.

پرتاب کردن دستکش زرد

فمینیستی انجمن فعالان و خانواده ها را به شرکت در ماه مارس ‘Grandes Gagnantes’ (‘برندگان بزرگ’). برگزارکنندگان در زمان این نام از یک عبارت از نخست وزیر ادوارد Philippe که ادعا کرد که “زنان خواهد بود که برندگان بزرگ با جهانی سیستم بازنشستگی” و می خواهند به اصلاح آن گفت: در وب سایت خود را: “ما قوی هستند ما مفتخریم. ما برندگان بزرگ است.”

ماه مارس خواهد بود و قبل از آن یک فمینیست پیک نیک در 12 بعد از ظهر در محل d’Italie قبل از تظاهرات برگ در 2pm برای مارس به Place de la République. شرکت کنندگان به نام در به مارس در لباس های کار خود را با الهام از تصویر معروف از رزی پرچ کن که برگزارکنندگان توصیف به عنوان “نماد تمام نامرئی کارگران”.

وجود خواهد داشت نوآورانه گودال توقف در طول مسیر از جمله پرتاب کردن از زرد washing-up, دستکش در 3:40pm به تقاضای پایان دادن به “دو روز و نیم پرداخت”.

دریافت بر روی دوچرخه خود را

زنان خواهد شد به موتور سیکلت خود را برای 10th-anniversary جشن Toutes en موتور همزمان با IWD. رزی پرچ کن دوباره نماد در اینجا و این گروه شعار “ما می توانیم آن را انجام دهد!”

جهان از موتورسواری است که عمدتا مردان: کمتر از 20 درصد از موتورسواران هستند. در سال گذشته بیش از 10 ، 000 نفر رو بر روی دوچرخه خود را برای IWD. در این سال Toutes en موتور خواهد شد راه اندازی یک موتور ایجاد کرد در پای برج ایفل و وجود خواهد داشت یک رژه دی جی ها و مواد غذایی و نور نشان می دهد و حتی یک مضمون مسابقه از 10 تا 6pm.

این گروه خواهد دور بعد با پیوستن به گروه فعال Femmes Solidaires برای یک عملکرد ویژه کمدی خواننده اگنس Bihl و مهمانان در La Cigale یک تئاتر در پاریس 18th, arrondissement (منطقه).

Toutes en موتور نیز برگزاری رویدادها برای موتورسواران در دیگر شهرهای فرانسه از جمله Orleans, Laval, بوردو, استراسبورگ ویشی و خوب است.

تبعید شهدا

این پانتئون این بنای تاریخی در 5 arrondissement (منطقه) که در آن فرانسه مشاهیر از جمله Victor Hugo, ولتر و فیلسوف و سیاستمدار سیمون حجاب در حال خاک سپرده خواهد پرداخت ادای احترام به “زنان بزرگ” با یک سفر ویژه ترکیب دو سایت: این Mémorial des martyrs de la Déportation یکی از پاریس یادبود به قربانیان نازی ها در اردوگاه های کار اجباری و پانتئون خود را. این دیدار بررسی خواهد زندگی زنان است که حجاب شد و اولین زندانی در فرانسه و سپس تبعید به اردوگاه زیرا آنها مبارزان مقاومت و یهودیان و کولی ها و بازماندگان رژیم های سرکوبگر. آنها مبارزه برای گفتن داستان خود را برای شهادت به وحشت آنها را دیدم و با تجربه است.

در آرامگاه فرانسه را ‘مردان’ سیمون حجاب دفن است که انقلابی ترین و در عین حال

از اردوگاه کار اجباری تجربه ارائه شده در Mémorial des martyrs de la Déportation به کشور ادای احترام به این “بزرگ” در پانتئون این موضوعی مراجعه به عقب نگاه خواهد کرد در این نمادین زنان است. تور شروع می شود در 2pm در یادبود و ثبت نام الزامی است.

پیشگام هوا زنان

در این IWD آسمان ثابت خواهد کرد که هیچ محدودیتی به عنوان Musée de l’air et de l’espace می پردازد ادای احترام به تمام کسانی که زنانی که نقش های کلیدی در تاریخ هوانوردی.

در این موزه ارائه شده است دو تور رایگان به برجسته نادیده گرفته شده از تاریخ زن پیشگامان حمل و نقل هوایی, خلبانان مکانیک و معاصر فضانوردان چه کسانی نوشته اند برخی از مهم ترین صفحات هوافضا در تاریخ است.

زیرزمینی زنان

کولت, ادیت پیاف, رزا Bonheur یا سارا برنارد … کشف معروف زنانی که دروغ در Père Lachaise گورستان ویژه تورهای ارائه شده توسط Sous Les Pavés. به عنوان شما را از طریق 70,000 یا تا گور در این گورستان شما خواهد شد کشف معروف زنانی که دروغ وجود دارد.

“ما امید مردم را کشف تاریخچه پاریس از طریق برخی از این مهم زنان می گوید:” دایان د Kerdrel مدیر Sous Les Pavés. “برای این تور جدید, راهنمای ما است که با تمرکز بیشتر بر روی هنرمندان از سیاستمداران است. شده است وجود دارد از جمله باور نکردنی در پاسخ به این ویژه تور جدید است که ما تا به حال برای اضافه کردن تورهای اضافی به برنامه.”

تور برگزار خواهد شد باران یا درخشش, اگر چه باد ممکن است قدرت به آن را متوقف کند. “این mairie de Paris (دفتر شهردار) بسته همه پارک های عمومی و فضاهای اگر وجود دارد بیش از حد قوی باد به عنوان سنگ می توانید به راحتی آواره و در حال حاضر یک خطر آسیب” Kerdrel گفت.

راهبه, کوئینز انقلابیون

ویژه تور جشن زنان ساخته شده است که طبقه Montmartre محله در شمال پاریس. با شروع از لا Cachette پاریس در 3 بعدازظهر این تور را نه تنها در خانه ها از زنان مانند خواننده Dalida به عنوان و به عنوان محل استراحت نهایی در Montmartre در گورستان اما آن را نیز به شما معرفی به جهان از هنرمندان مانند سوزان Valadon به اصطلاح الهه شعر و موسیقی از Montmartre.

Valadon سابق خانه و استودیو در حال حاضر موزه Montmartre. بسیار مورد احترام هنرمند در حق خود او اما بدون بودجه برای مطالعه او پرداخت برای کلاس توسط مدلسازي نر هنرمندان از تولوز-لوترک به دگاس به رنوار.

این تور همچنین شامل زندگی لوئیز میشل معروف آنارشیست که نقش کلیدی در انقلاب, نقش در کمون پاریس و زندگی Montmartre در “ملکه” لوئیس وبر. وبر انجام شده تحت نام مرحله لا Goulue (این دله) و او مولن روژ معروف ترین می-تواند رقصنده در 1880s و 90s.

رزرو و قوی پیاده روی کفش برای مقابله با Montmartre معروف تپه – توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>