فیلم اخبار خلاصه: Noomi Rapace, هیجان انگیز ‘O2 سر برای فیلم برلین بازار

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار, Noomi Rapace می شود و بازیگران نقش ArcLight Cinemas استخدام تد Mundorff و “Karn بد 9” فیلم است که در آن کار می کند.

مصاحبه

Noomi Rapace ستاره خواهد شد در تریلر “O2” که راه اندازی خواهد شد فروش در هفته آینده در اروپا بازار فیلم برلین از طریق وایلد بانچ بین المللی است.

Franck Khalfoun است کارگردانی و Alexandre Aja تولید و نظارت هنری جهت. CAA رسانه ها سرمایه گذاری خواهد شد و نمایندگی داخلی و حقوق.

اکو دریاچه سرگرمی 42 و دسته وحشی بین المللی نیز تولید. این اسکریپت توسط کریستی LeBlanc بود در سال 2016 لیست سیاه. داستان حول محور یک زن که از خواب بیدار در یک برودتی پزشکی غلاف می یابد و خودش به تنهایی و بدون حافظه است. او 90 دقیقه از اکسیژن و چپ باید به شکل از چگونه برای نجات خودش است.

Rapace زمانی شهرت بین المللی با تجسم خود را از Lisbeth Salander در سوئد فیلم اقتباسی از هزاره سری کتاب که شامل “دختری با خالکوبی اژدها,” “The Girl Who Played With Fire” و “دختری که لگد لانه زنبور.”

Rapace توسط استلا Hernström و کا. LeBlanc توسط Echo Lake. آجا توسط WME و صنعت. این خبر برای اولین بار گزارش شد.

محبوب ترین ها در انواع

ARCLIGHT استخدام

ArcLight Cinemas استخدام veteran اجرایی تد Mundorff به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی.

Mundorff سرنگون شد در سال گذشته به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل برجسته و زنجیره ای چند ماه پس از چارلز کوهن خریداری مدار است. Mundorff قبلا به عنوان معاون رئيس جمهور و فیلم خریدار در اقیانوس آرام تئاتر و ArcLight Cinemas.

کریستوفر فورمن ArcLight Cinemas’ رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گفت: “من هیجان زده می شود reuniting با تد نمایشگاه اجرایی که عشق عمیق از فیلم و درک تجربه مشتری خواهد بود انتقادی به آینده از نام تجاری ما است.”

Mundorff گفت: “من هیجان زده به کار کردن با کریس دوباره در کنار تمام ArcLight تیم. از زمان تاسیس آن ArcLight بوده است یک شرکت پیشرو مبتکر در صنعت ما و من مشتاقانه منتظر ادامه به ارائه معنی دار-فیلم رفتن تجربه برای مهمانان در سراسر کشور است.”

Mundorff در حال حاضر به عنوان معاون صندلی در فیلم آمریکایی, موسسه, شرکت, شورای, و به عنوان خزانه دار از فیلم مستقل است.

پروژه راه اندازی

رادار تصاویر امن حقوق به “Karn بد 9,” در, مربوط به اینده, آهنگ راک از Emerson, Lake & Palmer به توسعه به عنوان یک فیلم علمی تخیلی.

نیویورک تایمز نویسنده پرفروش Daniel H. Wilson نوشتن اسکریپت محور در جامعه است که تخلیه تمام خون خود را با وابستگی به فن آوری است. مایکل Napoliello و ماریا Frisk تولید خواهد شد و برای رادار. این پروژه در حال توسعه با همکاری کامل از ELP و مدیریت آن است.

“Karn بد 9” خواهد بود اجرایی تولید شده توسط رادار را تد زمینه است که تولید بیش از 60 فیلم از جمله “Jumanji” فیلم “ریدیک” حق رای “آخرین سامورایی” و “عروس فراری.”

“رویایی جهان که ELP ایجاد شده خود را ضبط Karn بد 9′ است که بسیار نزدیک به واقعیت امروز” درست گفت. “تیم ما در رادار به نظر می رسد به جلو به آوردن این چشم انداز که در آن همه چیز ممکن است به سمت صفحه نمایش بزرگ و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>