فیلم اخبار خلاصه: Kumail Nanjiani تخته سیاسی, هیجان انگیز, ‘مستقل’

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار Kumail Nanjiani بازیگران شده است به عنوان یک روزنامه نگار, دیزی ریدلی تخته Imax را “سیارک شکارچیان” “بهترین تابستان تا کنون” آگهی کردن, جشنواره, شلی دووال می شود یک افتخار و “تیره برداشت” زمین در MGM.

پروژه راه اندازی

Kumail Nanjiani ستاره خواهد شد در تریلر سیاسی “مستقل” است که در حال معرفی به خریداران ارز در جشنواره فیلم برلین.

او را به تصویر بکشد یک روزنامه نگار که کشف یک توطئه است که سرنوشت انتخابات در دست خود را با امریکا اولین ماندگار مستقل نامزد انتخابات ریاست جمهوری آماده برای پیروزی.

“Kumail است که یک بازیگر بزرگ جهانی و به رسمیت شناختن او به عنوان سنگ بنای باور نکردنی گروه بازیگران است که ما هیجان زده به اعلام در مدت کوتاهی گفت:” برایان اوشی از ارز.

امی برنج بود که نامزد دریافت جایزه امی برای “توسط مردم: انتخابات, باراک اوباما” است که کارگردانی “مستقل” از یک اسکریپت توسط اوان بیزینس.

بیزینس نیز مجموعه ای به تولید فیلم با سام, Bisbee, و Theodora Dunlap از پارک تصاویر و ناشناس محتوا را Ryan کانینگهام. تبادل تامین مالی است. Nanjiani و امیلی V. Gordon شد و نامزد دریافت جایزه اسکار برای فیلمنامه اصلی در سال 2018 برای “بزرگ بیمار است.”

محبوب ترین ها در انواع

‘ASTEROID HUNTERS’

“جنگ ستارگان” بازیگر دیزی ریدلی را روایت مستند آموزشی فیلم “شکارچیان سیارک” که منتشر خواهد شد شروع در آوریل 17.

نوشته و تولید شده توسط فیل باغ و کارگردان W. D. Hogan فیلم معرفی سیارک دانشمندان و نشان می دهد که برش لبه ابزار و تکنیک های استفاده از آنها برای شناسایی و ردیابی سیارک ها. آن را شات با دوربین های Imax.

“من بسیار هیجان زده برای کار با Imax به ادامه حمل و نقل مخاطبان به فضا گفت:” ریدلی. “‘Asteroid Hunters’ ویترین درخشان ذهن دانشمندان و واقعی سیاره ای مدافعان کار برای محافظت از جهان ما و ما را به یاد آنچه که مردم ما قادر هستند از زمانی که ایالات متحده با یک هدف مشترک است.”

جشنواره های فیلم

“بهترین تابستان تا کنون” انتخاب شده است به عنوان افتتاحیه فیلم شب در 31 مارس برای 12th annual ReelAbilities جشنواره فیلم در شهر نیویورک است.

این فیلم که اکران در SXSW, است, در, نوجوانان, نوع موسیقی شامل هشت آهنگ اصلی و بازیگران و خدمه از افراد با و بدون معلولیت. بازیگران شامل شانون DeVido, Jason Wilson جونیور MuMu یعقوب Waltuck امیلی Kranking برادفورد هیز, Eileen Grubba هالی پالمر Ajani A. J. Murray و لارنس کارتر-طولانی.

پایانی فیلم شب در مارس 6 خواهد بود خاویر Fesser اسپانیایی زبان فیلم “قهرمانان”(“Campeones”). کمدی می گوید داستان از یک مربی بسکتبال با یک نگرش بد که بعد از یک تصادف است محکوم به خدمات اجتماعی و دستور دادگاه برای آموزش یک تیم از بازیکنان معلول که هرگز لمس توپ قبل از.

****

Austin Film جامعه را افتخار برنده جایزه گرمی Erykah Badu به عنوان یک مشمول تگزاس فیلم Hall of Fame با موسیقی متن فیلم جایزه در مارس 12.

این جشنواره را به افتخار رابرت آلتمن را در سال 1970 در فیلم “Brewster McCloud” با ستاره تگزاس جایزه پذیرفته شده از این فیلم بازیگران شلی دووال و مایکل مورفی. دووال بود که یک بازیگر بود “خیابان بازیگران” توسط آلتمن به ستاره در فیلم مخالف مورفی, Bud Cort, استیسی Keach و Sally Kellerman. مورفی به نظر می رسد در بیشتر رابرت آلتمن فیلم نسبت به سایر بازیگران.

دووال نیز پذیرفته به تگزاس فیلم Hall of Fame در این مراسم در Austin Studios.

MGM پروژه

MGM برداشت تا از ویژگی های حقوق به وحشت پروژه “تیره برداشت” که قرار بود به چرخش در نیو ریجنسی.

دیوید اسلید, مدیر “حماسه گرگ و میش: خسوف” است که متصل به طور مستقیم با مت Tolmach و دیوید Manpearl تولید است. مایکل Gilio نوشتن است “تیره برداشت” اسکریپت, بر اساس سال 2006 رمان توسط نورمن کبک.

“تیره برداشت” قرار است در طول هالووین در سال 1963 و مراکز فوقالعاده اکتبر که ناشی از مزارع ذرت در نزدیکی یک شهر کوچک غرب میانه با یک قصاب چاقو در دست خود را. این خبر برای اولین بار گزارش شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>