پنجم از نیویورک آلوده با Covid-19, تست آنتی بادی نشان می دهد

صادر شده در: اصلاح:

بیش از یک پنجم نیویورک ممکن است در حال حاضر جدید کروناویروس یک نمونه تست نشان داد پنج شنبه نشان می دهد عفونت بسیار بالاتر از موارد تایید شده نشان می دهد.

تبلیغات

گسترده تست — از جمله آنتی بادی — است که به عنوان کلیدی برای آمریکا قادر به لغو اقامت در خانه سفارشات و بازگشایی آنها توقیف اقتصاد.حضور آنتی بادی به معنی یک فرد در حال حاضر شده است با این ویروس آلوده شده و ممکن است به این معنی که سیستم ایمنی هستند بدین معنی که می تواند احتمال بازگشت به کار بدون ابتلا به بیماری دوباره.

در مجموع از 3 ، 000 مشتریان در سوپر مارکت ها در سراسر ایالت نیویورک به طور تصادفی آزمایش coronavirus آنتی بادی در این هفته فرماندار اندرو کومو گفت: پنج شنبه.

تقریبا 14 درصد از آنها ثبت نام مثبت, او به خبرنگاران گفت:. در شهر نیویورک 21 درصد از آزمون برگشتم مثبت است.

آن را ترجمه به حدود 2.6 میلیون نفر در سطح ایالت و حدود 1.7 میلیون نفر در اپل بزرگ به عنوان در حال حاضر جدید کروناویروس.

تعداد کسانی که از راه های بالا 263,460 اعلام موارد در سراسر ایالت نیویورک, کانون آمریکا شیوع آن ویروس به کشته شدن بیش از 15,500 مردم است.

“آن را حیاتی برای هر دولت اعتقاد من برای اولین بار به دریافت یک پایه مطالعه که در آن شما در عفونت نرخ” کومو گفت.

وجود عدم قطعیت در مورد دقت و آنتی بادی آزمایش و نمونه کوچک بود. اما کومو اشاره کرد که اگر داده های بازی در سراسر کشور این امر به معنای آن است که مرگ و میر در COVID-19 وجود دارد تنها 0.5 درصد است.

که بسیار پایین تر از ما میانگین و بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در اروپا که بر اساس موارد تایید شده.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز بلژیک شناخته شده است-مورد مرگ و مير 14.9 درصد و فرانسه و 13.6 درصد و ایالات متحده 5.5 درصد است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>