آتشین مهاجم یک انگشتی سلام می شست از NRL


کانبرا powderkeg کوری Horsburgh در امان ماند تازه اشک و نا امیدی زمانی که او به دقت اجتناب بودن جریمه NRL برای خود یک انگشتی سلام به Parramatta طرفداران.

این revved تا اظهارات قرمز می تواند احساسات خود را به عنوان او hobbled از میدان میدوی را از طریق نیمه اول در طول طلایی-نقطه ریزش به Parramatta.

Corey Horsburgh gives Parramatta fans the one-fongered salute.

کوری Horsburgh می دهد Parramatta, طرفداران یک fongered سلام.

اسکن در بعد از ظهر دوشنبه را تایید می کنند چقدر طولانی آتشین رو به جلو خواهد بود, کنار با یک پا آسیب با این اظهارات در حال حاضر بخش خصوصی نگران آن می تواند در دراز مدت بهبود است.

NRL سر از فوتبال گراهام Annesley تایید Horsburgh شده بود در امان خوب است اما صادر شده مربوط به قانون و مقررات. مسابقه نقد و بررسی کمیته را در نظر گرفت Horsburgh تا به حال فقط دچار یک آسیب جدی زمانی که او در واکنش به یک بخش کوچک Bankwest ورزشگاه جمعیت.

تبلیغات

“این حادثه بررسی شد اما در این مسابقه نقد و بررسی کمیته تصمیم گرفت برای مقابله با آن راه همان آنها با بلیک سبز در سال گذشته زمانی که او به یک شبیه حرکت به Wests Tigers طرفداران” Annesley روز دوشنبه گفت:.

Corey Horsburgh leaves the field on Saturday night.

کوری Horsburgh برگ این زمینه در شنبه شب.اعتبار:گتی ایماژ

“می توان آن را تفسیر به خلاف رفتار و در برابر بهترین منافع از بازی به طوری که بازیکن می تواند شارژ.

“دوم جرم ممکن است درمان نمی شود بنابراین leniently.”

کانبرا مدیر عامل همین Furner گفت: از Horsburgh مجازات: “من خوشحالم که او اجتناب خوب و هشدار دهنده کافی است و او را از آن یاد بگیرند.”

Horsburgh بود مشخصه ناراحت و پس از او پیچ خورده در مقابله و بعد هل اطراف و antagonised توسط مارماهی backrower Ryan Matterson.

اظهارات’ مربی برت سفید و جناح اردن Rapana آیا بهترین خود را به calmHorsburgh پایین.

Rapana خودش صادر شد هشدار رسمی سه سال پیش زمانی که او مطرح شده هر دو انگشت وسط خود را در جهت داوران پس از طلایی-نقطه ریزش به شمال کوئینزلند و شناخته شده اند Horsburgh زد خطر بودن آمار در ران جیب.

Dave Taylor شد یک بازیکن دیگر مجبور به عذر خواهی پس از یک منبع بازی که او به بلوز طرفداران مشابه انگشتی تبریک.

هندی استاد بلستر Virat Kohli شد slugged 50 درصد از بازی خود را پرداخت زمانی که او گیر کرده و انگشت خود را در بخش از جمعیت در سیدنی در آغاز سال 2012.

این اظهارات در حال آماده سازی خود را برای اولین بازی خانگی در پنج شنبه شب با حدود 1500 نفر انتظار می رود در این زمین به تماشای St George Illawarra.

در حالی که NSW دولت مجاز است به استادیوم بود 25 درصد کامل برای NRL, بازی عمل دولت است و حفظ پروتکل از یک نفر از هر چهار متر مربع است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>