فیفا ممنوعیت سابق بالا رسمی مارکوس Kattner برای 10 سال


فوتبال جهان بدن حاکم فیفا را ممنوع کرده است Markus Kattner سابق پیشرو رسمی در زوریخ سازمان برای 10 سال و جریمه او یک میلیون فرانک سوئیس (1.5 میلیون دلار) پس از یک پروب به پاداش پرداخت.

“این adjudicatory مجلسی مستقل کمیته اخلاق پیدا کرده است Markus Kattner سابق فیفا معاون دبیر کل و سرپرست دبیر کلی گناه از تضاد منافع و مورد آزار قرار گرفته و موقعیت خود را در نقض FIFA کد اخلاق” فیفا در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه.

Markus Kattner was found to have abused his position.

Markus Kattner داشت مورد آزار قرار گرفته و موقعیت خود را.اعتبار:AP

“این تحقیقات به آقای Kattner تحت پوشش های مختلف اتهامات مربوط به پرداخت پاداش در رابطه با FIFA مسابقات که پرداخت شد به بالا فیفا مدیریت مقامات (از جمله آقای Kattner) مختلف اصلاحات و الحاقات قرارداد بازپرداخت خصوصی هزینه های قانونی و آقای Kattner وظایف به عنوان یک مقام رسمی.”

فیفا گفت: در ماه ژوئن سال 2016 که تحقیقات داخلی نشان داد که Kattner, FIFA سابق دبیر کل جروم Valcke و سازمان سابق رئیس جمهور سپ بلاتر دریافت کرده بود 79 میلیون فرانک سوئیس در جبران خسارت بیش از پنج سال خواستار آنها را “عظیم پرداخت”.

تبلیغات

بلاتر که منجر فیفا از سال 1998 تا سال 2015 ممنوع شد از فوتبال به مدت شش سال در ماه فوریه 2016 در حالی که Valcke ممنوع است تا 2028.

45 سال Kattner که دارای آلمانی و تابعیت سوئیس پیوست فیفا به عنوان مدیر امور مالی در سال 2003 و چهار سال بعد شد معاون دبیر کل.

او اقدام دبیر کل در سپتامبر 2015 پس از خروج از Valcke شد اما پس از آن از کار اخراج شده در مارس 2016.

با توجه به کمیته اخلاق نهایی قضاوت Kattner استدلال کرد که اخلاق فرایند علیه او نشده بود و منصفانه است که او نمی اعطای هر گونه پاداش پرداخت یا به خود یا به هر کس دیگری در مدیریت بالا.

رسمی می تواند درخواست تجدید نظر فیفا ممنوعیت به دادگاه داوری ورزش در لوزان سوئیس.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر