فیلم و تلویزیون تحویل $230 میلیون دلار سود به عنوان Sony درآمد خروش با 53%

تصاویر بخش از سرگرمی و فن آوری های غول پیکر Sony زمانی سود عملیاتی از $230 میلیون دلار در سه ماهه آوریل تا ژوئن.

گسترده تر شرکت لذت بردم 53 درصد افزایش در درآمد خالص برخورد $2.19 میلیارد دلار (JPY233 میلیارد دلار) در سه ماهه اول خود در سال مالی جدید. درآمد گروه شد تا 2 ٪ در ارز محلی نظر به JPY1.97 تریلیون.

سه ماهه اول سال مالی در حال اجرا از آوریل تا ژوئن است که در طول تاریخ به ضعیف ترین برای تصاویر بدست آورد که از دهانه تصاویر متحرک شبکه های تلویزیونی و محتوای تلویزیون. در دو سال گذشته, تصاویر بخش های بریده شده یک چهارم از دست دادن $69 میلیون, به دنبال یک سود ناچیز از 3 میلیون دلار.

سونی تا به حال اجازه دهید آن را درک است که آن را به حال شایستگی به کار گرفته مراحل اولیه coronavirus بود و منابع مالی به آب و طوفان. اما همچنین هشدار یک گروه سطح کاهش در سود عملیاتی حداقل 30% در 2020-21 سال مالی است.

در ماه مه سونی توضیح داد که coronavirus کاهش داده بود این گروه تثبیت درآمد حدود 585 میلیون (JPY62 میلیارد دلار) در 2019-20 سال مالی به پایان رسید که در ماه مارس است.

در این دوره کوتاه آن را ثبت کرده بود دستاوردهای کوچک ناشی از افزایش بازی و تصاویر استفاده توسط مصرف کنندگان و کاهش در موسیقی به دلیل کاهش تبلیغات تولید. بسیار بزرگتر بود به سرعت احساس در الکترونیک, سنسور تصویر خدمات مالی و بخش.

اما این شرکت همچنین هشدار داد که این تاثیر در نتایج حاصل از تصاویر بخش را دیگر تبدیل به آشکار, اما ممکن است مدت زمان طولانی گذشته.

با این وجود سونی می خواهد موقعیت خود را به عنوان یک بازمانده و consolidator به جای یک قربانی است.
در ماه آوریل را اعلام کرد 500 میلیون دلار سرمایه گذاری به چین Bilibili. در ماه جولای را اعلام کرد خرید 250 میلیون دلار از سهام خود در بازی حماسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>