مبارزه با Covid-19: بعد از پیاده روی طولانی بیکاری مهاجران سر منزل با اتوبوس

پیاده روی های طولانی از مهاجران دستگیر توقف در تصاویری قابل توجه برای چند روز گذشته را به توقف آمد در روز شنبه را به عنوان مرکز و دولت پا به ارسال آنها را به خانه. برای شروع با برخی از 1000 اتوبوس بودند فشرده به خدمات حمل مهاجران از دهلی نو به بسیاری از نقاط اوتار پرادش است. اگر آن را هر گونه امداد رسانی, اتوبوس سفر خواهد بود رایگان برای مهاجران که از درآمد خود را پس از 21 روز coronavirus مرتبط مستند شرکت مجبور به تعطیل کارخانه ها و گیاهان.

از آنجایی که کسب و کار در زمان مراحل سخت با توجه به Covid-19 مهاجران تشکیل یک تکه بزرگ از این کشور unorganised بخش ابراز سرخوردگی خود را از طریق خروج دسته جمعی از این شهر و بدون مراقبت در مورد تجویز اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. با توشه بر روی شانه های خود کودکان نوپا در دست و دیگر اعضای خانواده در کنار هزاران نفر از آنها تصمیم به ترک شهرهای آنها تا به حال شناخته شده به عنوان خود را ابتلا به دولت خبر دهند.

پس از روز از بی تصمیمی که دولت در روز شنبه تصمیم به هم در حل یک بحران رو به رشد. به عنوان به زودی به عنوان گسترش این کلمه است که در اوتار پرادش دولت تا به حال صف اتوبوس در نند Vihar ایستگاه در دهلی نو به آنها را به شهرها و روستاهای خود بیکاری و عمدتا cashless مهاجران در جمع هزاران نفر در امید رسیدن به خانه و آن هم نه با پا یا موقت rickshaws.

در نند Vihar, اتوبوس, ایستگاه, آن را مانند یک زنجیره انسانی. در حالی که اجتماعی فاصله غیر ممکن بود, مقامات تلاش برخی از رشته های بهداشت از طریق توزیع ماسک و حرارتی غربالگری. ایستگاه اتوبوس بود sanitised بیش از حد نه با sanitisers اما با آبپاش آب شیر.

“ما در حال یادداشت کردن اطلاعات از تمام مسافران و مقصد خود را” Ghaziabad اضافی ناحیه دادرس شایلندرا کومار سینگ گفت.

“ما خواهد شد ارسال این اطلاعات به روستا در سطح مقامات به طوری که آنها در انزوا برای جلوگیری از گسترش ویروس. وجود دارد حدود 1000 دستگاه اتوبوس که در حال مستقر” Singh اضافه شده است.

در روز شنبه وجود دارد امیدواریم که در هوا در میان ناامیدی. این همان برای 35 ساله کارگر ساختمانی Raheez احمد که تحت پوشش برخی از 16 کیلومتر از Okhla به آناند Vihar ایستگاه اتوبوس به گرفتن یک اتوبوس به رامپور (اوتار پرادش) — بیش از 400 کیلومتر فاصله دارد.

همچنین بخوانید: PM نارندرا مودی اعلام PM-مراقبت صندوق برای مبارزه با شیوع کروناویروس

“من پرداخت می شود تکه تکه اساس و به طور کلی در محدوده 400-450 تومان در روز است. من واجد شرایط دریافت اطلاعیه های ساخته شده توسط دولت تا کنون مربوط به رفاه کارگران به عنوان من ثبت نام برای این خدمات است. با پول خشک شدن و هیچ کار من هیچ گزینه ای جز سر بازگشت” احمد گفت.

