در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار سینما, انجمن صنفی خود را آغاز میکند مجازی سینما ابتکار Mucho Mas رسانه ها اعلام همکاری آمازون استخدام یک Netflix جانباز و “گلدان شانس” منتشر می شود.

مجازی سینما

سینما صنفی است که با راهاندازی مجازی سینما ابتکار با 2019 جشنواره فیلم کن برنده جایزه آلبرت سرا را “Liberté” در همکاری با arthouse تئاتر.

“ما سپاسگزار برای این فرصت را به ادامه همکاری ما با arthouse تئاتر و موسسات در سراسر کشور در طول این زمان دشوار” گفت: سینما گیلد رئیس جمهور پیتر کلی. “ما نیز بسیار خوشحال است که ایالات متحده مخاطبان نمی خواهد که به صبر کنید دیگر به تجربه جسارت و هنری از آلبرت سرا منحصر به فرد چشم انداز.”

“Liberté” راه اندازی خواهد شد مارس 1 در همکاری با فیلم مرکز لینکلن و یک ملی فعال به دنبال خواهد داشت on May 8. این فیلم اولین بار سال گذشته در جشنواره کن, که در آن برنده جايزه ويژه هيئت داوران در سازمان ملل متحد برخی از توجه بخش است.

فقط قبل از انقلاب فرانسه در یک جنگل در خارج از برلین, این فیلم به دنبال یک گروه از تالار اخراج از دربار لویی شانزدهم که در دیدار با افسانه ای آلمانی گمراه کننده و بیدین به Duc de Walchen (هلموت برگر) برای متقاعد کردن او برای پیوستن به در ماموریت خود را: رد صلاحیت و تمام مرزهای اخلاقی. چه شروع می شود به عنوان یک شب از استراتژیسازی در گسترش libertinage, فرود به یک Sadean شب pansexual پیش گیری.

مشارکت

خاویر Chapa و سیمون دانا Mucho Mas رسانه ها اعلام کرده اند سه تصویر مقابله با مکزیک Corazon فیلم.

Mucho Mas خواهد سرمایه گذاری و تولید فیلم مکزیکی مبتنی بر توزیع کننده با تمرکز قوی بر روی جریان حقوق و تخصصی تئاتر آزاد در آمریکا و آمریکای لاتین است. پروژه ها خواهد شد به ضرب گلوله در ایالات متحده و مکزیک ساخته شده و به صورت لاتین به مخاطبان و فراتر از آن.

فیلم های در حال توسعه “حیوان خانگی-Nup” داستان یک مرد, سگ مورد علاقه خود را و طول مضحک او را به محافظت از باند خود را در هنگام نبرد حضانت تحقیق و بحث; Alejandro مونتویا را “Tia جوانا” در مورد پایین بر روی شانس خود را لاتین که در شخصیت او مادر Tia جوانا برای گرفتن دوست دختر خود را به عقب و انجل Gracia را “چمن همیشه Gringo,”بدن-تعویض کمدی در مورد یک فروتن مکزیکی کارگر خود چموش رئیس.

آمازون استخدام

Netflix بازاریابی جانباز مسیحی Davin ملحق خواهد شد, Amazon Studios به عنوان رئیس جهانی فیلم بازاریابی, گزارش, به, اندی, Donkin.

Davin را از نزدیک کار با Amazon Studios سر جنیفر Salke, فیلم, co-سر تد امید جولی Rapaport و مت نیومن, و, کل, فیلم, تیم طراحی و اجرای تمام فیلم مبارزات.

او می آید به آمازون از Netflix بکشد که در آن او بود VP, جهانی, خلاق, بازاریابی برای فیلم. او نظارت مبارزات برای “رم” پرنده “جعبه” “Dolemite است و نام من” “به همه پسران من دوست داشتم قبل از” “غرفه بوسیدن” و “در ایرلندی.” این خبر برای اولین بار گزارش شد.

تاریخ انتشار

ماری جوانا مستند “گلدان شانس” تبدیل شده است در دسترس در DigitalHD و دی وی دی در آمریکای شمالی از تصاویر دیجیتال توزیع فیلم بخش از غول های تعاملی.

تاریخ انتشار گلدان شانس است به پایان رسیده و غیر رسمی ماری جوانا “تعطیلات” در مارس 20. “گلدان شانس” طول می کشد یک سفر جاده ای در سراسر ایالت کلرادو برای پیدا کردن آنچه که جدید به نظر می رسد طبیعی مانند پنج سال پس از کلرادو رای به قانونی شاهدانه در همه اشکال.

“گلدان شانس” است که 3 نسل تولید شده توسط جین ولز.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im