فیلم اخبار خلاصه: Hot Docs جشنواره به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار جشنواره های فیلم در سان فرانسیسکو و تورنتو در حال لغو و یا تعویق آمریکا فیلمخانه توقف نمایش فیلم و کهنه کار اجرایی Jon برگ اراضی جدید فرفره.

جشنواره

دو برجسته اواسط اندازه جشنواره های فیلم در سان فرانسیسکو و تورنتو پیوست, بهمن لغو و تعویق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سان فرانسیسکو بین المللی فیلم, جشنواره که اعلام کرده بود در 6 مارس شد که آن را پیش رو, روز جمعه گفت که آن را تا به حال تصمیم گرفتند از آنچه که بوده است آن 63 تکرار.

“ما عمیقا غمگین و نا امید به اعلام کند که ما در حال لغو 63, سان فرانسیسکو, جشنواره بین المللی فیلم” آن گفت:. “به عنوان وضعیت COVID-19 تکامل می یابد و نگرانی ها در مورد ایمنی عمومی رشد SFFILM متعهد است به اینکه بخشی از راه حل برای حفظ جامعه ما مخاطبان و هنرمندان امن و مطیع توصیه های فعلی از دولت و شهرستان مقامات بهداشتی.”

Hot Docs, شمال امریکا, بزرگترین جشنواره مستند است به تعویق انداختن 2020 نسخه از این رویداد بود که برنامه ریزی شده به آشکار شدن 30 آوریل 10 در تورنتو است. این رویداد در سال گذشته به خود جلب کرد بیش از 220,000 شرکت کنندگان.

این تصمیم توسط این سازمان به شرح زیر در استان انتاریو افسر ارشد پزشکی خواستار تعلیق فوری گردهمایی با بیش از 250 نفر در حالی که بسیاری از شرکت ها در حال قرار دادن محدودیت بر حضور و غیاب کارکنان در رویدادهای بزرگ است.

“ما متعهد به آوردن برجسته این مستند را به مخاطبان ما و در حال حاضر در حال بررسی راه هایی است که ما می توانید انجام دهید به طوری که در تاریخ بعد از” سازمان گفت: در آن بیانیه رسمی.

نمایش

آمریکا فیلمخانه به حالت تعلیق در همه نمایش و وقایع عمومی در مصر تئاتر در هالیوود و Aero تئاتر در سانتا مونیکا تا اطلاع ثانوی.

“این است که در پاسخ به فرماندار کالیفرنیا توصیه هایی است که اجتماعات بزرگ از بیش از 250 نفر باید به تعویق افتاده و یا لغو و کوچکتر گردهمایی در سالن های است که اجازه نمی دهد برای اجتماعی فاصله از شش فوت هر فرد باید به تعویق افتاده و یا لغو” سازمان گفت. “اولویت ما این است که ایمنی از مشتریان ما اعضای کارکنان و داوطلبان و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر سلامت این بحران به خصوص آن را به عنوان اثرات فیلم نمایشگاه صنعت و شهر لس آنجلس است.”

Netflix شده است در مذاکرات از سال گذشته برای خرید های تاریخی مصر تئاتر.

استخدام

جاناتان برگ اتحاد پیوست گرگ سیلورمن را لگد کوب سرمایه گذاری به عنوان رئیس جمهور از تولید به نظارت روز به روز توسعه و تولید از شرکت فیلم تخته سنگ.

برگ سابق برادران وارنر همکاری رئیس جمهور از تولید به تازگی رفتگان از روی لی سرگیجه. برگ تولید “وروجک” و DC اعتبارات عبارتند از: “دکتر اسلیپ” “لیگ عدالت,” “زن” “شوالیه تاریکی” و “Aquaman.” او همچنین نظارت “The Blind Side” “آرگو” و “تک تیرانداز آمریکایی.”

سیلورمن راه اندازی شده اند سرمایه گذاری پس از خروج از برادران وارنر تصاویر در سال 2016. رم آخرین پروژه “Pink Skies پیش رو” که ستاره Jessica Barden, مارسیا گی هاردن, Michael McKean و هنری وینکلر شده بود و میله میله برای اولین جمعه در SXSW قبل از جشنواره بود به نام خاموش.

رم سرب سرمایه گذار و شرکت رئیس است Gideon یو سابق CFO از Facebook و YouTube و صاحب شرکت سان فرانسیسکو 49ers.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>