فیلم اخبار خلاصه: SAG-AFTRA بنیاد راه اندازی Coronavirus فاجعه صندوق برای اعضای اتحادیه

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار یک فاجعه صندوق برای SAG-AFTRA اعضای اندازی این Doc10 جشنواره به تعویق افتاد و میامی در جشنواره در نظر دارد به ارائه جوایز حتی اگر این رویداد نامیده می شد در وسط این جشنواره با 27 فیلم هنوز به صفحه نمایش.

امداد رسانی

این SAG-AFTRA بنیاد و SAG-AFTRA, حرکت, عکس بازیکنان صندوق رفاه ایجاد کرده اند COVID-19 فاجعه صندوق برای واجد شرایط SAG-AFTRA اعضای نهفته این بیماری همه گیر.

SAG-AFTRA اعضای واجد شرایط درخواست خود را به صندوق اگر آنها در حال حاضر فعال و پرداخت می شود تا در حق خود از طریق اکتبر 2019. صندوق — که توزیع بیش از 12 میلیون دلار به اعضای بیش از 35 سال گذشته — را پوشش می دهد کاربرانی که در شرایط اضطراری و بحران مالی مرتبط با Coronavirus) برای پوشش هزینه های اساسی مانند اجاره مسکن و آب و برق صورتحساب های پزشکی و دیگر نیازهای ضروری.

بازیگران صندوق کمک خواهد کرد با اجرای این منابع است. تمام برنامه های کاربردی در حال محرمانه و ناشناس.

مدیر اجرایی Cyd ویلسون گفت: تنوع است که این بنیاد را دریافت کرده است بیش از 140 درخواست از جمعه در حالی که معمول هفتگی شماره هفت به 10. او همچنین گفت: این هیات امیدوار است که پایه و اساس می تواند تامین کمک های مالی ظرف پنج روز و که این سازمان به دنبال کمک های مالی.

جشنواره های فیلم

شیکاگو پروژه های رسانه ای خود را به تعویق انداخته است سالانه پنجم Doc10 جشنواره که تعیین شده بود در آوریل 16-19 به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما را به سلامت و ایمنی هر دو ما مخاطبان و کارکنان بسیار جدی است و ما در حال برداشتن گام های پیشگیرانه برای اطمینان از سلامت جامعه ما” پروژه گفت. “بیش از پنج سال گذشته ما ساخته شده است یک جامعه فوق العاده فیلم-دوستداران فعالان و خیرین که اعتقاد به قدرت داستان سرایی برای ایجاد واقعی و معنی دار تغییر دهید. این جامعه حمایت کرده است فیلمسازان که پل فاصله بین صفحه نقره ای و قلب و ذهن مخاطبان و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار با هم کار کنند.”

سازمان را ترتیب بازپرداخت در روزهای آینده. CMP قصد دارد برای برگزاری Doc10 در عین حال-به-تعیین تاریخ این تابستان.

****

میامی جشنواره به پایان رسید که در موعد مقرر در مارس 12 بعد از شش روز از عملیات با توجه به coronavirus در نظر دارد برای تکمیل باقی مانده مسابقات و اعلام برندگان جایزه در روزهای آینده.

“ما سپاسگزار شده اند قادر به برتر بسیاری از فیلمسازان آثار و شهادت به هنرمند تعامل با جامعه ما مخاطبان در طول برگزاری جشنواره برای اولین بار شش روز” گفت: مدیر جشنواره Jaie Laplante. “در همان زمان ما عمیقا متأسف است که برای اولین بار و رویدادهای برنامه ریزی شده برای این جشنواره را چهار روز باقی مانده نمی تواند رخ دهد. ما نذر به ادامه حمایت از هنرمندان ما به حد کمال ممکن است در طول و پس از این زمان بحران است.”

قبل از جشنواره بسته شدن 66 ویژگی و 42 فیلم کوتاه شد به نمایش در آمد و سه کلاس های کارشناسی ارشد صورت گرفت. در ضمن 21 امکانات و شش, کوتاه, دریافت نمی کنند و این فرصت را به صفحه نمایش برای عموم از جمله در نظر گرفته شده در جهان برای اولین بار از “Reefa” “آنها با من تماس دکتر میامی” و “یک مادر”; آمریکای شمالی برای اولین بار از “دالی زن سبک و جلف و آن ستاره های چشمک” و “در باز”; ایالات متحده برای اولین بار از “پنجره به دریا” و “این است که کریستینا” و جشنواره جشن نمایش “Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado.”

 

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>