اگر چه پلیس high-handedness آمده است تا به صورت نقد طی چند روز گذشته در روز شنبه پلیس دیده می شد کمک به کارگران مدیره اتوبوس برای رسیدن به آناند Vihar برای سفر به بعد به بالا. “تصاویری از کارگران راه رفتن بر روی پا خود را برای رسیدن به اقامتگاه متحده به ارسال یک سیگنال اشتباه. و ما در حال انجام بهترین های ما برای کمک به آنها در رسیدن به ایستگاه اتوبوس به طوری که آنها مجبور به رفتن تمام راه را برای دریافت وجود دارد” یک sub-بازرس منینگ یک پاسگاه پلیس گفت:. مقامات در برخورد با بحران بودند اما محتاط در مورد مستند قوانین و ارائه کمک لجستیکی احتیاط یک منبع اشاره کرد. هیچ کس می خواست به یک تصور است که دولت قرار بود آسان روی زمین افتاده.

Ghaziabad: Migrants wait to board a bus to their native villages, during a nationwide lockdown imposed in the wake of coronavirus pandemic, at Kaushambi in Ghaziabad. Photo: PTI

کارگران مهاجر صبر کنید به هیئت مدیره یک اتوبوس به homtowns در طول یک مستند در سراسر کشور اعمال شده در پی شیوع کروناویروس در Kaushambi در Ghaziabad. عکس: PTI

این وزارت خانه با صدور بیانیه ای در روز شنبه گفت که دولت متعهد شده بود “همه حمایت از کارگران مهاجر در طول مستند دوره به عنوان در هر جهت از نخست وزیر.”

این بیانیه مطبوعاتی به حال هیچ اشاره ای در مورد خدمات اتوبوس. آن را اظهار داشت که دبیر خانه نوشته شده بود نامه ای به دولت برای “بلافاصله راه اندازی امداد اردوگاه های کار برای کارگران مهاجر و یا زائرانی که در حال بازگشت به اقامتگاه متحده و یا تلاش برای انجام این کار در طول مستند دوره است.” ایالات متحده نیز توصیه می شود به راه اندازی امداد اردوگاه tented اقامت در امتداد بزرگراه ها برای مردم در حال حرکت به اطمینان حاصل شود مستند قوانین شکسته نمی شود.

اوتار پرادش حمل و نقل جاده ای شرکت مدیر عامل راج Shekhar در نامه ای به تمام منطقه دادستانی در بالا به دنبال همکاری خود را در ارسال این کارگران خانه. “دولت در حال حاضر تصمیم گرفته شده اجازه می دهد تا این مسافران در مسیر برای رسیدن به مقصد خود” در این نامه به عنوان خوانده شده. خدمات حمل و نقل در دسترس خواهد بود در روز یکشنبه و همچنین با توجه به نامه.

همچنین بخوانید: آزمون است که می تواند تشخیص coronavirus در 5 دقیقه; حسن نیت ارائه میدهد ابوت Labs

داوطلبان در جاده ها توزیع مواد غذایی و آب به کسانی که شبانه روزی پربار اتوبوس. راجش Sahni یکی از آنها بود. با کمک 25-30 ساکنان Kilokari روستا در Maharani باغ او توزیع home-مواد غذایی پخته شده را به هزاران نفر از کارگران مهاجر بیش از دو روز گذشته.

مسافران منتظر ساعت به گرفتن اتوبوس است که در نهایت آنها را به جایی که تعلق دارند.

اما نه هر کس شد به عنوان خوش شانس. “بنگال allaaaaah درب hai (West Bengal خیلی دور). چگونه می توانم راه رفتن از 1400 متر از اینجا ؟ ما فکر مستند خواهد بود برای یک روز و سپس آن را تمدید کردم تا مارس 31 و در حال حاضر تا مارس 14” 40 ساله Gulal مندل از Malda (بنگال) گفت: نشان دادن چند صد روپیه یادداشت های خود را در جیب.

اگر در طول چند روز گذشته مهاجران پیاده روی به یاد بسیاری از پرندگان مهاجر در جستجوی منابع منصفه را در مورد اینکه آیا این آخرین تحولات خواهد بود یک نقطه عطف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>