بیمارستان صحرایی باز می شود در لندن اضافه کرد 4,000 تخت به کروناویروس مبارزه

صادر شده در: اصلاح:

پرنس چارلز افتتاح 4,000 تخت موقت بیمارستان در یک کنفرانس مرکز در شرق لندن در روز جمعه برای اولین بار از چند ساخته شده در بریتانیا برای مقابله با سرعت در حال بدتر شدن شیوع کروناویروس.

تبلیغات

دولت جدید-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) بیمارستان است که پس از پیشگام قرن 19 پرستار فلورانس بلبل و ساخته شده در تنها نه روز.

آن باز می آید به عنوان کاخ باکینگهام اعلام کرد که ملکه الیزابت دوم را نادر آدرس به ملت در روز یکشنبه در مورد شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 3,600 مردم در سراسر انگلستان است.

چارلز ملکه ارشد پسر و وارث رسما راه اندازی بیمارستان جدید از طریق videolink از اسکاتلند که در آن او شده است در خود به انزوا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

او به پرداخت ادای احترام به هر کس که خواستار آن را “کاملا رک و پوست کنده باور نکردنی” را تبدیل به غول اکسل مرکز به مراقبت ويژه مرکز در فضای کوتاه از زمان.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس به COVID-19 نسبتا خفیف,” او گفت:. “اما برای برخی از آن خواهد شد بسیار سخت تر سفر.

“بنابراین من راحت است که هر کس می تواند در حال حاضر باید این اطمینان است که آنها را دریافت خواهید کرد لازم است تمام ویژگی های مراقبت از آنها ممکن است نیاز دارید و از هر فرصتی برای بازگشت به یک زندگی عادی است.”

با بلبل اغلب به نام “بانویی با لامپ” دیده می شود و به عنوان یکی از بنیانگذاران مدرن پرستاری به او گفت: نام مناسب بود.

“در این زمان تاریک این محل خواهد بود درخشان نور” شاهزاده گفت: “اما افزود که او امیدوار است آن را نمی خواهد نیاز خواهد بود برای مدت طولانی.

NHS بلبل لندن خواهد شد و در ابتدا به 500 نفر در روزهای آینده گفت: وزیر بهداشت مت, Hancock, که همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19.

آن را به بخش مراقبت بيماران مبتلا به COVID-19 از دیگر لندن و بیمارستان بوده که بیشترین تعداد از موارد در سراسر بریتانیا است.

‘قاتل نامرئی’

به اندازه 10 در منطقه عمومی بیمارستان و امکانات جدید دارای بیش از 80 بخش هر یک حاوی 42 تخت و زمانی که به طور کامل عملیاتی خواهد شد و نیاز به بیش از 16,000 کارکنان به اجرا.

هنکاک ستایش بیمه خدمات درمانی مالیات دهندگان تامین می شود سرویس رایگان در نقطه ای استفاده کرده است که تلاش شده است در سال های اخیر به عنوان یک نتیجه از کاهش مخارج عمومی.

“در این زمان مشکل با این قاتل نامرئی وسیله تمام جهان این واقعیت است که در این کشور ما را بیمه خدمات درمانی است و حتی با ارزش تر از قبل,” او گفت:.

موقت بیمارستان نیز در حال ساخته شده است در نمایشگاه مراکز در شهرهای بیرمنگام و منچستر با ظرفیت تا 3000 تخت بین آنها است.

یک سوم در دست ساخت است در گلاسکو و برنامه ای نیز در محل برای ساخت دو بیشتر در بریستول در غرب انگلستان و شمال شهر Harrogate ارائه 1,500 تخت.

NHS England اجرایی سیمون استیون گفت که او امیدوار اضافی دو سایت می شود مورد نیاز است.

“است که تا حدودی بستگی ادامه حمایت عمومی برای اقدامات به کاهش رشد در ميزان عفونت با ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی می کند” او در بیانیه ای گفت.

انگلیسی ها گفته شده است به ماندن در خانه هر جا که ممکن و غیر ضروری و مغازه های خدمات بسته شده اند پس از 23 مارس به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور طراحی شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

با این حال مقامات بهداشتی می گویند این اقدامات را به یک اثر به عنوان تلفات همچنان به کوه به سرعت در حال.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>