فیلم اخبار خلاصه اخبار: ‘آپولو 13″ تنظیم برای انتشار در 50 سال سالگرد راه اندازی

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار “آپولو 13” می شود سه روز از انتشار مجدد “آرام با اسب” می شود و Malin Akerman اکشن-کمدی “جوجه مبارزه با” دور از بازیگران آن.

سالگرد انتشار

“آپولو 13” را دوباره منتشر شد به 600 آمریکای شمالی تئاتر در مارس 5, 6 و 8 تقریبا 50 سال پس از پرتاب از بد بخت 1970 ماموریت فضایی.

درک رویدادهای جهانی تصاویر و تصور سرگرمی ساخته شده است این اطلاعیه روز شنبه.

“آپولو 13” ستارهدار Tom Hanks, Kevin Bacon, Bill Paxton, Gary Sinise, Ed Harris and Kathleen Quinlan. این فیلم به کارگردانی Ron Howard, دریافت نه جایزه اسکار نامزد و فروش $355 میلیون در سراسر جهان.

فیلم بازگو سه فضانوردان در برخورد با پیامدهای هیئت مدیره انفجار, گزارش خط “هوستون ما یک مشکل است.” با فضاپیمای خود را تهی از بسیاری از آن تامین اکسیژن و برق آنها لوپ در اطراف ماه با یک بداهه برنامه ریزی برای بازگشت به زمین در زمان قبل از عصر دیجیتال.

“آپولو 13 مارس تلقی شده است یک موفق به شکست” اما این فیلم درخشان یادآوری است که در آن هیچ چیز به اما و ما مفتخر به مناسبت سالگرد 50th مانند یک انسان فوق العاده ای دستاورد – و سالگرد 25 از فیلم – با آوردن بازگشت “آپولو 13″ بازگشت به سینما که در آن چشم انداز خود را و دامنه می تواند بهترین قدردانی گفت:” درک تام لوکاس.

محبوب ترین ها در انواع

کسب

سابان فیلم به دست آورد آمریکای شمالی حقوق به نیک رولند ویژگی اولین فیلم “آرامش با اسب.”

ایرلندی جرم و جنایت, درام, ستاره Cosmo جارویس بری Keoghan, Niamh Algar و ند Dennehy و مراکز روی می ترسید مجری برای فروشندگان مواد مخدر که همچنین تلاش برای یک پدر خوب را به خود مبتلا به اوتیسم پنج ساله پسر.

Michael Fassbender یک تهیه کننده اجرایی. جاناتان صبا مذاکره معامله برای سابان فیلم همراه با فیلم ارتفاع و فروش کا رسانه های سرمایه گذاری به نمایندگی از فیلمسازان.

سابان فیلم’ لایحه Bromiley گفت: “نیک رولند اغاز می درخشد را از طریق آن کاربر به سایر نظرسنجی از افزایش ستاره ها. هر بازیگر متصل عمیقا با نقش خود به عنوان نیک را جهت می کشد مخاطبان به غرب ایرلند صحنه مواد مخدر.”

ریخته گری

ثروت Feimster دومینیک جکسون و دولک اسلون پیوست, بازیگران کمدی اکشن “جوجه مبارزه” بازیگران Malin Akerman, بلا تورن و الک بالدوین.

Paul Leyden است کارگردانی “جوجه مبارزه” از یک اسکریپت توسط جوزف داونی. Akerman تولید این پروژه همراه با ییل محصولات اردن ییل لوین و اردن Beckerman, ادم سفیه و احمق دانشمند تصاویر’ Anne Clements و خاکستر مسیحی است.

این مراکز فیلم در Akerman شخصیت های او به عنوان هدایت به خصوص به چالش کشیدن مقطع در زندگی او به عنوان معاملات با مرگ مادر خود را کشف پدر او همجنسگرا است و به طور تصادفی به آتش کشیدن او ایجاد کافی شاپ. او rediscovers خودش در تمام زنان باشگاه مبارزه زیرزمینی.

Feimster نقش مهیب در عین حال مادری رهبر مبارزه با باشگاه و جکسون در نقش یکی از باشگاه های خطرناک ترین مبارزان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر