فیلم اخبار کوتاه: Outfest راه اندازی درایو در نمایش با ‘هیچ جا مسافرخانه’

دوشنبه, اوت. 10

رانندگی در نمایش برنامه ریزی شده برای Outfest

Outfest لس آنجلس تجاوز جشنواره برگزار خواهد شد درایو نمایش در Calamigos در مرتع پرورش احشام در مالیبو راه اندازی با لس آنجلس اکران فیلم ساندنس سال 2020 عنوان “هیچ جا مسافرخانه” بازیگران Annie Clark and Carrie Brownstein.

11-روز جشنواره آغاز Aug. 20. و ویژگی های بیش از 160 فیلم از جمله 35 جهان برای اولین بار با بیش از 70 درصد از فیلم های کارگردان زن ترانس و POC فیلمسازان از جمله ترایبکا انتخاب “P. S. رایت این نامه لطفا” “کاوبوی” “Freedia یک تفنگ” “گوشتخوار” و Outfest LA آمریکا محور انتخاب “شیوا عزیزم.” دیجیتال بخشی از جشنواره خواهد بود, طراحی شده توسط, Vimeo, OTT پلت فرم.

مستند محور “صفحه کلید فانتزی: بورلی گلن-Copeland داستان است.” بین المللی محور است “موسمی” با بازی هنری گولدینگ ;و پیشرفت محور است “اگهی از Tunde جانسون” از ویژگی های کارگردانی اولین “Everybody Hates Chris” co-creator علی LeRoi. فیلم اختتامیه خواهد بود برتر جهان از تراویس خوب است “دو چشم است.”

نقاش جوایز مسابقه راه اندازی

نقاش جامعه بین المللی در حال پیوستن به مستقل نقاش انجمن صنفی به عنوان شریک و همکاری سازمان از تازه راه اندازی نقاش جوایز در اولین رقابت بین المللی با تمرکز به طور انحصاری در صنعت رنگ.

این رویداد را به رسمیت می شناسد کار برجسته توسط colorists در سراسر فیلم های تلویزیون, فیلم های مستند, تبلیغات, موسیقی, فیلم ها و شورت. برندگان اعلام میشود.

“ما می خواهم به برجسته کردن این کار بزرگ در حال انجام توسط colorists در سراسر جهان و بالا بردن آگاهی برای رنگ هنری نقش در فیلم تلویزیونی, تبلیغات و رسانه” گفت: ICG بنیانگذار الکساندر Prohorushkin. “ما احساس می کنیم که یک جایزه رقابت برای colorists بسیار دیر شده است.”

اولین تریلر قطره برای فیلم “زبان میانجی’

اولین تریلر منتشر شده برای ایزابل Sandoval را درام “زبان میانجی” که برتر خواهد شد در Netflix بکشد در اوت. 26 همراه با انتخاب شهرستانها نمایشی.

Sandoval کارگردانی, نوشت, تولید, ویرایش و ستاره در فیلم است. “زبان میانجی” اولین فیلم کارگردان و بازیگران ترانس زن رنگ به نمایش در رقابت ها در سال 2019 را ونیز جشنواره بین المللی فیلم ونیز روز برنامه. Ava DuVernay آرایه خریداری انتشار یک ماه پیش.

Sandoval به تصویر می کشد یک مستند نشده, فیلیپینی, ترانس زن که امنیت یک کار به عنوان یک مراقبت های فوری برای سالمندان زن روسی به نام اولگا, بازی های برگزار شده توسط لین کوهن در بروکلین را برایتون ساحل محله. اما زمانی که او به طور غیر منتظره می شود شاعرانه درگیر با اولگا را بالغ نوه به تصویر کشیده شده توسط Eamon Farren, مسائل اطراف هویت حقوق مدنی و مهاجرت او را تهدید وجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>