فیلم نظر مجله برای رفتن وقفه به عنوان فیلم مرکز لینکلن میسازد کردن نیمی از کارکنان

بسیاری از شرکت ها هستند که از نظر مالی نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس و فیلم مرکز لینکلن آخرین سازمان مجبور به اخراج کارکنان و توقف برخی از عملیات خود را.

روز جمعه مدیر اجرایی Lesli Klainberg منتشر شد یادداشتی اعلام کرد که این مرکز تا به حال کردند و یا ذخیره کردن حدود نیمی از آن 50 نفر کارکنان تمام وقت و تمام وقت کارکنان. او افزود که این شرکت ادامه خواهد داد به ارائه بیمه درمانی برای furloughed تمام وقت کارکنان.

علاوه بر این, مجله مه/ژوئن مسئله تنها خواهد دیجیتالی منتشر شد و نه در چاپ. پس از آن انتشار خواهد شد در نامحدود وقفه. در توییتر این مجله را حساب گفت: “هدف ما به ارائه بهترین در نقد فیلم به زودی.” این فیلم در مرکز لینکلن منتشر کرده است سینما و هنر مجله از سال 1962.

فیلم مرکز لینکلن در حال حاضر به حالت تعلیق در تئاتر عملیات در مارس 12 با توجه به توصیه های وزارت بهداشت و مراکز کنترل بیماری ها, اما برنامه نویسی آن در حال حاضر ضربه سخت شده. قرار ملاقات گذاشتن با سینما و نقشه برداری Bacurau حوادث قطع شده بود و خود مدیران جدید/فیلم جدید سری با موزه هنر مدرن به تعویق افتاد. این مرکز سالانه چاپلین جوایز جشن جمع آوری کمک نیز به تعویق افتاده است ،

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>