فیلم اخبار خلاصه: پرل جم Abramorama پرده ‘Gigaton تجربه گوش دادن’

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار Pearl Jam تیم با Abramorama, “خون” دریافت همهجانبه سینما تجربه انتشار فیلیپ کافمن مفتخر است که Doc10 جشنواره پرده آن تخته سنگ و “عهد” نورد می شود.

تاریخ انتشار

Pearl Jam و Abramorama برنامه ریزی کرده اند که “Gigaton تجربه گوش دادن” برای مارس 25 در بیش از 200 Dolby Atmos-مجهز تئاتر در 20 کشور جهان است.

همهجانبه رویداد دو روز قبل از انتشار Pearl Jam آلبوم “Gigaton.” این شامل یک پخش از کل آلبوم در دالبی Atmos با تصاویری سرپرستی و ایجاد تحول در این فیلمساز و هنرمند در پشت این موزیک ویدیو برای اولین بار از تک “رقص Clairvoyants.”

این علائم Pearl Jam چهارم تئاتر با همکاری Abramorama زیر سال 2007 را “تصور کنید که در کتیبه” به کارگردانی دنی پرچ; 2011 “Pearl Jam Twenty” به کارگردانی کامرون کرو و 2017 را “بیایید بازی دو” نیز گروگان پرچ.

Abramorama را اوان سخن و ریچارد Abramowitz در بیانیه ای گفت: “ما مفتخر است که Pearl Jam به ما سپرده – برای چهارمین بار به کمک خود را در حال حاضر رکورد جدید ‘Gigaton’ به طرفداران در سراسر جهان است. شنوایی ‘Gigaton’ در سینماهای مجهز به Dolby Atmos صدا همراه با تصاویر شگفت انگیز خواهد شد که بر روی صفحه نمایش خواهد بود gamechanger و به طرفداران تجربه بر خلاف هر گونه دیگر است.”

****

سونی وین دیزل در فیلم اکشن “خون” انتخاب شده است به عنوان نسخه بعدی در این همهجانبه سینما تجربه (یخ) فرمت.

این استودیو قبلا منتشر شد “Jumanji: سطح بعدی” “پسران بد برای زندگی” “Spider-Man: دور از خانه” و “مردان در سیاه و سفید: بین المللی” در یخ تاسیسات.

یخ راه اندازی شد سه سال پیش توسط فرانسه CGR سینما با غیر منعکس کننده پانل های LED طرفین هر طرف سالن به پر کردن طرفداران را دید محیطی با سفارشی, محیط, تصاویر. وجود 36 یخ تئاتر مکان در فرانسه. برای اولین بار در ایالات متحده باز در اواخر سال 2019 در شاهوار را L. A. Live در مرکز شهر لس آنجلس است. “خون” باز می شود در ایالات متحده آمریکا در مارس 13 و در فرانسه در مارس 25.

افتخار

فیلیپ کافمن است که افتخار این هفته با یک عمر ادای احترام در Cinémathèque Française در پاریس.

حرفه ای گذشته نگر آغاز شد مارس 4 و اجرا می شود از طریق 15 مارس.

کافمن خواهد شد در حال حاضر به نمایش این فیلم به عنوان “حق چیزهای” “تهاجم Bodysnatchers,” “قلمپرها,” “Henry and June,” “The Great, Northfield, مینه سوتا, حمله” و “سبکی غیر قابل تحمل بودن است.”

کافمن نیز به یک کلاس کارشناسی ارشد, میزبانی توسط برنارد Benoliel از Cinémathèque Française, پس از نمایش فیلم خود را در سال 1978 فیلم “بولتون.”

جشنواره

این Doc10 جشنواره فیلم خود را اعلام کرد 2020 تخته سنگ از فیلم در حال اجرا مارس 16-19 در دیویس تئاتر در شیکاگو است.

شش سال گذشته Doc10 عناوین گنجانده شده در اسکار کوتاه-لیست.

“ما راه اندازی شد Doc10 پنج سال پیش به فیلم های مستند پلت فرم آنها سزاوار” گفت: پائولا Froehle و استیو کوهن موسسان Doc10. “بزرگ فیلم های مستند باز کردن درب برای مخاطبان به اکتشاف جهان در راه است که روایت فیلم نمی تواند.”

جشنواره امسال باز می شود با “مبارزه” که به شرح زیر چهار اختصاصی وکلای آیتالله سیستانی به عنوان آنها صورت خاموش در برابر تهمت و دولت در دسترسی به سقط جنین سفر بان کی مون به 2020 سرشماری سوال خانواده جداسازی در مرز جنوبی و فراجنسیتی نظامی بان. جشنواره بسته با “پسران دولت” برنده 2020 ساندنس جایزه هیات داوران جایزه.

دیگر نکات برجسته عبارتند از: Steve James’ “شهر خیلی واقعی” یک سری چهار بخشی chronicling 2019 انتخابات شهرداری شیکاگو و کیرستن جانسون “دیک جانسون مرده است” که به شرح زیر کیرستن به او کمک می کند تا پدر خود را آماده برای پایان عمر خود را. تخته سنگ نیز شامل “ورزشکار یک” از Bonni کوهن و جان Shenk; “جمعی” از الکساندر Nanau; “احساس خوب” از آرتور جونز; “طرح پرندگان” از الن تلنگر و Ellinor Hallin; “زمان” از گرت Bradley; و “هلی کوپتر” از مت Yoka.

پروژه اعلام

رم راث و Christopher E. Perry از حلقه مدیریت جهان را شنود گذاشته فیلمنامه ایان Jeffers برای انطباق با دیوید مورل بقا, هیجان انگیز “عهد”.

مورل ایجاد شخصیت جان رمبو در اولین بازی خود را با رمان “اولین خون” است. “عهد” به دنبال یک خانواده عادی است که مجبور به فرار به بیابان به عنوان شدید و بی امان به مردم شکار آنها را.

Jeffers نوشت: رمان و همکاری و نوشت: این نمایش اقتباسی از “خاکستری” با بازی لیام نیسون و تولید شده توسط ریدلی اسکات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>