صادر شده در: اصلاح:

نیروهای دولتی کنترل ضبط از یک بزرگراه در شمال غربی سوریه برای اولین بار از سال 2012 در روز سه شنبه به آنها فشار مبارزات انتخاباتی خود را برای از بین بردن آخرین شورشی پایگاه در استان ادلب و حلب جنگ مانیتور گفت.

تبلیغات

در آنکارا, مذاکرات بین ترکیه و روسیه به پایان رسید و بدون توافق بر سر توقف درگیری ها که در آن 13 سرباز ترک کشته شده اند, در سوریه در یک هفته.

آژانس های امدادرسانی در عین حال گفت: خروج صدها هزار نفر از شهروندان از مبتلا مناطق بزرگترین چنین جنبش در نه سال جنگ و بحران انسانی بود اتفاق می افتند.

انگلیسی-مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گفت: نیروهای دولتی را تصرف کرده بود تمام طول بزرگراه M5 پس از رانندگی شورشیان از گذشته خود جای پایی در جاده ها است. این M5 اجرا می شود از حلب در شمال شهر دمشق و سپس به جنوب دیره.

آنها در زمان کنترل بزرگراه ها پس از گرفتن یک غربی حومه حلب از شورشیان.

آخرین پیشرفت های رئیس جمهور بشار اسد است و ایران-حمایت نیروهای آمد پس از 13 سرباز ترک کشته شدند در منطقه ادلب در هفته گذشته باعث برخی از جدی ترین درگیری ها بین آنکارا و دمشق از جنگ است.

آنکارا اعزام هزاران سرباز به بنیادی سوریه توهین آمیز است.

ترکی-حمایت از شورشیان سوری را قطع کرد یک هلیکوپتر اعتقاد به تعلق به دولت سوریه در شهر Nairab, ترکی شبکه دولتی تی آر تی گزارش روز سه شنبه.

از آنجا که فشار جدید آغاز شد, نیروهای دولت باید دوباره بیش از 600 کیلومتر مربع از خاک و در روزهای اخیر گرفته اند کنترل از ده ها تن از شهرها و روستاها.

هفته گذشته آنها دوباره تقاطع شهر Saraqeb در M5. ترکیه دارای چندین پرسنل نظامی مستقر وجود دارد برای جلوگیری از بیشتر سوریه پیشرفت های پس از هشت نفر از آن سربازان کشته شده در سوریه بمباران.

یک هیاتی وارد آنکارا در روز شنبه روز پس از حمله به یمن با هدف توقف درگیری. در روز پایانی مذاکرات, دوم, سوریه, حمله نیروهای ترکیه در Taftanaz منطقه به کشته شدن پنج سرباز است.

آنکارا گفته است که این انتقام به هر دو حملات از بین بردن چندین سوریه اهداف. آن گفت که درایو بازگشت نیروهای اسد مگر اینکه آنها برداشت تا پایان ماه. همچنین گفت: تیم روسیه که حملات علیه ترکیه پست ها باید بلافاصله متوقف شود.

روسها چپ ترکیه پس از مذاکرات به پایان رسید و روز دوشنبه یک منبع دیپلماتیک گفت: با آشکار توافقنامه است.

کرملین روز سه شنبه گفت: تمام حملات در روسیه و نیروهای سوریه در ادلب بود برای متوقف کردن.

حملات هوایی

تیم های امداد و نجات در منطقه گفت: روسیه و سوریه هواپیماهای جنگی بمباران شهرهای مختلف در ادلب با اکثر حملات هوایی در شهرهای غربی حلب از جمله یک منطقه مسکونی در شهر Daraat Izza. حداقل 13 غیر نظامی کشته شدند و یک شبه در حملات هوایی به آنها گفت.

پیشرفتهای سریع توسط نیروهای اسد در ادلب رانده اند نزدیک به 700000 نفر از خانه های خود را به سمت بسته کردن مرز ترکیه در گذشته 10 هفته. بسیاری از کسانی که آواره زنان و کودکان هستند.

“این است که از تجزیه و تحلیل اولیه ما بیشترین تعداد از مردم در یک دوره پس از بحران سوریه آغاز شد و تقریبا نه سال پیش” ینس Laerke سخنگوی سازمان ملل متحد رسید بشردوستانه آژانس به خبرنگاران در ژنو است. “پس از آن رشد سریع جابه جایی ما تا کنون دیده اند در کشور است.

کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان سخنگوی Andrej Mahecic گفت: در زمستان سخت آب و هوا بود و درد و رنج خود را بدتر و پناهگاه سخت بود برای پیدا کردن.

“حتی پیدا کردن یک محل در یک ساختمان ناتمام تبدیل شده است تقریبا غیر ممکن است,” او گفت:, و اضافه کرد که مساجد بودند ،

ترکیه که در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهنده سوری می گوید: آن را نمی تواند جذب هر بیشتر. آن را ” متوقف جدید مهاجر امواج از ادلب و نظامی خود را در آنجا باقی خواهد ماند.

یکی ترکیه سیاستمدار خواست رئیس جمهور طیب اردوغان به رفتن بیشتر است.

“وجود خواهد داشت هیچ صلح در ترکیه تا زمانی که اسد پایین آورده است از تاج و تخت خود را. ترکیه باید شروع به برنامه وارد دمشق در حال حاضر و نابودی بی رحمانه آنهایی که گفت:” Devlet Bahceli, رئیس اردوغان ملی شریک ،

شاهدان و شورشیان در روز سه شنبه گفت یک ستون جدید از تشویقها از جمله تانک و راکت انداز و وسایل نقلیه زره پوش عبور از مرز به ادلب یک شبه.

ترکی-حمایت از شورشیان سوری را نیز آغاز کرده است یک جدید حمله علیه نیروهای دولتی در نزدیکی ارتش-کنترل Saraqeb و Nairab به فشار نیروهای دور از شهر ادلب که در آن بیش از یک میلیون نفر زندگی می کنند.

نبرد برای ایران در یک مرحله بسیار مهم از یک جنگ که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از رزمندگان و غیر نظامیان ساخته شده است میلیون ها پناهنده در کشور خود و یا در خارج از کشور و شکسته گسترده تر شرق میانه پس از آن شکست در بحبوحه بهار عربی در سال 2011.

نیروهای مستقر در برابر اسد در سوریه با گذشت نزدیک به 20 سال موفق به بیرون راندن او, اما او در حال حاضر ریاست بیش از یک کشور را ویران کرد. مسکو را به مداخله نظامی در سال 2015 کمک نوسان جنگ قاطعانه در سوریه را به نفع.

با وجود اینکه در طرف مخالف ترکیه و روسیه همکاری برای یک راه حل سیاسی برای جنگ است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de