فیلم اخبار خلاصه اخبار: کمدی تاریک ‘ققنوس, اورگان,’ راه اندازی دیجیتالی و در تئاتر

در امروز, فیلم, اخبار, خلاصه, “ققنوس اورگان” ارائه شده است و در یک تخفیف فوق العاده قارچ بعد برای مارس 26 و باز از Methodfest شده است منتقل شده است.

انتشار استراتژی

کمدی تاریک “ققنوس اورگان” راه اندازی خواهد شد جمعه به طور همزمان در تئاتر که هنوز باز و در صفحه اصلی به صورت یک “باشگاه” تخفیف قیمت $6.50.

تولید کنندگان خواهد شد به اشتراک گذاری تمام درآمد بر 50/50 اساس با گروه تئاتر که در آن “ققنوس اورگان” شده اند نشان داده شده است. تئاتر در خانه گزینه در دسترس خواهد بود در ایالات متحده و کانادا است.

“ققنوس اورگان” مراکز در گرافیک رمان نویس و یک آشپز که توقیف بعید است فرصت دوباره زندگی خود را با ترک خود, خدمات, صنعت, شغل برای بازگرداندن یک کوچه بولینگ و خدمت “جهان بزرگترین پیتزا.” بازیگران شامل James Le Gros, Jesse Borrego, Lisa Edelstein, Reynaldo گالگوس Diedrich Bader و Kevin Corrigan. “ققنوس اورگان” است که منتشر شد توسط آرمان سرگرمی در ارتباط با Ryan Bruce Levey فیلم توزیع و تولید شد توسط Joma فیلم با Pied Piper محصولات Lui G فیلم و غروب پویایی است.

“این یک تلاش برای کاهش برخی از استرس از محلی متعلق به تئاتر که ستون فقرات از سینمای مستقل. ما در حال ارائه یک “روز و تاریخ گزینه” ما در حال ارائه یک فرصت برای دیدن فیلم ما و حمایت از کسانی که در طی این بحران کسب و کارهای کوچک/تئاتر گفت:”: “Phoenix, اورگان” فیلم بوکر Ryan Bruce Levey از Levey توزیع و روابط عمومی. “دی وی دی و ویدئو بر روی تقاضا انتشار بعد خواهد آمد اما در حال حاضر ما می خواهیم به کسانی که تئاتر بود که توسط ما.”

‘عکس قارچ’ روز

در پاسخ به شیوع کروناویروس و خاموش شدن تئاتر, شرکت های در حال حرکت, هنر, تجدید نظر, Area23a فیلم و گرتا رز آژانس سازماندهی فوق العاده قارچ روز به عنوان یک مجازی در سراسر جهان غربالگری ابتکار به اتصال جوامع با هم در بیش از 50 کشور در مارس 26.

مستند “فوق العاده قارچ” در دسترس خواهد بود بر روی ویدئو در تقاضا همراه با یک زندگی مجازی آنلاین بحث و گفتگو با مدیر Louie Schwartzberg, ویژه گر قارچشناسی پل Stamets و مهمانان ویژه. مجازی غربالگری رویداد خواهد شد در همکاری با سینما و سازمان های همکار از جمله نقشه های دکتر Bronner را Aspen مغز موسسه Ecovillages و انتقال شهرها.

زنده زوم بحث خواهد شد شامل سه مکالمات, برنامه ریزی برای 1 p. m. PDT, 6 p. m. PDT و 9 p. m. PDT. افراد و گروه ها می توانید ثبت نام برای پیوستن به مکالمه فوق العاده قارچ.

“فوق العاده قارچ” است که به روایت Brie Larson و تولید شده توسط لین دیویس لیر, Louie Schwartzberg و Elease لیو Stemp. این فیلم به فروش 1.8 میلیون دلار در آمریکای شمالی پس از انتشار آن در ماه نوامبر.

جشنواره فیلم

روش جشنواره فیلم مستقل در جشنواره به تعویق افتاد با توجه به محدودیت های مربوط به COVID-19 در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اجرا از 29 مه تا ژوئن 4 در بورلی هیلز کالیفرنیا.

 

همه فیلم که بخشی از روش متحرک برنامه که تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 20-26 هنوز هم انتظار می رود به صفحه نمایش در تاریخ جدید. جشنواره نمایش خواهد بیش از 65 فیلم از 22 کشور جهان است.

روش متحرک باز شب هنوز هم ویژگی “بانوی ما از رود نیل” که خرس کریستال برنده جایزه در سال 2020 جشنواره فیلم برلین; و برتر جهان از “زیبا خیال” به کارگردانی امی گلیزر و بازیگران Rruth Malick, Louis اوزاوا, and Erin Daniels.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>