در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار “مهمان افتخاری” و “پوست عمیق: این نبرد بیش از Morgellons” پیدا کرده اند توزیع و صفحه سنگهای در حال توسعه “افسانه شهری است.”

خرید

Kino Lorber به دست آورد ایالات متحده به حقوق Atom Egoyan را درام “مهمان افتخار” با بازی David Thewlis, Laysla De Oliveira and Luke Wilson.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ونیز در سال 2019 شد و یک انتخاب رسمی در تورنتو, ونکوور و لندن و بوسان جشنواره بین المللی فیلم. این فیلم خواهد شد که خود را برتر ایالات متحده در فوریه. 13 به عنوان شب باز انتخاب کانادا در حال حاضر 2020 رویداد در IFC مرکز در نیویورک است.

Thewlis به تصویر می کشد یک بازرس بهداشت در همیلتون انتاریو و د Oliveria نقش یک معلم موسیقی است که زندانی برای رفتار نامناسب با دانش آموزان است. او rebuffs تلاش خود را برای تضمین اولیه انتشار متقاعد او باید مجازات برای جنایات او متعهد زودتر. دختر نیز confides اسرار گذشته خود را به یک کشیش توسط ویلسون.

Egoyan را شامل اعتبار “شیرین آخرت” “ستایش” و “به یاد داشته باشید.” معامله شد negoiated توسط Kino Lorber را وندی Lidell با نیکولاس Brigaud-رابرت.

محبوب ترین ها در انواع

****

Gravitas سرمایه گذاری به دست آورد حقوق به Pi افزار مستند “پوست عمیق: این نبرد بیش از Morgellons” و تنظیم آن را به صورت یک مارس 31 انتشار.

“پوست عمیق: این نبرد بیش از Morgellons” به بررسی بحث پیرامون Morgellons که در آن بیماران مبتلا به اعتقاد آنها مبتلا به یک بیماری پوستی در حالی که برخی در صنعت پزشکی ادعا می کنند که بیماران مبتلا به توهم هستند.

علاوه بر ظروف تولید کنندگان Levon Mergian پاتریک بلتون, Gary لوا و لورا Stoddard. اجرایی تولید کنندگان دنیس جیمز و جری جیمز.

“‘پوست’ میریزد نور بر روی یک بسیار بحث برانگیز موضوع در جامعه پزشکی در حالی که به طور همزمان اطلاع رسانی و سرگرم کننده مخاطبان خود گفت:” برت Rogalsky, ادغام هماهنگ کننده در Gravitas سرمایه گذاری.

پروژه راه اندازی

Colin Minihan مستقیم, هیجان انگیز “افسانه شهری” از خود اسکریپت برای سونی صفحه نمایش جواهرات را بدست آورد.

“افسانه شهری” را در اطراف یک گروه از دانشجویان به عنوان آنها در تلاش برای درک یک سری از عجیب و غریب مرگ و میر که شبیه افسانه های شهری.

مایک Medavoy و بنیامین اندرسون تولید خواهد شد و برای ققنوس تصاویر. اریک Paquette و مایکل Bitar نظارت برای صفحه نمایش جواهرات.

Minihan کارگردانی میکرو بودجه از ویژگی های “چه شما زنده نگه می دارد” که برای اولین بار در SXSW در سال 2018 است. او repped توسط Marc مانوس در جاذبه صفر کا و بری Littman در هانسن جاکوبسن. این خبر برای اولین بار گزارش شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im