فیلم اخبار خلاصه: سابرینا نجار ‘تاریخچه کوتاه از راه طولانی’ پیدا توزیع

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار, Sabrina Carpenter را “تاریخچه کوتاه از جاده طولانی” می شود یک خانه کمدین جو Koy زندگی را تبدیل به یک فیلم “درست به بازی” گرفتن عاقبت و APA ترویج کریس Ridenhour.

کسب

FilmRise به دست آورد Sabrina Carpenter آمدن از سن درام “تاریخچه کوتاه از جاده طولانی” است و برنامه ریزی مارس 15 اکران.

این فیلم را نوشته و کارگردانی شده توسط Ani, Simon-کندی برنده ویژه هیات داوران اشاره به فیلمنامه در سال 2019 فیلم ترایبکا جشنواره است. “تاریخچه کوتاه از جاده طولانی” نیز ستاره Maggie Siff, Steven Ogg و دنی ترجو.

نجار به تصویر می کشد یک نوجوان که بزرگ شدم و زندگی یک ون با معشوق ، وقتی که تراژدی اعتصاب او در مواجهه با این واقعیت است که زندگی به عنوان یک خارجی ممکن است او تنها انتخاب است.

این فیلم تولید شده توسط Darren دین Bettina Kadoorie, Kishori راجان ادی روبین آنی Simon-کندی دومینیک Telson و Cailin Yatsko در ارتباط با دانا فیلم, کنی, بادمجان تصویر و صدا هوآ ون فیلم سکس حیوان Productions, جهت نمایشگاه Wanderlustfull فیلم و Zed فیلم.

“تاریخچه کوتاه از جاده طولانی” است Simon-کندی دوم از ویژگی های روایت, پس از “روزهای خاکستری است.” نجار است repped توسط پارادایم بنیاد رسانه های همکاران دانشکده و SGSBC.

محبوب ترین ها در انواع

پروژه های راه اندازی شد

استیون اسپیلبرگ Amblin همکاران و دن لین و در Rideback در حال همکاری در “عید پاک” بر اساس زندگی کمدین جو Koy.

این پروژه خواهد شد در اطراف یک گردهمایی خانوادگی جشن عید پاک یکشنبه. کن چنگ را در نوشتن فیلمنامه. Rideback را Lin و جاناتان Eirich تولید خواهد شد. Koy و چنگ را اجرایی تولید همراه با جو Meloche جسیکا گائو “دره سیلیکون” ستاره جیمی O. یانگ و Rideback را نیک رینولدز.

یکشنبه عید پاک منتشر خواهد شد توسط Universal Pictures در داخل کشور. Amblin شرکای جهانی و به اشتراک گذاری بین المللی حقوق توزیع.

Koy اهدا شد کمدین سال جایزه فقط برای خنده کمدی در جشنواره مونترال در سال 2018 است. او منتشر شد دو محصول فوق العاده در Netflix بکشد و دو کمدی سنترال است.

********

Vivica A. Fox, جرمی Meeks Andra فولر Iyana هالی Rotimi و Tamar Braxton بازیگران در عاقبت به “درست به بازی.”

جمال تپه کارگردانی با مانی هالی تولید است. فیلمبرداری حدود 75 درصد کامل است.

اصلی 2017, فیلم اقتباس از پرفروش نیویورک تایمز توسط Teri جنگل بود داستان عشق بین یک برجسته فیلادلفیا فروشنده مواد مخدر و یک زن به عنوان آنها در تلاش برای حفظ تعادل خود را در خیابان زندگی و عشق متقابل آنها. کلمبوس کوتاه و فاکس ستاره دار.

ارتقاء

دیرین APA عامل کریس Ridenhour ترویج شده است به معاون رئیس جمهور در سازمان.

Ridenhour مشتریان عبارتند از: نویسنده شرمن Payne (“افسون شهرستان پادشاهان”); “صوفیه اول” و “النا از Avalor” خالق کریگ Gerber; Steve Niles که در خدمت به عنوان تهیه کننده اجرایی در Netflix سریال “اکتبر جناح”; تولید-مدیر DeMane Davis; نویسنده David Loughery; نویسنده دن Ewen (“بازی با آتش”); و موزیک ویدیو کارگردان Dave Meyers.

Ridenhour همچنین توصیه اندروز McMeel جهانی و نوعی سگ کوچک خالدار Studios.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>