فیلم اخبار خلاصه: Oona Chaplin بازیگران در فیلم ترسناک ‘لالایی’

در امروز, فیلم, اخبار, خلاصه اونا چاپلین است که بازیگران در یک فیلم ترسناک الیزابت تیلور ایدز بنیاد خواهد, افتخار, سکس شارون استون, FuseFX گسترش می یابد و “ترساندن بیایید جولی” و “ولگرد” دریافت توزیع.

مصاحبه

اونا چاپلین ستاره خواهد شد در Alcon Entertainment ترسناک ویژگی “لالایی” بر اساس اساطیری شکل لیلث به دنیا.

John R. Leonetti (“آنابل”) است که متصل به طور مستقیم از یک فیلمنامه توسط Alex سبز و بن پاول. “لالایی” آغاز می شود تیراندازی در تورنتو در مارس 24.

Alcon را به طور کامل تامین مالی با قابلیت Broderick جانسون و اندرو Kosove خدمت به عنوان تولید کنندگان. ریشه در فرهنگ عامه “لالایی” به دنبال یک مادر جدید که کشف یک لالایی در باستان کتاب و به زودی در مورد آهنگ به عنوان یک برکت و رحمت است اما جهان او را تبدیل به یک کابوس وقتی لالایی به ارمغان می آورد جلو دیو باستانی لیلث به دنیا.

Kosove و جانسون گفت: “‘لالایی’ مبتنی بر منحصر به فرد ایده اصلی که تساوی با الهام از متنوع غنی و اغلب وحشتناک اساطیری حساب. ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند جان در دیدگاه سرد و امید ما برای ارائه یک فیلم است که به عنوان خطر ناک روی صفحه آن را به عنوان بر روی صفحه است.”

چاپلین به تازگی پیچیده جیمز کامرون “آواتار 3” برای روباه/دیزنی و به تلافی نقش خود را در “آواتار 4” و “آواتار 5.” قبلی اعتبارات عبارتند از: “من شام با ارو,” FX/BBC سری “تابو” و در HBO “بازی تاج و تخت.”

محبوب ترین ها در انواع

سنگ افتخار

الیزابت تیلور ایدز بنیاد احترام خواهد شارون استون با الیزابت تیلور میراث جایزه.

او ارائه خواهد شد این جایزه در بنیاد افتتاحیه جمع آوری کمک های مردمی جشن الیزابت تیلور توپ برای پایان دادن به ایدز در 30 آوریل در استودیو فاکس در لس آنجلس.

“من شروع به تلاش من برای واکسن و درمان در درخواست از الیزابت تیلور هنگامی که او از من خواست برای پر کردن در برای او در amfAR برای یک شب در جشنواره کن” سنگ گفت. “است که یک شب شد 22-سال تعهد از HIV/ایدز کار مطالعه و جمع آوری کمک های مردمی در سراسر جهان و درک کامل از آنچه که تعهد خود را به معنای.”

سنگ قبول دعوت برای خدمت به عنوان معاون amfAR انتخاباتی برای تحقیق ایدز در سال 1995 و ادامه داد: در این پست بوده است. گذشته دریافت کنندگان الیزابت تیلور میراث جایزه شامل مایکل جکسون (2018), التون جان (2017), گلدبرگ Whoopi (2016) نانسی پلوسی (2015) و Aileen گتی (2014).

توسعه FX

FuseFX اعلام کرده است گسترش آن به سمت جنوب شرقی ایالات متحده با باز کردن یک استودیو جدید در آتلانتا.

دفتر خدمت خواهد کرد به عنوان FuseFX سوم آمریکا محل. براد Kalinoski که مشغول به کار به عنوان یک VFX هنرمند و یا سرپرست در بیش از 100 فیلم سینمایی و اپیزودیک تلویزیون پروژه ها بیش از 20 سال زندگی حرفه ای منجر خواهد شد و این دفتر جدید به عنوان FuseFX سر تولید و ارشد VFX supervisor. او مفتخر شده برای “قوی سیاه” و “از دست رفته: آخر فصل است.”

“آتلانتا بوده است سر چشمه برای محصولات جدید و جلوه های بصری تقاضا نمایی رشد کرده” گفت: Kalinoski. “ما قصد داریم به طور کامل کارکنان و قابلیت های کامل در آتلانتا و در سراسر جهان به خدمات مشتریان و نیازهای خود را. ما انتظار داریم به عنوان بسیاری از 50 پرسنل از جمله بیشتر هنرمندان تا پایان سال 2020 است.”

خرید

فریاد! استودیو به دست آورد آمریکای شمالی حقوق برای نوجوانان, ترسناک, هیجان انگیز “بیایید ترساندن جولی” از فیلم حمله رعد اسا.

نوشته و کارگردانی شده توسط Jud Cremata بازیگران شامل Troy Leigh-Anne Johnson, ایزابل ممکن است اودسا یک’zion بروک Sorenson و سارا جسیکا Flaum.

کارولین Couret-Delègue از فیلم جویندگان خواهد بود دست زدن به فروش بین المللی فیلم, آغاز جشنواره فیلم برلین شد.

“بیایید ترساندن جولی” فیلم برداری شده بود در یکی بی وقفه و پیوسته را در یک دوربین تک. داستان به دنبال یک گروه از دختران نوجوان راه برای ترساندن خود را منزوی جدید همسایه, اما این شوخی تبدیل به ترور که برخی از آنها در می آیند.

فیلم معامله شد مذاکره با فریاد اردن زمینه حمله رعد اسا فیلم’ Eryl کوکران و کریس چارلز و John W. Bosher از Throughline فیلم.

****

Gravitas سرمایه گذاری به دست آورد حقوق در سراسر جهان (به استثنای استرالیا و نیوزیلند) به داستین Feneley را برای اولین بار از ویژگی های “ولگرد.”

نیوزیلند arthouse, درام, ستاره آرتا Dobroshi (“سکوت لورنا”) و کیه Charnock (“مشاهیر”). فیلم منتشر خواهد شد و تقاضا و در صفحه اصلی تصویری در مارس 24.

“ولگرد” به دنبال یک مرد جوان که در خدمت زمان برای اقدام به قتل مردی که به کشته شدن دوست دختر خود را در یک ضربه و اجرا و یک زن آزاد شده از یک مرکز روانپزشکی دور از میهن. دو آسیب دیده غریبه عبور از مسیر در کوه ها در زمستان و پاییز به یک مجتمع رابطه صمیمی.

این فیلم در جنوب رشته کوه های آلپ از نیوزیلند. این نمایش به مدت 10 هفته در مجموع بیش از 40 سینما در نیوزیلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>